EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.  (Read 32831 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Quote
BiH , Crna Gora i Grcka nisu imale certifikat! Gosp. Nenad Vuckovic je prvi insistirao da svi budu sudionici u sudiskom ziriju radi fer sudjenja, jer su na prijedlog da budu 3 Srbijanska sudca prvi se Makedonci, Rumuni i Crnogorci pobunili.-... Shvatices ostatak price sa sastanka... TAko je odluceno, a s obzirom da sam oficir za vezu za BiH savez i oficijelni delegat bila tamo, ispred BiH sam bila predstavnik.

ma sve je to lepo.....ali..ali..ali...
to nije privatno takminjcenje...tj bar ne bi trebalo da bude..
samo sam to hteo da kazem i nadam se da sam sada sve rekao.
no dobro..
bilo kako bilo....

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Ela je trebala biti min. treca po meni i druga,sramota je sta se desava...I prestanite vise da se vadite na tu svoju kompetentnsost jer i sami znate da dajete takmicarima mesta spram licnih osecanja a ne spram objektivnog stanja...I milovan je ostecen prosle godine u kg. i ela sada...Sad slobodno izbrisite moj post ako vam se ne dopada ja nisam mogao ocutati ovo...
meni licno ne smeta sto si ti pristrasan, i sto su ti mika i ela prijatelji,vise mi smeta sto nekim argumentom ne kazes zasto je neko ostecen..sto se mene licno tice..ela je mogla da bude i prva a mogla je da i ne ucestvuje na balkanskom..jer ta kategorija je sve samo ne body fitness.
ona je lepa, mlada devojka. ima materijala na sebi i svakako ako malo jos zapne bice nesto od nje..za sada realno tu je gde je..

sto se mike tice..i ja bih voleo da se spremim za 20 dana i da budem prvak ali onda bi to bilo podcenjivanje onih koji se spremaju preko cele godine,toliko cudo od takmicara bas nije..slazem se da je u kragujevcu bio odlican..ali jbg..neko mora i da pobedi i izgubi..i mozemo svi da placemo i da se prisecamo tih momenata..

najvise me je razocarao hans..sada se buni sto je treci..kakve veze i da je peti ili drugi..on je branio titulu..sve preko prvog mesta je lose..a za prvo mesto sigurno nije..nesto je zeznuo formu to je sigurno..
po meni bolje da je preskocio takmicenje..nego ovo sto se desilo..

slavisa i terzo..odlicna obojica..terzo je verovatno izgubio na poene..slavisa za nijansu losiji nego u cacku..verovatno tempira formu za evropsko..terza je naglo gubio kilazu i po meni to se najvise odrazilo na njegov torzo..jeste i dalje bio masivniji od slavise..ali ne dovoljno impresivan da bi sudije definitvno presudile u njegovu korsit

junori

zec je moj drugar i dosta sam mu pomagao u ovim pripremama do cacka..za ovo balkansko nisam hteo da se mesam..
sto se mene tice on je trebao da bude prvi..pokusavao sam da nadjem razloge zasto nije i definitvno kada sada gledam slike, pobednik je da kazem sa manje nedostataka..zec se previse osusio u gornjem delu tela...a gledajuci ga kako je odmicalo takmicenje, bio je sve veci i definisaniji,sto je znak da je odlicna forma kasnila..
ja ovo ne gledam kao poraz..vec uspeh..2 mesto na balkanskom je svakako odlican rezultat
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
bogami laki...ostroooooooooooo....ostroooooooooooo
mudro zboris  :)

Offline djuka777

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 80
  • Gender: Male
The CBBF will follow the IFBB amateur rules as a guideline for judging fitness and figure/body fitness at CBBF National events.

Physique Assessment will include:

overall athletic appearance
grooming (hair and facial beauty)
overall athletic development of the muscle
proportion & symmetry
condition of the skin & skin tone
presentation ( poise, posture, confidence)

Judges will first assess the overall athletic appearance of the physique. The assessment beginning with a general impression of the physique will take into consideration the hair, facial beauty, overall athletic development of the muscle, presentation of a balanced, symmetrically developed physique, condition of the skin, the skin tone and the athletes ability to present herself with confidence, poise and grace.

The physique will be assessed as to its level of overall muscle tone, achieved through athletic endeavours. The muscle groups should have a round firm appearance with a small amount of body fat. The physique should neither be excessively muscular nor excessively lean and should be free from deep muscle separation and or striations. Physiques that are considered either too muscular or too lean may be marked down.

The assessment will also take into consideration the tightness and tone of the skin. The skin tone should be smooth and healthy in appearance and without cellulite. The face, hair and makeup should complement the " total package" presented by the athlete.

The assessment of the athlete's physique will include the athlete's entire presentation from the moment she walks on stage until the moment she walks off stage. Emphasis will be placed on a healthy, fit, athletic physique in an attractively presented "total package".

In addition there have been no changes to the competition attire for either fitness or figure/body fitness at CBBF National events.

Debbie Karpenko
Chief Judging Official of the CBBF
Panta Rei 777

Offline zile88

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 30
  • Gender: Male
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Reply #54 on: September 04, 2009, 04:54:13 PM »
evo i snimka ;)

juniori do 75 kg-a         
juniori preko 75 kg-a
vetereani do 80 kg-a
veterani preko 80 kg-a
klasik do 175 cm-a
klasik do 180 cm-a
klasic preko 180 cm-a 
bb laka
bb srednja
bb polu-teska
bb teska
bb superteksa
apsolutna

Offline MrNick

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Reply #55 on: September 06, 2009, 11:14:53 AM »
Nece se nikad nista pomeriti ni za milimetar napred u bb, jedino sto rastu njihovi dzepovi. Oni znaju zasta se "bore". Svaka tema o bilo cemu sto bi vodilo ka napretku je cisto gubljenje energije i vremena sve dok je ova zabokrecina na vlasti i koji su ko zna kakvim "zaslugama" dospeli tamo gde se nalaze a kad ce otici to je tesko saznati, jedino moguce kad se presele u vecna lovista ako ne daj Boze za to vreme ne "iznedre" neke svoje naslednice koji ce nastaviti "po starom". Ma bas te briga za stipendiju Pedja, verujem das bi ti svaki euro zapeo u grlu kad bi se setio da je neko od ovih "postenjacina" ucestvovao u tome da je ti dobijes. Bolji si ti nama ovakav kakav se, a bice nekih drugih nagrada za tebe Pedja... samo strpljivo.

Offline Blek Stena

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • Zalud Beogradu slava,kada mu je Kragujevac glava
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Reply #56 on: September 06, 2009, 04:47:32 PM »
Pedja je dovoljno jak u svakom pogledu da mu ne trebaju uvlakaci

Offline MrNick

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: IFBB 18-o Balkansko prvenstvo za muskarce i zene Bor 15.-17.05.2009.
« Reply #57 on: September 07, 2009, 12:36:36 AM »
sto se za tebe buzga ne moze reci.hoces li molim te prevesti sta znaci to ime kojim te zovu, meni niti lici na nekoga ko je inteligentan a ni na nekoga ko se ne "uvlaci"a znamo da ti to dobro ide, samo koristis vise razlicitih destinacija.ti si sigurno jedan od onih koji ima najmanje prava da komentarise jer si jedanod "kuvara" svega sto je odavno pocelo da se dogadja a traje i danas