EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Hans slike  (Read 137347 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #350 on: March 28, 2011, 07:52:22 PM »
brate ljudi se bude zbog pada secera kad su tipa na6day lowcarbu ili ketu po 3-4 meseca ..ti ako imas iole neki veci dnevni unos nema sanse da se budis zbog toga...nego ti je takav bioritam ili premaras CNS ..sta sve necu cuti au  :lol:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #351 on: March 28, 2011, 11:20:27 PM »
pa pitaj njega ako hoces da ti objasni na sta je mislio,ja cu od veceras tako raditi pa cemo videti.Dosad sve sto mi reche ispade tako
Why so serious?

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #352 on: March 28, 2011, 11:53:29 PM »
haha ne treba,samo bih gubio dragoceno vreme.. i dont believe in scams,especially those without logics   :wow:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #353 on: March 29, 2011, 12:32:19 AM »
right,zato ti sve znas fala bogu  :clap: :yes:
Why so serious?

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #354 on: March 29, 2011, 01:11:15 AM »
pa ne ali znam dovoljno da mogu da prepoznam sta je glupost a sta ne,tj na onim poljima koja me zanimaju


ti ako kazes jos da unosis malo prot kontam unosis dovoljno carbs,a da se budis zbog hipoglikemije to je glupost...a budis se svako vece pretpostavljam?.. no nebitno

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #355 on: March 29, 2011, 01:20:45 AM »
eve nesto posle skidanja medvedje dlake pre 2 dana  :lol: imam gomilu sitnih bubuljicica po grudima i stomaku pa mi koza malo deluje naduto,no procice za koji dan. Kilaza 102-103,povecao sam hidrate na 400-450 ,otprilike 300iz pirinca +100-ak iz dexa (tokom i posle trneinga ukupno) i jos nesto iz voca tipa kivi,suve sljive. Malo sam i proteine danas povecao i gledacu da tako drzim i ubuduce tj na 250. Cilj mi je da do pocetka ciklusa uspem da se naviknem na konzumaciju 300gr proteina i 500UH.Ovaj ce biti malo egzoticniji,ali otom potom ima jos 2 meseca ;)

sad mi ostaje jos noge da olindram i to je sve sto se tice kozmetickih promena  :lol: kosu ne diram jebte se dusmani  :evillaugh:

p.s. jbt gugl tagovi na temi su epic  :lol: :lol:

















Why so serious?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #356 on: March 29, 2011, 01:23:36 AM »
pa ne ali znam dovoljno da mogu da prepoznam sta je glupost a sta ne,tj na onim poljima koja me zanimaju


ti ako kazes jos da unosis malo prot kontam unosis dovoljno carbs,a da se budis zbog hipoglikemije to je glupost...a budis se svako vece pretpostavljam?.. no nebitno

brate,ako uneses lupam sad dex,za sat vremena ce ti sve biti ok?Nece ti pasti secer? naravno da ne unosim dex,samo dajem primer. Ako ja pojedem pirinac 3 sata pre spavanja i to finu kolicinu,pasce mi secer neminovno taman tu u to vrme kad s ebudim zbog gladi.NE TVRDIM da je od toga,ali ko sto rekoh probacu. A oko carbsa,znas i sam koliki problem imam oko apetita,mozda nekom 300 zvuci kao mnogo carbsa,ali ja na toliko i dalje idem dole s kilazom...treba meni dosta vise.
Why so serious?

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #357 on: March 29, 2011, 09:10:08 AM »
Hans slike su ekstra, drugi si covek bez ovih dlaka   :lol: Sad se pozabavi samo sa detaljima nogu i tip-top je sve :) Za sisanje necu vise nista da ti kazem da se nebi ponavljao  :evillaugh: :lol:

Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #358 on: March 29, 2011, 11:59:30 AM »
odlican!! jos samo noge da iskasapis,al za to moras da dodjes jednom natrening  :)

inace vidi,da pasce ti secer u tom slucaju ako unosis proste hidrate pre spavanja..to objasnjava npr kad se najedes junka uvece pa si ujutru jos gladan ,tj oslobodjen ins stimulise apetit pa posle nagli pad...

probaj sa pirincem,hlebom od celog zrna (imas sad u maxiju zito lux 80kinti) i dodaj jedno 150-200g povrca...taj fiber ce ti ubije udar secera u krv skroz..tako da ako je u pitanju stvarno pad secera onda probaj ovo i reci mi sta je bilo,nemoj da sad na racun sna nesto menjas jbt...

Offline RoflKopter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #359 on: March 29, 2011, 01:28:57 PM »
Hans, gledao sam tvoje slike, i iščitao dosta ove teme, kad uporedim ovu sliku http://www.exyu-fitness.com/upload/files/wxf670wk2b7qmqhzavc6.jpg sa nekom od ovih zadnjih... zadivljen sam. Svaka čast, pošto smo startali sa slične pozicije (preniska kilaža, a visoki smo) i pošto smo krenuli u teretanu sa otprilike isto godina (ja sam krenuo dva mjeseca prije 17-og rođendana) nadam se da ću kroz par godina izgledati približno kao ti sada. Osim kose...ja sam gotovo ćelav. :evillaugh: Sve čestitke još jednom.