EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ishrana- ko koga laze?  (Read 52329 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #140 on: June 02, 2011, 11:05:20 PM »
cuo sam da je tamo tesko ugrabiti mesto  :wow:


sto bi rekla und- nemoj da mi razvodnjavas temu  :bleh:  pa jeste tesko uzeti mesto jer fazon u 2 citaonice na faxu ima nekih 200 mesta, a mislim da fax ima vise od 5000 studenata. Al danas je bilo bar nekoliko slobodnih mesta, ceo dan, verovatno su svi otisli u svoje krajeve, pa ostala sacica ovih iz BG-a :). Nzm sta studiras, al ako si na mom faxu mozes opusteno da nadjes mesto ovih dana :)
P.S. nemojte mene da ruzite, on bezi od teme , ja samo odgovaram :)
uh to pred ispit........ da ti se malo jezik razveze

hahahha..sve su prilike da ce i biti tako, kada izadjem Kati "na megdan"  :lol:

e, a de su one price alkohol i kalorije jaoooj, jos ce ispasti da ja negativno uticem na vas  :nonono: ;)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #141 on: June 02, 2011, 11:12:11 PM »
Kako stvari stoje sa njegovim ispitima, prebacice se na tvoj faks   :innocent:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #142 on: June 02, 2011, 11:49:56 PM »
ma sta cu tamo ,,, ekonomski nije zavrsio samo ko ga nije upisao  :evillaugh: :lol:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #143 on: June 03, 2011, 08:40:22 AM »
ma sta cu tamo ,,, ekonomski nije zavrsio samo ko ga nije upisao  :evillaugh: :lol:


hahahahahah, sad si ti kao duhovit?? :crazy: Pa ne znam jesmo se skontali, nisam na nekom Singi-dingiju, Megableji i sl.. Inace nema nista protiv misljenja drugih, al da je toliko lak fax sigurno se ne bi toliko ljudi prebacilo sa njega na privatni. A nzm sta ti smatras kao tezak fax, jer su mnogi koji su nekada bili fakulteti za postovanje jako spustili kriterijum. Npr medicina-znam jer mi je deda prof, tmf- polazu sve ispite sa puskicama, isto vazi i za masinac..
Sve u svemu, kada ti je vec toliko lak moj fax, ti ga zavrsi, cisto da imas jednu diplomu vise.. sta je to za tebe, sitnica :yes:

Offline DareZmaj

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 225
  • Gender: Male
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #144 on: June 03, 2011, 09:03:31 AM »

hahahahahah, sad si ti kao duhovit?? :crazy: Pa ne znam jesmo se skontali, nisam na nekom Singi-dingiju, Megableji i sl.. Inace nema nista protiv misljenja drugih, al da je toliko lak fax sigurno se ne bi toliko ljudi prebacilo sa njega na privatni. A nzm sta ti smatras kao tezak fax, jer su mnogi koji su nekada bili fakulteti za postovanje jako spustili kriterijum. Npr medicina-znam jer mi je deda prof, tmf- polazu sve ispite sa puskicama, isto vazi i za masinac..
Sve u svemu, kada ti je vec toliko lak moj fax, ti ga zavrsi, cisto da imas jednu diplomu vise.. sta je to za tebe, sitnica :yes:

opusteno, zeza se covek  :yes:
TRADICIONALNI Wing Chun Kung Fu klub KOSOVSKA MITROVICA
Pridruzi se i ti !!!!!!

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #145 on: June 03, 2011, 09:55:09 AM »
Quote
pr medicina-znam jer mi je deda prof, tmf- polazu sve ispite sa puskicama
Sve mogu da svhatim, i znam cega sve ima (stvarno svega i svacega), ali ovakvu glupost u zivotu nisam cuo. Ajde da si to rekla za tamo neki levi izborni predmet (tipa informatika u medicini), ili kolokvijum, ili medicinski fakultet u Rumuniji, pa nekako i da razumem, ali bilo koji "redovan/normalan" ispit, ili kao sto ti kazes "sve" ispite je najveca budalastina.  :crazy:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #146 on: June 03, 2011, 10:15:55 AM »
nemanja ne možeš biti toliki bukvalista i detaljista na forumu, popusti malo, nemoj se hvatati za svaku reč koju neko izgovori, odnosno napiše, a ti pročitaš, ili da budem preciznija otkuca i postuje, a ti pročitaš, ili ti neko pročita ....  ili KAKO GOD!


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #147 on: June 03, 2011, 12:25:40 PM »

hahahahahah, sad si ti kao duhovit?? :crazy: Pa ne znam jesmo se skontali, nisam na nekom Singi-dingiju, Megableji i sl.. Inace nema nista protiv misljenja drugih, al da je toliko lak fax sigurno se ne bi toliko ljudi prebacilo sa njega na privatni. A nzm sta ti smatras kao tezak fax, jer su mnogi koji su nekada bili fakulteti za postovanje jako spustili kriterijum. Npr medicina-znam jer mi je deda prof, tmf- polazu sve ispite sa puskicama, isto vazi i za masinac..
Sve u svemu, kada ti je vec toliko lak moj fax, ti ga zavrsi, cisto da imas jednu diplomu vise.. sta je to za tebe, sitnica :yes:

Za pocetak se smiri malo, nema potrebe za nerviranjem :) nisam imao nameru da te vredjam, to se malo sprdam sa Milanom  :yes: znam i sam kako je tamo jer maltene studiram i to, samo sto ne izlazim na ispite  :lol: tj upucen sam u to sta radite i kako radite  :) tako da ...sve u svemu ...  :blowkiss:

ps nisi danas izasla na statistiku ?  :wow:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #148 on: June 03, 2011, 01:00:12 PM »
Sve mogu da svhatim, i znam cega sve ima (stvarno svega i svacega), ali ovakvu glupost u zivotu nisam cuo. Ajde da si to rekla za tamo neki levi izborni predmet (tipa informatika u medicini), ili kolokvijum, ili medicinski fakultet u Rumuniji, pa nekako i da razumem, ali bilo koji "redovan/normalan" ispit, ili kao sto ti kazes "sve" ispite je najveca budalastina.  :crazy:

rekla sam za medicinu da je pao kriterijum (hahahha,al daleko od toga da su oni spali na ""puskice"), a za tmf i masinac sam rekla za puskice..nismo se razumeli.. I nemam namaru nikoga da vredjam, al za ova dva faxa znam jer znam ljude koji ih studiraju...

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #149 on: June 14, 2011, 07:14:19 PM »
samo da vam posaljem  :blowkiss:. Evo me, smrsah dosta (i vise ne go sto je trebalo za ovako kratak preiod, al ir je kriv, a ne ja) i lepo mi se zateglo telo, a zvanicno sam se pretvorila u Ella sir i nenaspavanog zombija, al dobro.. Samo da de javim i kazem hvala svima.. lepo je obuci odecu iz 1 semestra ;).. nemam pitanja, tj bolje da ne pitam jer nekako uvek diskusija krene u pogresnom smeru, pa cu sada samo reci- cao i poslati vam  :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss: