EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Hans slike  (Read 137293 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline ivanx3m

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 141
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #360 on: March 29, 2011, 04:19:45 PM »
Naterase coveka da se olindra a izgledao je kao Konan!  :wallbash1:
Hans, odlično si se uradio! Napredak je bas vidljiv!
Btw, racio posete temi/broj poruka u temi je 127.55, što znaci da vlada veliko interesovanje za temu "Hans slike" ali malo njih se odluči da i nešto kaže. Od svega postavljenog, dominiraju komentari na račun Hansovih dlaka i donji veš  :clap:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #361 on: March 29, 2011, 05:41:13 PM »
Hans, gledao sam tvoje slike, i iščitao dosta ove teme, kad uporedim ovu sliku http://www.exyu-fitness.com/upload/files/wxf670wk2b7qmqhzavc6.jpg sa nekom od ovih zadnjih... zadivljen sam. Svaka čast, pošto smo startali sa slične pozicije (preniska kilaža, a visoki smo) i pošto smo krenuli u teretanu sa otprilike isto godina (ja sam krenuo dva mjeseca prije 17-og rođendana) nadam se da ću kroz par godina izgledati približno kao ti sada. Osim kose...ja sam gotovo ćelav. :evillaugh: Sve čestitke još jednom.

i ja sam tacno pred 17ti krenuo  :yes: al veruj mi u prednosti si,ja sam 3 godine glavu razbijao u teretani ne znajuci sta radim dok nisam nasao forum,zato iskoristi to  :)
Why so serious?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #362 on: March 29, 2011, 05:43:03 PM »
Naterase coveka da se olindra a izgledao je kao Konan!  :wallbash1:
Hans, odlično si se uradio! Napredak je bas vidljiv!
Btw, racio posete temi/broj poruka u temi je 127.55, što znaci da vlada veliko interesovanje za temu "Hans slike" ali malo njih se odluči da i nešto kaže. Od svega postavljenog, dominiraju komentari na račun Hansovih dlaka i donji veš  :clap:

hahah hvala druze  :lol: trebao si da vidis moju temu na jednom drugom forumu,100 i nesto strana a od toga 70 off-price  :lol:
Why so serious?

Offline Markoni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 85
Odg: Hans slike
« Reply #363 on: March 30, 2011, 01:15:23 PM »
kako poziras, vidi se da si umetnik :D

mora da ti kupim sorc :D

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #364 on: March 30, 2011, 02:24:33 PM »
Samo ti isprazni teretanu da vidis sta je Kai Greene style  :evillaugh: :lol:  papaja style  :wow:
Why so serious?

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #365 on: March 30, 2011, 02:26:21 PM »
Samo ti isprazni teretanu da vidis sta je Kai Greene style  :evillaugh: :lol:  papaja style  :wow:

haha  :lol: :lol:
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #366 on: April 12, 2011, 07:01:29 AM »
Mrzelo me da skidam sa fotoaparata slike pa nisam stavljao skoro,ove su pre 10-12 dana na 103kg a na dijetu sam krenuo pre 7 dana,keto ofkors  :lol:












ove novije su nekako zrnaste i neostre,nesto sam izgleda slucajno kliknuo na aparatu i ne znam da vratim sad  :dunno:









pre 2 dana na 101kg,noge su mi mnogo bolje (u smislu forme) po prvi put ikada do sada vidim razdavajnja na kvadu,ima cak i vena po stomaku i nozi ali je svetlo ubi boze  :lol:


malo sam se premeravao posle duzeg vremena,na ladno sve,nadlaktica 44 desna (leva mi je veca za skoro 2cm,ne znam na koju foru kad sam desnjak),struk 85,grudi sam zaboravio koliko :blush: ,butina 69 ,podlaktica 37-8,list 41



cilj mi je jos nekih 7 nedelja dijeta tj kao priming pa onda idem na cistu masu,koliko to bude moguce.Sve u svemu zadovoljan sam sto se statistike i brojki tice jer sa  iznad stotke a nikad bolju formu nisam imao,a izgledom sam zgadjen i nikada necu biti zadoovljan  :lol: :clap: a i nije na odmet malo da se dovedem u red za exyu takmicenje da se bar priblizim drugima u formi
Why so serious?

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #367 on: April 12, 2011, 07:36:29 AM »
Odlicno brate svaka cast,postajes profi polako  :) Po meni ruke ti se sad ovako u globalu kad se gledaju su ok tj. ne zaostaju za ostalim partijama ali su grudi malo problem koliko vidim na slikama.KAo da im fali sirine malo.
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline MilosM

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Male
  • \ ______
Odg: Hans slike
« Reply #368 on: April 12, 2011, 08:58:36 AM »
Moras da mi izdelis neke savete oko fruzire, jer i ja planiram ozbiljno da se bacim u kosijanere!  :clap:
Cestitke za fizicki aspekt izgleda!


P.S. A mozes reci Milanu da ustane iz kreveta kad te slika, hvata los ugao...  :lol:
Have you ever been alone at night,
Thought you heard footsteps behind,
And turned around and no-one's there ?
And as you quicken up your pace,
You find it hard to look again,
Because you're sure there's someone there!

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Hans slike
« Reply #369 on: April 12, 2011, 09:01:01 AM »
Quote

P.S. A mozes reci Milanu da ustane iz kreveta kad te slika, hvata los ugao...  lol
:lol: :lol: :lol:


Odlican Hans, no comment.

Sto se tice kose Milose vjeruj da je gadno za odrzavati, pogotovo kad dodje ljeto... :nonono:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.