EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Jigoro slichice  (Read 121270 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Jigoro slichice - 18 god.
« Reply #10 on: February 15, 2007, 09:57:27 PM »
Hvala svima na komentarima

@ Vuksa

Mozda na slikama nisu ispale kako treba ali ruke su mi stvarno aduti, definisane i vaskularne. Po ovoj tabeli iz 1967:D i velike za moju tezinu. Grudi su mi preslabe(gornji dio) mozda zato sto sam jurio tezine, sada jurim pump.:D






Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Jigoro slichice - 18 god.
« Reply #11 on: February 15, 2007, 10:02:06 PM »
woo 18 god..u look perfect :clap:

sve cestitke ....  :yes:

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Jigoro slichice - 18 god.
« Reply #12 on: February 15, 2007, 10:42:52 PM »
nisam ja rekao da su ti lose ruke...nego moglo bi se tu jos mase nabaciti :thumbup1:
sta je ona slicica sto si stavio?ne mogu da procitam sta pise na njoj?
al se nekad dobro jelo

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Jigoro slichice - 18 god.
« Reply #13 on: February 16, 2007, 01:10:32 PM »
nisam ja rekao da su ti lose ruke...nego moglo bi se tu jos mase nabaciti :thumbup1:
sta je ona slicica sto si stavio?ne mogu da procitam sta pise na njoj?

Pa otvori je  :vertag: pisu ti obimi misica za odredjenu visinu, idealno(rekreativac) i super idealno(takmicar)
Ja sam 176 i 76 kg a ruka mi je 39.  U tabeli za 177  cm i 79,5 kg ti je idealna ruka 39. Mada ruke nikada nisu dovoljno velike, bar meni,  :crybaby: :strong:
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Jigoro slichice - 18 god.
« Reply #14 on: February 16, 2007, 04:07:30 PM »
Kako da je otvori kad su slova toliko sitna i nakon otvaranja da ti treba dalekozor da skontas sta je sta  ;D :protest1:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Jigoro slichice - 18 god.
« Reply #15 on: February 16, 2007, 06:08:24 PM »
Kako da je otvori kad su slova toliko sitna i nakon otvaranja da ti treba dalekozor da skontas sta je sta  ;D :protest1:

Desni klik, sacuvaj na komp. pa otvoris i zumiras koliko ti treba
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Jigoro slichice - 18 god.
« Reply #16 on: February 16, 2007, 08:56:43 PM »
brate jedan savet....nemoj da se oslanjas na te tabele...to su gluposti...radi krkaj dobro i koliki si toliki si :twisted:
al se nekad dobro jelo

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Jigoro slichice - 18 god.
« Reply #17 on: February 27, 2007, 03:04:33 PM »
Odlican si!!!
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline Corey

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 88
  • Gender: Male
Odg: Jigoro slichice - 18 god.
« Reply #18 on: April 18, 2007, 08:10:05 PM »
Svaka čast matori, koje si godište 88 ili 89 ?
 :respect:
Sve je ekstra samo ruke malo popravi  :weight_lift1:
i noge slikaj

Offline Lucky1

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 59
  • Gender: Male
  • Karate majstor 3DAN, Rescue Diver
Odg: Jigoro slichice - 18 god.
« Reply #19 on: April 18, 2007, 09:15:09 PM »
 amatersko bavljenje perfekt u tim godinama. :thumbup1:
u zdravom telu zdrav duh.........