EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Punisher  (Read 23437 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Punisher

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Male
  • Shut the fuck up and train man!!!!
Odg: Punisher
« Reply #60 on: November 20, 2007, 10:44:14 PM »
evo vam nasi sajtovi pa gledajte sve sto vas zanima www.pansport.eu  www.amgsport.co.yu www.xsport.co.yu sa cenama
ZNATI NIJE DOVOLNO TREBA TO ZNANJE PRIMENJIVATI,ZELETI NIJE DOVOLJNO TREBA RADITI!!!!

Offline Punisher

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Male
  • Shut the fuck up and train man!!!!
Odg: Punisher
« Reply #61 on: November 20, 2007, 10:48:18 PM »
za to jos nisam cuo nigde da kad se mesa sa kreatinom peni a ja sam isti kreatin mesao i sa DYM i sa Gold pa bez obzira nije penilo tako da mislim da to nema veze sa kreatinom,kako cujem od nove godine se ocekuje poskupljenje wheya na trzistu za 100% zbog skoka surutke na svetskom trzistu ili to mozda samo ovi nasi distributeri loze da bi podigli cene ali izgleda mi da je rast cena neminovan
ZNATI NIJE DOVOLNO TREBA TO ZNANJE PRIMENJIVATI,ZELETI NIJE DOVOLJNO TREBA RADITI!!!!

Offline nokidude

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 516
  • Gender: Male
Odg: Punisher
« Reply #62 on: November 20, 2007, 10:50:26 PM »
Ja mislim da loze

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Punisher
« Reply #63 on: November 21, 2007, 12:24:46 AM »
ne loze...ocekuje se skok cene wheya svuda u svetu pa i kod nas :hitself:

tako da se sad spremaju zalihe
al se nekad dobro jelo

Offline Punisher

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Male
  • Shut the fuck up and train man!!!!
Odg: Punisher
« Reply #64 on: November 21, 2007, 12:45:52 AM »
tako je vule vidi se ko je u toku heheheh respect brate,ali to nije normalno ako stvarno bude vule za 100% kao sto sam ja cuo od onog sto drzi AMG,to znaci da ce gold koji sad kosta 4400 biti 8800,pa brate jebes ga cu da kupim tele za te pare dsa jedem krtinu a ne da dajem za 2 kg wheya,preterace ga onda ako tako bude.
ZNATI NIJE DOVOLNO TREBA TO ZNANJE PRIMENJIVATI,ZELETI NIJE DOVOLJNO TREBA RADITI!!!!

Offline nokidude

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 516
  • Gender: Male
Odg: Punisher
« Reply #65 on: November 21, 2007, 07:59:22 PM »
Ja sam siguran da nece da skoce. Nema razloga da od jednom se desi tako nesto dramaticno. Znate li gde moze to da se procita na nekom stranom sajtu, bas me zanima koje je objasnjenje.

Ako vec trebaju cene da skoce za 100posto zasto onda ovi odmah ne podignu cene. Svaki trgovac kad bi bio siguran da postoji mogucnost da cene u buducnosti skoce povukao bi robu i cekao, a ne kao skocice cene ali evo jos je jeftino. To je neki blef ja vam kazem...

Dolazi nova godina sad cene padaju a ljudi kupuju ko ludi...

Offline leDu

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 501
  • Gender: Male
Odg: Punisher
« Reply #66 on: November 21, 2007, 08:21:41 PM »
Ne daj boze da se dignu cene, ali vreme ce pokazati...

Offline nokidude

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 516
  • Gender: Male
Odg: Punisher
« Reply #67 on: November 21, 2007, 08:26:38 PM »
Da vreme ce pokazati, ali da ne bi cekali mozemo da provedemo novu godinu Kuci ali sa par kutija wheya :lol:

Offline Punisher

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Male
  • Shut the fuck up and train man!!!!
Odg: Punisher
« Reply #68 on: November 21, 2007, 09:30:52 PM »
nokidude ne moj da mlatis i pricas nesto o cemu nemas pojma,cene ce skociti sigurno a kao drugo to sto pricas da ide zima i nova godina pa cene padaju nigde veze nema jer prava sezona za prodaju suplemenata i skok cena je upravo zimski period(ako se neki proizvod pojacano trazi naravno da ce taj ko ga prodaje podici cenu za isti).Pogledajte cene danas sam zvao i pitao ABB crea force je skocio za 200din Gold isto jaca cena,skacu cene onoj robi koja vredi i koja se prodaje a ne nekim glupostima koje niko nece,a to sto mlatis nokidude kako trgovci cekaju skok cena pa da onda prodaju robu evo ti jos jedan dokaz u AMG ima jos par kutija ABB-a crea force i nema vise do nove godine,tek onda krecu ponovo sa prodajom,pre 20 sam bio tamo u njihovoj prodavnici u Zemunu i imali su dve kutije na stanju.Slusaj malo i ne pametuj bas previse
ZNATI NIJE DOVOLNO TREBA TO ZNANJE PRIMENJIVATI,ZELETI NIJE DOVOLJNO TREBA RADITI!!!!

Offline nokidude

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 516
  • Gender: Male
Odg: Punisher
« Reply #69 on: November 22, 2007, 02:08:00 PM »
Pa dobro ti kupuj boli me **** u ostalom
« Last Edit: November 22, 2007, 05:13:07 PM by Tanja »