EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Plazma u skoli???  (Read 6389 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Plazma u skoli???
« Reply #20 on: April 28, 2009, 08:56:03 AM »
posto je decko dobio savete sta da radi..a pitanja o plazmi ima 1.000.000 i sva su glupa i ponovila su se brdo puta ovo ide pod kljuc
al se nekad dobro jelo

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: Plazma u skoli???
« Reply #21 on: April 28, 2009, 10:46:21 AM »
slicni iskustva sam imo ja u srednjoj...
kad sam poco da treniram nosio sam hranu sa sobom, i svi vecinom su se smejali...
ko sta ti glumis itd... a posle mesec dan, svi prilaze i pitaju jel sta to jedes... a gde ides u teretnu... i tko svi se navukli na teretanu poceli trenirati kad su videli moje rezultate... :)
kad leto dodje si imaju neke komplekse da se skinu, a mene bas briga... ima nas 5sto smo trenirlai zajedo i uvek smo sebi nosili hranu jeli dosta... posle su znali komentari padati da smo na nekoj hemiji i kao gutaju teblete... videli jednom mene kako pojem amino pa odma pala prica o steroidima... al bas me briga nisam obraco paznju... tek nako nekoliko meseci pocese ti isati da dolaze po savet kako bi oni mogli fino da se (napucaju) kako se kod nas kaze... :)
jel sto je bilo curica lepilo se za nas... onda me jedan pita jel a sta da uzmem za masu od proteina... a jam u kazem nemoj nista umreces evo ja sam jos malo gotov :lol:
ajde molimte reci i tako... sad svi dolaze i dans da uzimaju svete mladi pocetnici...
jel nesto u zadnje vreme teretan pocela u modi :lol:
ja kad sam pocinjo tad je to bili auuuu pa nevalj nikako ode srce itd.. koje kakve glkupost...
sad kod nas 80%mlad i ide uteretanu, al zalosno je to sto od njih 20% sam ozbilnjo svata sort...
dog drugi izlaze i opijau se po kaficima i puse...a posle se zale kako nemogu da dobiju koju kg misica.. pa uzimaju kojekakve preparate i cim dobiju koju kg bjedne misicne mase... opet po starom.. al to rade da bi se pokazali pred nekim...a onda kad nevide da im to vise nedeluje..
puknu psihom, jel nemogu se odrec pive, uzimaju ass..
jbg. al sam oduzio :lol:
kosto ti rekose ljudi gore... integralna kifla, malo sira, list zelene salate i neko meso...
i odlican obrok :yes:
i meni ukusnije nego plazma ;)
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Plazma u skoli???
« Reply #22 on: April 28, 2009, 10:48:38 AM »
Pa ja sam za vrijeme skoro cijelog skolovanja nosio hranu od kuce, mislim bio je i rat i to, ali i poslije sam odrzao tu naviku da nosim hranu od kuce.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline S.Z.

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 100
  • Gender: Male
Odg: Plazma u skoli???
« Reply #23 on: April 28, 2009, 11:34:37 AM »
mada mi je nelogicno da neko na skoro 180cm i 70ak kg ima sta da skida al ajd
Potrudicu se da postujem slike za koji dan
moze i ovako:
u flasicu od jogurta npr,od 0,5 l,stavis nekoliko kasika ovsenih i jednu mericu whey-a...s tim da vodu dodas u skoli,posto ne valja da se whey razmuti pa drzi za kasnije...
sigurno je bolje od plazme...
samo mi nemoj reci da ti je tesko da ovo napravis
nije mi tesko to da napravim, jos samo da imam whey... Moji mi za to pare nece dati, a ja neam 5000,
A sto ne mozes da nosis u skolu???
imam dosta razloga, ali ni 1 ne bi bio dovoljno dobar za vas tako da bolje da ne pisem... Niste svesni kako sam ja do pre samo 50 dana ziveo, pa recimo svaki vikend izlazci do kasno uz alkohol i to, svaki odmor neki junk, skoro svako vece u kaficu itd, kuci sam jeo samo ono sto mi keva sprema ne bitno sta,recimo da sam unosio 0 izvora proteina,a sad druga prica ;), vec me mnogo smaraju kako sam mnogo smrsao itd,cak se i u faci primecuje.. do kraja skolske godine ima jos samo mesec ipo dana sto je oko 35 radnih dana...taman i kad se zavrsi skola krecem u teretanu,posto sad samo radim kod kuce sa tegovima/sklekovi/trbusnjaci i cardio nekoliko puta nedeljno,tako da cu od sledece skolske god da krenem sa vasim preporucenim sendvicem :)..ne verujem da plazma moze da mi skodi, ali posto svi pricate kako u opste ne valja, izbacicu 1 obrok i jescu oko 80g plazme u skoli i to mi je to..