EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: food ,help!!!  (Read 32259 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: food ,help!!!
« Reply #160 on: May 16, 2011, 12:23:53 AM »
šta će usporiti ako ih izbaci na par dana ...
ako možeš da izdržiš izbaci ih, samo nemoj da bude kontraefekat, da posle kreneš da se prežderavaš
kad osetiš da ti trebaju, da ne možeš da funkcionišeš obavezno ih ubaci
pa nije napisala na par dana nego jelovnik.. to bi opet bile neke rotacije ako cas izbacuje cas ubacuje...
Champions Train Losers Complain.

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: food ,help!!!
« Reply #161 on: May 16, 2011, 01:05:44 AM »
Za zenu sve iznad 3 dana na 0 uh je po meni katastrofa  :nonono:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: food ,help!!!
« Reply #162 on: May 16, 2011, 12:44:32 PM »
pa nije napisala na par dana nego jelovnik.. to bi opet bile neke rotacije ako cas izbacuje cas ubacuje...

napisala je da ih izbaci na nedelju dana

Za zenu sve iznad 3 dana na 0 uh je po meni katastrofa  :nonono:
što?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline perovicka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 85
  • Gender: Female
Odg: food ,help!!!
« Reply #163 on: May 16, 2011, 02:12:45 PM »
nesto sam skapirala, znaci duze od 3 dana bez uh, ok...primenjivacu ovako pa cu sama praviti rotacije,, jos jedno pitanjce..da nije mnogo ujutru piti 1/2l jogurta(to je jedina stvar od mlecnih koju obozavam)..koliko coca cola zero utice na mrsavljenje, tacnije da li da je izbacim skroz ili da je pijem recimo samo na dane 0 uh..sta mislite sta je bolje?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: food ,help!!!
« Reply #164 on: May 16, 2011, 07:18:42 PM »
Zero colu koliko hoces i kad hoces...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline perovicka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 85
  • Gender: Female
Odg: food ,help!!!
« Reply #165 on: May 19, 2011, 11:45:55 AM »
samo da javim drustvancetu da sam smrsala 2kg, jeeeee...i ostali su to primetili i rekli da mi je jako ruzno :nonono:..bitno je da sam ja zadovoljna...varijacije uh radim sama kako smatram da mi odgovara tj. kako mi obaveze diktiraju tako variram, s tim da ne odstupam od sustine..javljam dalje napretke, i naravno saljem svaku svoju nedoumicu..thanks  :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:

Offline perovicka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 85
  • Gender: Female
Odg: food ,help!!!
« Reply #166 on: July 01, 2011, 11:50:19 AM »
pozzzzz za drustvancee!!! hitno mi je potreban savet/ pre 3 nedelje, krenuh ja sa nekom mojom tzv.ketogenom dijetom (pre toga sam je dooosta iscitavala), sve sto sam jela je meso (pilece, riba..ostala posna), salate (morala sam da ubacim paradajz), cak ponekad i rostilj, bademe, lesnike , od tecnosti voda i coca cola zero..nekada i u vecim kolicinama bademe i meso kada budem jako glaaadna (retko ali se desi)..i od mojih standardnih 55kg, smrsala na 52kg..- kad se prejedem dodje do 53 hehe..u tim danima se nisam punila uh, cak stavise uopste mi ne nedostaju..to je moj problem - kako da krenem npr. od sutra, tj. kolicinski koliko npr. ovsenih, jogurta, sira ili malo koja vocka , da ne dodje do jo jo efekta? nista mi se od ovog ne jede, ali sam se uplasila citajuci ostale kako savetuju da je neophodno punjenje upravo zbog istog, a ja za tim nemam potrebu..please  :help: ps cak i pored vece kolicine mesa (i onog zabranjenog), a bez uh..ja sam se ekstra osecala i mrsavila,,stolica mi nikada urednija nije bila (sto je bio moj najveci problem) :blowkiss:

Offline perovicka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 85
  • Gender: Female
Odg: food ,help!!!
« Reply #167 on: July 01, 2011, 11:53:47 AM »
zaboravih da dodam, pomocu ovakve ishrane pocela sam da jedem i kuvana (przena, na teflonu bez imalo masti) jaja, sto je za mene bilo nezamislivo (ukusna je kajgana) :lol: :yes: :clap:

Offline perovicka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 85
  • Gender: Female
Odg: food ,help!!!
« Reply #168 on: July 05, 2011, 02:08:48 PM »
hvala vam na brzom odgovoru