EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 2009 Mr.Olympia Weekend-NO EXPLODE  (Read 16916 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: 2009 Mr.Olympia Weekend-NO EXPLODE
« Reply #20 on: October 17, 2009, 10:00:54 PM »
pa da cujem misljenje forumasa  ;)
po meni bebac ne zasluzuje, jer je napisao to ,posle polufinala i prednost bi trebalo da  imaju oni koji su bili blizu,
a takmicenje nije ni pocelo zar ne

Ne znam zašto si onda uopšte stavio da se glasa?
Glupo je što ja ovo pišem ali moram jer je tako:

Ko je postavio da se glasa do tad i tad ?
Jel su glasovi mogli da se menjaju do tad i tad?
Jesu li prekršeni uslovi?

Kakav je to rezon "prednost bi trebalo da  imaju oni koji su bili blizu" a jer se ti kladiš na nekog po simpatijama ili dok ne vidiš kako izgleda? (da je tako ja bi totalno drugačije glasao  ;)  )

Ajde obrati pažnju ko je od nas navedeni za glasanje pogodio prvog i šestog + pogodio pru ŠESTORKU a ne prvih pet?

Ma nebitno "Kadija te tuži, Kadija ti sudi" . Radi kako ti je volja neznam samo zašto zaluđuješ narod da glasa a ti češ odlučiti kako ti želiš :)  "to ne znaci da ce tako i biti  yes"

Kao što rekoh nebitno...

HVALA svima sto su glasali za mene, hvala i mojoj "konkurenciji" Milošu Miletiću, CRonaldu ali koliko vidim "kadija" je već presudio :)  :lol:

Ne želim više da komentarišem ovu temu jer mi nekako glupo kao da te molim da ti ispuniš ono što si TI obećao i stavio na glasanje  :bored:
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: 2009 Mr.Olympia Weekend-NO EXPLODE
« Reply #21 on: October 17, 2009, 10:06:28 PM »
pa obecao sam da ti neces dobiti  :)
ne zaludjujem narod, hocu da cujem sta misle..sta je tu lose  :dunno:
a ako neces da komentarises sto si onda pisao, smatram da to treba da dobije, neki verniji clan, lojalniji, mladji, neko ko nema priliku kao ti da nabavlja jeftino preparate itd..

Quote
"Kadija te tuzi, Kadija ti sudi
najbitnije u celoj prici da ga ja necu prodati, vec POKLONITI ako razumes tu rec
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: 2009 Mr.Olympia Weekend-NO EXPLODE
« Reply #22 on: October 17, 2009, 10:10:52 PM »
Ja pogodio dva od 5 :) cim izaslo glasanje. Na prvu :)

Tooo caree! :clap: sila si majke mi

@Lazic:
1.Takmicenje se zove "pogodite top 5 na Mr.O." zar ne?
2.Jesam te pitao jel moze da se ceka da se vidi forma pa da se onda glasa? Sto nisi naglasio da ima razlike? Po cemu su ti koji su glasali ranije dobri po tome sto dobro pogadjaju i po tome sto su stavili svoju listu favorita na osnovu sopstvenih afiniteta? Mislim ono kako ti mozes imati predstavu kakav ce ko izaci na takmicenje nego na osnovu srece?! Moras prvo videti njihovo predstavljanje na pocetku takmicenja da bi uopste imao sansu da upotrebis neko znanje. Ako si hteo da das na srecu onda si mogao reci da svi lupimo broj pa izvlaciti iz sesira...

Mene bole uvo za taj NO samo mislim da je ovo glasanje cista glupost i da nije uopste fer nacin na koji se deli nagrada. Veoma lepo od tebe sto uopste dajes te nagrade i sto i sad oces da das nagradu ali ovde jednostavno niko nije pobednik.
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: 2009 Mr.Olympia Weekend-NO EXPLODE
« Reply #23 on: October 17, 2009, 10:15:43 PM »
bravo  :clap: top 5
1.2.3.4.5 itd a ne ulazak u finale  :)
pa rekao sam ti da moze, opet nisi pogodio..pustio sam da promenite i opet niste pogodili..i kada imas ovakve uslove, prednost treba da ima ono gore sto sam naveo.
pa ako te je briga, sto se bunis  :) znam ja da bi ti voleo da probas neki no..kad bi probao, ne bi uzimao druge stvari :)

edit: u sustini je nebitno, video sam za koga ste glasali, ako hocu poklonicu und jer je lepsa od svih vas  :lol:
salim se..dobice ko je zasluzio  ;)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: 2009 Mr.Olympia Weekend-NO EXPLODE
« Reply #24 on: October 17, 2009, 10:20:07 PM »
Ne znam na osnovu cega tvrdite da se forma takmicara nije mogla videti pre nego sto su neki recimo pnkazali fotke na ovom fortmu. To sto neki od vas nisu vidli ne znaci da nisu svi. No manje bitna je to stvar. Cimate se za no explode kao da vam ga covdk uzima iz ruku. Dovoljno je bilo da se vas petorica sakupite i napravite kombinaciju koja je dobitna. Sve shvatite kao igru i to je to. Skace vam adrenalin bez potrebe. Opusteno folks :)

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: 2009 Mr.Olympia Weekend-NO EXPLODE
« Reply #25 on: October 17, 2009, 10:30:18 PM »
haha :) pa moze se ovde teoretisati na sto nacina i kriterijuma, neko je pogodio Jaya pa stavio Wolfa u top five ;) ja kazem da ovde ne moze biti 1 pobednik! Moze ih biti vise, i po meni bi najbolje bilo da das par manjih nagrada jer tu jednu veliku niko nije zasluzio ;)

A zasto se ja bunim? Pa zbog toga sto mislim da nije fer da samo jednoj osobi das nagradu iz razloga gore navedenih.

I naravno da bih voleo da probam NO ali jedva sam objasnio kevi za whey nemam snage i za NO da se borim.Zabranila bi mi i whey :)
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: 2009 Mr.Olympia Weekend-NO EXPLODE
« Reply #26 on: October 17, 2009, 11:21:56 PM »
Lazic nije rekao da ce jednom dati nagradu. Ti presipaj no u whey kantu i mirna backa. :yes:

Offline sermanden

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 358
  • Gender: Male
Odg: 2009 Mr.Olympia Weekend-NO EXPLODE
« Reply #27 on: October 18, 2009, 12:07:31 AM »
Realno ne kapiram foru, samo bebac, milan, kosuta i ja smo pogodili top five.Pritom je jedini bebac stavio Jaya na prvo mesto od nas cetvoro, i zato eto nek on dobije nagradu. Al kakva je sad ovo sprdnja sa ostalim clanovima zbog cega oni zasluzuju nagradu?! Zato sto su uboli da ce Jay biti prvi??


Ako ne vidis, trebalo je da se pogodi prvih pet mesta ko ce biti.  Znaci koliko sam ja razumeo, ne da stavis sad po bilo kom rasporedu tih pet, vec da pogodis njihovo rangiranje naravno. Posto niko nije pogodio, jer je dakle previse tesko, Lazic kaze onaj koji je bio najblizi (tj. onaj koji je najvise mesta pogodio taj ce dobiti nagradu)...

Tako da ja ne vidim sta bebac uopste trazi na izboru ovde kad je on samo jedno mesto pogodio od pet.

JEdino Miletic M. i ja sto smo po tri mesta pogodili, i sad neko od nas dvojice  :wow: :yes: :lol: bi trebalo da dobije pa nekom pravilu, a to neka odluci Lazic sam.

I jos jedna stvar mi bode oci, pri ovakvim nadmetanjima za nagrade bi trebalo da se takmice i dobiju nagradu oni kojima treba a mislim da smo to mi mladi koji odvajamo svaki dinar od dzeparca od uzina i izlazaka za novac za meso i suplemente a ne samostalni ljudi koji imaju zenu decu i posao  :rolleyes01: Mislim zao mi je sto ovo ovako direktno kazem, nije zbog mene jer mi NO ne treba sve sto koristim od suplemenata je whey (i bcaa ponekad da ne bude da lazem) i na tome cu i ostati, ali bode mi oci nekako i morao sam da kazem  ;)

I da za ovo se naravno slazem  :yes:

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: 2009 Mr.Olympia Weekend-NO EXPLODE
« Reply #28 on: October 19, 2009, 11:46:30 AM »
Posle objavljivanja rezultata objavljujem linkove snimka sa tv-a sa takmicdnja iz Vegasa.
P.s.
Nije stranacka propaganda nego tada cu da "progledam" pa ide upload jedino i samo na exyu exkluziva :yes:
Ko voli nek izvoli.

Offline Spartak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 366
  • Gender: Male
Odg: 2009 Mr.Olympia Weekend-NO EXPLODE
« Reply #29 on: October 19, 2009, 12:33:48 PM »
hahha koja frka oko no xploda ;)