EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Hans slike  (Read 137295 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #400 on: May 04, 2011, 09:07:29 PM »
da se nadovezem na ovo gore eksperimentisanje sa vodom,generalno sam zadovoljan,s tim sto mi definitvno najbolje cuci jedan dan punjenja.
Sve sam cekao da se slikam ovaj dan kad budem na samo litar a tad mi je bila losija forma nego vece pre kada sam bio na 12l...valjda sam se izduvao nemam pojma,uglavnom taj dan kada sam bio na 12l vode sam se napunio sa 900gr hidrata.Nemam ja jos dovoljno nizak bf da se tu prenemazem sa vodom,ali definitvno sam primetio velike razlike,kada sam bio na 12l pisao sam svakih 15min i do uvece sam imao 97kg i niakd bolju formu.Jos jedared cu probati ovo sa punejnejm vodom ali cu se slikati prvi dan punjenja da se vidi razlika.Pio sam 4-5gr kalijuma na dan.

btw ovo je takodje za sve one koji misle da ako piju malo vode nece se zavodeniti...glupost totalna,telo se navikne  i na ta 2l kao sto se navikne i na 1000 kcal posle nekog vremena.Pocecu ponovo ovaj eksperiment za koji dan pa da vidim da li sam u pravu oko ovoga sto sam ispisao.

ovo je jutro pred prvi dan punjenja,nazalost kao sto rkeoh ne slikah se napunjen jer sam ocekivao da tek narednog dana bude extra forma pa da ushkljocam :(







a ovo dan posle na litar vode a voden :lol: a uospte ceo dam nisam imao zelju za vodom,isao prosetao sa Vukshom i Milicom po gradu,jedva da sma dva gutljaja vode popio...
 a ovo sam pokusao da izvadim situaciju i da trazim svetlo da se vide vene pa sam se i na stocic peo :lol:,naravno fail,svetlo shitaki.













i to je to za ovonedeljni Levrone report  :lol: do kraja dijete-primiga cu staviti slike samo ako bude neke vece razlike




Why so serious?

Offline Explorer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 59
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #401 on: May 04, 2011, 09:29:55 PM »
HAHAHAAHHA RODJO FACA I GRIMASE SU TI EPIC!!!  :lol: :lol: :lol:
OSTALO  ;)
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #402 on: May 05, 2011, 12:24:33 AM »
Mislim da trebas da batalis te igrarije delujes mi flat i kao da gubis masu,posle onakvog napretka ne vidim razlog zasto rizikovati,pogotovo ako ne planiras da odrzavas taj % bf toliko nisko neki duzi period...

ps koliko ja znam u dane povecanjv hidrata voda se ne povecavv nego se drzi minimum da bi  formacija glikogena nastala povlacenjem potkozne vode? ako si preterao sa vodom u periodu punjenja hidratima to je to..i ne delujes vodeno nego delujes ne napunjeno

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #403 on: May 05, 2011, 01:03:33 AM »
Mislim da trebas da batalis te igrarije delujes mi flat i kao da gubis masu,posle onakvog napretka ne vidim razlog zasto rizikovati,pogotovo ako ne planiras da odrzavas taj % bf toliko nisko neki duzi period...

ps koliko ja znam u dane povecanjv hidrata voda se ne povecavv nego se drzi minimum da bi  formacija glikogena nastala povlacenjem potkozne vode? ako si preterao sa vodom u periodu punjenja hidratima to je to..i ne delujes vodeno nego delujes ne napunjeno

ovo su slike drugog dana,ovde sam bio na litar vode i mozda 400hidarata nije mi se vise dalo jer sam video da ne ide pa i izgledam i flat i vodeno.
A to oko povlacenja i ne povlacenja vode radi se bas to sto kazes tj povlacenjem i te minimalne vode potkozne u glik(sto je trebalo da se dogodi drugog dana punjenja),ali je fora kao sto rekoh da sam se punio previse tj da mi je jedan dan dosta i da izgleda tad pikujem.U teoriji,da sam recimo tempirao formu,to bi bilo dan ranije kontas :) Probacu jos jednom za koji dan pa da vidim dal sam u pravu...a nista me sad ne kosta da isprobavam gluposti kada mi nista ne zavisi od toga a i sve sto sad izgubim lako ce se vratiti kad krenem aas.Bolje sad da probam/gresim nego kad bude bilo bitno

greska je sto nikad dosad nisam obracao paznju na to kako izgledam kada se punim,sad jednostavno znam da mi je 24 sata i vise neg dosta.I kao sto rekoh,jos tu treba skidati kilograme da bi to bio neki pravi bf za pravi ogled.
Why so serious?

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #404 on: May 05, 2011, 02:48:56 PM »
bez obzira imas dovoljno nizak bf da mozes te dzepove vode da ispraznis...ali gledaj ti moras glikogen skroz da ispraznis da bi superkompenzovao i da regulises so..znaci ako nisi SKROZ isprazni neces moci taj efekat da dobijes..i to nije samo do ishrane,znachi moras treningom isprazniti sve zivo...isto ako si se ubio prejakim treningom na niskom unosu bices flat..tokom praznjenja samo high reps bez otkaza da bi doslo do tog efekta sundera...nadji acetov clanak ima 6 day period extra je objasnjeno,3 dana kontrola vode i soli i punjenje 2-3 dana(ovo ti upravo kazem jer ti deluje da je 1 dan dosta,covece na tvoju masu ako si se ispraznio SKROZ nema sanse da je jedan dosta,pa meni nije a kamoli tebi..cak ni sa brzim hidratima,jer racunaj koliko toga oksidise u metabolizam i thermic efekt kad si na 0 prethodnih dana :) ,kapiras me?)

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #405 on: May 05, 2011, 03:11:56 PM »
yes yes,probacu,danas imam ono regularno punjenej na keto,a od sutra cu opet da dizem vodu pa da probam i tako
Why so serious?

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #406 on: May 05, 2011, 06:43:05 PM »
mislim da ne mozes na keto da uradis loading/praznjenje kako treba bas 100% udari neki LC 2 nedelje pa onda...   nego jel si skontao na sta sam ciljao kad sam ti reko za punjenje....kazem ti nisi voden nego si ne napunjen vidi se iz aviona.... a tripujes da si se prepunio upravo zbog toga za vodom..jer bucjka :evillaugh:




Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #407 on: May 05, 2011, 06:46:28 PM »
mislim da ne mozes na keto da uradis loading/praznjenje kako treba bas 100% udari neki LC 2 nedelje pa onda...   nego jel si skontao na sta sam ciljao kad sam ti reko za punjenje....kazem ti nisi voden nego si ne napunjen vidi se iz aviona.... a tripujes da si se prepunio upravo zbog toga za vodom..jer bucjka :evillaugh:
  bucka :lol:


naci cu to sto je Aceto pisao pa cu probam i tako...da znas da hocu low carb 2 weeks sada,pocinjem bas bas slabo da se osecam na keto u zadnje vreme sto mi inace nije bio slucaj
Why so serious?

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #408 on: May 05, 2011, 06:48:14 PM »
Pa bucka  :wow: :boxed:

http://www.trainwiser.com/f105/heavy-loading-chris-aceto-1563/

prvi post ....ovo sam 2 x radio za leto i bazen  :lol: i izgledas 3-4% bf bolje...nikad nisam omanuo...jako bitno sto nije receno je TRENING BEZ otkaza!  ubijen misic nema vremena da povlaci vodu itd nego sve sto zeli je da se oporavi,znaci ne smes da stetis vlakno nego da ubijes glik.... Have fun good luck i bacaj photo :D 

Ps ovo radim samo da bi me zvao GURU  :lol: :blowkiss:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #409 on: May 05, 2011, 06:52:19 PM »
dada be zotkaza...znaci lactic otpada definitvno  :lol: icicu nesto 10-15 reps
Why so serious?