EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pocetnik  (Read 20476 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Amsterdamer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik
« Reply #10 on: December 27, 2007, 01:11:07 PM »
Imas dosta tema na forumu...kaok vezano za ishranu,kako za treniranje...i ostale stvari ...najbolje da to malo pogledas,vidis kako bi to trebalo da izgleda pa onda pitas sta ti nije jasno ....

pa citam ga vec odavno, ali posto sam pocetnik prvo mi svi govore da koristim neki whey, neko kaze mozes sve , svak ima svoje misljenje ali ipak  postavijo sma ovaj post da vidim ko sta ima da kaze i kakvo misljenje ima

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik
« Reply #11 on: December 27, 2007, 01:14:15 PM »
pa citam ga vec odavno, ali posto sam pocetnik prvo mi svi govore da koristim neki whey, neko kaze mozes sve , svak ima svoje misljenje ali ipak  postavijo sma ovaj post da vidim ko sta ima da kaze i kakvo misljenje ima

Ne bi ti savetovao da krenes sa "svim" jer tvoje telo i organizam nisu navikli na to .....polako unosi promene kod sebe...nista naglo....a kao sto sam gore rekao,ti mozes da uzmes "sve" pa da ti rezultati budu gotovo nikakvi...ishrana je kljucna stvar
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik
« Reply #12 on: December 27, 2007, 02:51:59 PM »
Dobrodosao  :)

Znaci krenes postepeno da povecavas broj obroka kojih bi trebalo biti 5-6 na svaka 3-4 sata...Naravo znas iz kojih izvora uzimas hranu(meso,riba,jaja,posni sir it...)UH gledaj da odredjujes po potrebi...ako mozes sve to da ispostujes ubacis whey,dekstrozu,glutamin i kreatin po potrebi zavisno hoces raditi masu ili definiciju...Poz ;)
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik
« Reply #13 on: December 27, 2007, 03:03:56 PM »
Pozdrav i od mene!
Napisi lepo kako se hranis i kako treniras, da mozemo da pomognemo gde treba!!! Po slici koju si postavio ne bih bas rekao da sve dobro radis  ;) Mislim bez uvrede ne znam kako si pre izgledao ali za 6 meseci treniranja ne izgleda bas... razumes  ;) Mozda si ti srecan sto si dobio 10kg ali fora nije da dobijes salo nego misice!
Nemoj se ljutis, ovo je samo pozitivna kritika i podstrek da se poboljsas.Samo napred!
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline nokidude

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 516
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik
« Reply #14 on: December 27, 2007, 10:55:58 PM »
Pozdrav i od mene i dobro dosao

Offline leDu

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 501
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik
« Reply #15 on: December 27, 2007, 11:11:07 PM »
Dobrodosao  ;)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Pocetnik
« Reply #16 on: December 28, 2007, 03:24:04 AM »
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Amsterdamer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik
« Reply #17 on: December 28, 2007, 11:33:50 AM »
Pozdrav i od mene!
Napisi lepo kako se hranis i kako treniras, da mozemo da pomognemo gde treba!!! Po slici koju si postavio ne bih bas rekao da sve dobro radis  ;) Mislim bez uvrede ne znam kako si pre izgledao ali za 6 meseci treniranja ne izgleda bas... razumes  ;) Mozda si ti srecan sto si dobio 10kg ali fora nije da dobijes salo nego misice!
Nemoj se ljutis, ovo je samo pozitivna kritika i podstrek da se poboljsas.Samo napred!

ehh kako sma izgledo pa ko kostur, a sad nemam ja sad sala ni malo ja sam samo treniro do sad da dobijem masu a nemozes da dobijas misice ako si ko kost i koza, a ta masa sto je vidis neozes salom da je nazoves...

jedem 5 puta najmanje dneovno i treniram svaki drugi dan, sto znaci odprilike 4-5 puta sedmicno po sat ipo - dva.

Offline leDu

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 501
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik
« Reply #18 on: December 28, 2007, 01:20:39 PM »
Gledaj da ti trening traje max oko sat i 15...

Ajd napisi trening nedeljni po kojem radis...

Offline Amsterdamer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Odg: Pocetnik
« Reply #19 on: December 28, 2007, 01:31:39 PM »
Gledaj da ti trening traje max oko sat i 15...

Ajd napisi trening nedeljni po kojem radis...

Prsa - Ledja

Ramena - Tricepsi - Bicepsi

Stomak - noge

I cetvrti dan zavisi kako kad sta ali to mi je odprilike nedeljni trening ( svaki drugi dan )