EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Dali su ugljeni hidrati vazni za izgradnju ciste misicne mase, i ako su ZASTO???  (Read 26965 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DX_CHARMED_DX

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Ovako , visina: 1.78 , tezina: 76 kg , 18 god.  Napredak : ne mogu bas da se pohvalim da je ogroman , ali se primecuje. Jelovnik: 1. 80 g ovsenih sa 250 ml fit jogurta, 3 kuvana jaja ; 2. 150g pilecih prsa 100 g integralnog hleba ; 3. Trening u teretani pre koga pojedem jednu srednju jabuku , posle koga pojedem 60 g suvog grozdja (znam da fale proteini pre i posle treninga ali uskoro kupujem whey :) ) ; 4. oko 45 minuta posle treninga 200 g pilecih prsa i oko 50g pirinca ; 5. 126 g ocedjene tunjevine i 250 ml jogurta.  ; 6. 200 g ella nemasnog sira, spavanje...

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
ja ovako jedem na dijeti gotovo lol
zasto dizes ins nakon treninga kad nemas protein?

ovo je daleko od jelovnika za masu


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline DX_CHARMED_DX

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Insulin za sad dizem za badava(dok ne kupim whey :)). A proste UH unosim posle treninga da popunim gliko zalihe. Sad shvatam da sam daleko od mase ali promenicu to. Koliko mi preporucujete kvalitetnih UH dnevno za masu.

Offline rale

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 175
  • Gender: Male
@milki veliki
 ti to radis masu sa 3gr uh po 1kg? Po meni je to malo kad si na masi.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
gliko depoi se ne popunjavaju dexom (eventualno malto moze bolje da ih popuni), za to sluzi obrok nakon treninga sa komplexnim carbsima (pirinac, krompir kao najbolji izvori)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
gliko depoi se ne popunjavaju dexom (eventualno malto moze bolje da ih popuni), za to sluzi obrok nakon treninga sa komplexnim carbsima (pirinac, krompir kao najbolji izvori)

kako si mi pametan samo  :blowkiss:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
mora da razdvojimo sta je masa, ako zelis povecanje obima, to moze da se radi sa malom kolicinom uh , ali je potrebno znati ako zelis da povecavas telesnu tezinu , onda treba da jedes toliko proteina, dok ti na nos ne izadje..i onda je pitanje da li ce telesna tezina da raste..
sve i svemu sve je moguce i nemoguce..
najbolje je da u svom jelovniku imas svega, sto je organizmu potrebno, da uzimas sve to kada je potrebno i uvek ces biti zadovoljan..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
@milki veliki
 ti to radis masu sa 3gr uh po 1kg? Po meni je to malo kad si na masi.
To je individualno, neki endomorf ne moze ni toliko unijeti jer ce se zamastiti...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline MikiVeliki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 176
  • Gender: Male
@milki veliki
 ti to radis masu sa 3gr uh po 1kg? Po meni je to malo kad si na masi.
Tako nekako, ako ne i manje...ali od danas povecavam  ;)

Offline DX_CHARMED_DX

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Cilj mi nije telesna tezina , cilj mi je jednostavno rast misica. E sad koji je konacni zakljucak kog unosa UH.  Tenssa je upravu ako sam endomorf bolje da ne preterujem sa UH. A i nisam preterano aktivan . Aktivan sam do 15:30 . i posle uglavnom sedim.