EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Hans slike  (Read 137341 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #410 on: May 05, 2011, 06:59:38 PM »
idi 15 sve ..oko 3-4 rep short of failure..mozes supersets antagoniste jos bolje funkcionise..pauze 30-45 sekundi..malo veci volumen nego inace...inace otuda mit da je high reps za definiciju...nije za definiciju nego za praznjenje  :lol: ali prvo se sad napuni ko covek ovak na pola ne vredi nista,kreni za koju ned i idi minimum 3-4 dana carb reduce  ..lactic mozes,ali kao split,ne tip treninga. sad kontam zasto nije uspelo ,nemozes na njemu da se napunis...prvo telo cisti laktate,pa popravlja vlakna pa tek onda formacia glikogena....teoretisem...ali pun misic laktata je totalno hendikepiran u superkompenzaciji....tu si se zezno,a jos i nije lose ispalo ..tako da je dosta carba oshlo potkozno i eto ...znam to jer ja kad navucem upalu hronicnu sta god da pojedem ode pod kozu i izgledam kao da imam 20% BF uzas :lol: tenkiram samo tako  :wow:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #411 on: May 05, 2011, 07:08:10 PM »
idi 15 sve ..oko 3-4 rep short of failure..mozes supersets antagoniste jos bolje funkcionise..pauze 30-45 sekundi..malo veci volumen nego inace...inace otuda mit da je high reps za definiciju...nije za definiciju nego za praznjenje  :lol: ali prvo se sad napuni ko covek ovak na pola ne vredi nista,kreni za koju ned i idi minimum 3-4 dana carb reduce  ..lactic mozes,ali kao split,ne tip treninga. sad kontam zasto nije uspelo ,nemozes na njemu da se napunis...prvo telo cisti laktate,pa popravlja vlakna pa tek onda formacia glikogena....teoretisem...ali pun misic laktata je totalno hendikepiran u superkompenzaciji....tu si se zezno,a jos i nije lose ispalo ..tako da je dosta carba oshlo potkozno i eto ...znam to jer ja kad navucem upalu hronicnu sta god da pojedem ode pod kozu i izgledam kao da imam 20% BF uzas :lol: tenkiram samo tako  :wow:

procitah clanak ici cu po tome,ma jednostavno danas i sutra se punim i od subote krecem praznjenje...a za vodu kontam da umesto da drzim na jednom povecanju,povecavam iz dana u dan za litar recimo.Ako ovako popijem 5,gledam da peti dan praznjenja budem na 10-12 opet.Samo ce biti zajebano jesti komplex carbs dva dana bez soli ufff
Why so serious?

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #412 on: May 05, 2011, 08:59:57 PM »
da ali poslusaj me ..iskuliraj sad od keto nedelju jednu. 2 dana nije dosta jer ''efekti' dijete su jos tu...minimum nedelju dana sad radi neko odrzavanje sa rotacijama..onda dan pred pocetak praznjenja jedan high carb i bicve super...ako krenes odma failovaces preblizu si,jos uvek su ostali efekti lactica,trust me i relax jednu nedelju neces nista izgubiti,ako ne bude bolje 10x od ovog sad ja te vodim na palacinke u glumac 2x jumbo   :lol: :cheers:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #413 on: May 18, 2011, 05:19:11 PM »
opet moja mrzovolja sa kacenjem slika :lol: mrzi me da skinem s aparata stavicu veceras

inace krenuo sam masu pre nekih 12 dana,jako sam za sada zadovoljan jer mi je prosek 300gr proteina,ode i na 350,hidrati na 500-600.

malo sam vise ulozio i u suplemente ovaj put,<a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">wheya</a> sam nakupio,pijem 120gr na dan,posle treninga,pola sata pre treninga,izmedsu obroka nekad itd. Skocio sam nekih 12ak kila,priming je keva  :lol:

Cekam riblje ulje pa ce i to biti nekih 20ak gr na dan,kokosovo ulje isto popijem kasicicu dve na dan uz obroke,masline jedem ponekad.To je od masti. Hidrati-500gr pirinca +100ak gr dex i mozda jos nesto iz voca sitno.

Kreatin pijem 5gr posle treninga.

Nije da se cuvam da ne junkujem,ali od ove kolicine hrane na dan,ja bukvalno ne stizem da jedem slatkise i junk.Sve spremim sladoled kutiju za uvece i onda svatim da necu stici...eno ga cuci u frizideru vec deset dana.Sto je pozitivno naravno,ali bas bas tesko psihicki ako razmilsjate o tome da cete ovako jesti svaki dan,bukvalno nemam vremena za mnogo toga drugog.Pao sam u bronze diviziju u sc2 od ne igranja :lol:

ciklus test depo-tren depo-anadrol 50mg samo damima treninga,i to cu prvih 20 dana samo,razlog jer ja bukvalno vec drugi dan osetim tren i test.


trening,split je isti,radim 12 serija za svaki misic,radi se jdna vezba uz tri varijacije istog pokreta tako d aje tek svaka treca serija ista.

npr Ledja ordaim seriju uskih zgibova sa zanosenjem unazad 8 pon pa odmor 45sek
           pa siroki zgibovi ito do 8  pa odmor 45 sek
           pa uski obicni zgibovi  45 sek pauza pa sve tako....do zadnje serije odradim mozda 3 komada jer se nakupi umora.

Ovo je ok trening,ali imam utisak da mi je ovo malo serija trenutno za ovu artiljeriju,tako da cu ubuduce ubacivati jos 5-6 serija za svaki misic.Osim za ramena.

eto mali update,stavim slike uskoro :)

« Last Edit: May 18, 2011, 06:32:30 PM by Hans »
Why so serious?

Offline Explorer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 59
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #414 on: May 18, 2011, 06:21:00 PM »
To mora da si iskesirao sad od ove nagrade na forumu :D
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Hans slike
« Reply #415 on: May 20, 2011, 12:32:26 PM »
hansoooo gde si našao kokosovo?  :nonono: 
i količina/cena   :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #416 on: May 20, 2011, 12:36:45 PM »
hansoooo gde si našao kokosovo?  :nonono: 
i količina/cena   :)
  u zdravoj hrani,350din mislim da je za 300gr ispalo
Why so serious?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Hans slike
« Reply #417 on: May 20, 2011, 12:39:59 PM »
da, našla
extra devičansko

Detalji
 
Težina:    330.00 g
Cena:    Din. 495.00

zdrava hrana, internet prodavnica


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Hans slike
« Reply #418 on: May 20, 2011, 01:16:28 PM »
u jbt,kod mene je skoro 200 din jeftinije znaci
Why so serious?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Hans slike
« Reply #419 on: May 20, 2011, 01:18:32 PM »
ovo je možda tarzan pravio  :innocent:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads