EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Definicija 2011  (Read 6035 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lemi livo skodi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 363
  • Gender: Male
Odg: Definicija 2011
« Reply #10 on: March 09, 2011, 12:33:18 AM »
pa ja ti to kazem dobronamerno, mozda izgleda da hocu da te zajebavam i da te spustam ali to tako ispada zato sto pricamo na netu, uzivo ne bi tako shvatio

to ti kazem zato sto sam i ja slicno gradjen tj pretpostavljam da si skiny fat i pravio sam iste greske, stalno sam isao na neke definicije iako nisam imao dovoljno mase, stalno sam se vrteo u krug i tako sam pucao brdo para i vremena i svega..znam da ti hoces sad pred leto da se izrezes da imas six pack i mislis da ce to biti to, ali brate imaces visina-20kg a to je jadno jbt kad pogledas koliko se cimas i koliko ulazes

iskreno da sam na tvom mestu definisao bi se sad i onda bi roknuo depo 12 nedelja i tako bi ustedeo 2 godine cimanja i brdo para..naravno ne mislim da sad svako treba odma na hemiju ali ti imas i znanje i volju i dobru ishranu i mogao bi da izvuces maksimum iz kure, a i vidim da te sve vise privlaci dark side  :evillaugh:
Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits- it doesn't count. Zyzz



.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Definicija 2011
« Reply #11 on: March 09, 2011, 10:29:18 AM »
pa ja ti to kazem dobronamerno, mozda izgleda da hocu da te zajebavam i da te spustam ali to tako ispada zato sto pricamo na netu, uzivo ne bi tako shvatio

to ti kazem zato sto sam i ja slicno gradjen tj pretpostavljam da si skiny fat i pravio sam iste greske, stalno sam isao na neke definicije iako nisam imao dovoljno mase, stalno sam se vrteo u krug i tako sam pucao brdo para i vremena i svega..znam da ti hoces sad pred leto da se izrezes da imas six pack i mislis da ce to biti to, ali brate imaces visina-20kg a to je jadno jbt kad pogledas koliko se cimas i koliko ulazes

iskreno da sam na tvom mestu definisao bi se sad i onda bi roknuo depo 12 nedelja i tako bi ustedeo 2 godine cimanja i brdo para..naravno ne mislim da sad svako treba odma na hemiju ali ti imas i znanje i volju i dobru ishranu i mogao bi da izvuces maksimum iz kure, a i vidim da te sve vise privlaci dark side  :evillaugh:
hahahaha  :lol: da, zove me dark side  :evillaugh:
Ukratko, endomorf sam i imao sam sigurno oko 25% bf ako ne i vise, sve dok nisam krenuo u gym, tj sa 18 godina i bio sam skinny fat tj imao sam 78kg na taj %bf.
Sad cu odraditi defku za leto, jbg to moram  :rolleyes01: A sad sam radio masu 4 meseca, dobio sam 12kg, unos proteina mi je bio oko 220g dnevno, 400-450g uh, i nisam se puno zamastio, tako da trenutno izgledam bar 5 puta bolje pred definiciju nego prosle godine.
Tako da cu sad odraditi defku na brzaka, znam sve tacno sta treba, pa cemo videti onda sta dalje.

Offline MarkoDjuka

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
  • Gender: Male
Odg: Definicija 2011
« Reply #12 on: March 09, 2011, 04:47:20 PM »
kardio posle tegova, tako ti vise odgovara ili ima neki poseban razlog ? i kad pijes pwm posle vezbi sa tegovima ili posle kad zavrsis kardio

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Definicija 2011
« Reply #13 on: March 09, 2011, 05:45:22 PM »
kardio posle tegova, tako ti vise odgovara ili ima neki poseban razlog ?
Radim kardio posle tegova zato sto ga ne radim ujutru. I nemam potrebe posto uz ovakvu ishranu, trening i termogenike brzo skidam mast.

i kad pijes pwm posle vezbi sa tegovima ili posle kad zavrsis kardio
Tegovi pa kardio pa PWM, znaci posle kardia.

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: Definicija 2011
« Reply #14 on: March 09, 2011, 07:21:50 PM »
Kako si za 4 meseca dobio 12kg (ako se stvarno nisi umastio kako kazes)? Jel si za to vreme bio na "mracnoj strani"?

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Definicija 2011
« Reply #15 on: March 09, 2011, 09:09:06 PM »
Kako si za 4 meseca dobio 12kg (ako se stvarno nisi umastio kako kazes)? Jel si za to vreme bio na "mracnoj strani"?
Dobro isplanirana ishrana+hardcore trening+spavanje  :yes:
Nisam bio on the dark side.

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: Definicija 2011
« Reply #16 on: March 09, 2011, 10:12:45 PM »
Jes ti siguran u taj bf?