EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ishrana- ko koga laze?  (Read 52346 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #30 on: May 17, 2011, 04:02:05 PM »
Mislim da ona nebi trebalo da radi tu vrstu cucnjeva ;)


E sada ko je u pravu od vas dvoje :)??? Pitala sam da li treba da radim cucnjeve zaot sto znam da oni jako uticu na bokove. Vec rekoh da sam pre trenirala odbojku i znam da sve devojke  koje su cesto morale da rade cucanj zbog primanja lopte imaju jake butine,bokove( mnogo jace izrazene od gornjeg dela tela)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #31 on: May 17, 2011, 04:18:23 PM »
a zašto? ;)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #32 on: May 17, 2011, 04:29:48 PM »
imaju jake butine,bokove( mnogo jace izrazene od gornjeg dela tela)

to je loše ili šta?
kako ti uopšte želiš da izgledaš prvo?  :) šta ti je neki ideal ... aj nađi neku sliku pošto su ukusi definitivno različiti

ovo su jake butine?


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #33 on: May 17, 2011, 04:34:45 PM »
a zašto? ;)


pa zato sto treba da oslabim u butinama a ne da ovu masu pretvorim u misice (laicki receno)...ocu da oslabim u nogama.. zato sam i pitala dal smeju cucnjevi da se rade.. E, da ,moram da se pohvalim da sam danas kupila ellu.. :)  posle cu (ako uspem da se probudim jer nocas nisam ni 1 sek spavala :bored:) da napravim plan ishrane i da ga ga stavim na nemilost vasim kritikama  ;)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #34 on: May 17, 2011, 04:36:43 PM »
Ne treba ti da "oslabis" u smislu da nemas snage ili nesto slicno, vec da skines salo sa butina i da se onda pokazu misici...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #35 on: May 17, 2011, 04:39:15 PM »
pa zato sto treba da oslabim u butinama a ne da ovu masu pretvorim u misice (laicki receno)...ocu da oslabim u nogama.. zato sam i pitala dal smeju cucnjevi da se rade..

salo ne može da se pretvori u mišić ni pod kojim uslovima! žene teško grade mišiće, teško dobijaju mišićnu masu, pune smo estrogena, a ne testosterona. što više mišića imaš lakše skidaš salo, možeš više da jedeš, a da ne spominjem koliko se bolje osećaš
čučnjevi su jedna od najtežih i najboljih vežbi koje postoje

ne mogu ja sad pisati naširoko i objašnjavati dal treba ili ne treba da radiš čučnjeve, i da li ćeš salo pretvoriti u mišiće i nabildovati se  :rolleyes01: moraš malo da čitaš forum. ovo su elementarrne stvari i u velikoj si zabludi po pitanju osnova, i treninga i ishrane ....

a pitanje "zašto" je bilo upućeno drakčetu


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #36 on: May 17, 2011, 04:40:43 PM »
to je loše ili šta?
kako ti uopšte želiš da izgledaš prvo?  :) šta ti je neki ideal ... aj nađi neku sliku pošto su ukusi definitivno različiti

ovo su jake butine?




pa pogledaj dobro sliku-sve imaju izrazeniji dodnji deo tela. Dodaj SAMO 5 kg njima na butine i videti ces sta mislim. Ne mozes porediti ove devojke koje treniraju svaki dan inekoga ko trenira 3 puta nedeljno. Iskreno nemam ideal, samo hocu da se resim viska sa tela. Mislim da je najlepsi oblik tela kao pescani sat al ja cu uvek bar malo imati taj kruskoliki oblik, samo je vazno da se smanji razlika izmedju gornjeg i donjeg dela... :)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #37 on: May 17, 2011, 04:45:11 PM »
a ti malo doradi i gornji deo tela, pa će se smanjiti razlika  :lol:



što se tiče odbojkašica po meni nemaju debele, jake, većeg obima noge ili kako god, a druga stvar, ti odmah dodaješ 5kg sala na to, pa imala mišić ili ne, sa 5kg sala više svaka noga će ti biti debela. jedino da mišić skroz atrofira pa da ono salo ne zauzima toliki obim. a 5kg na butine nosi sa sobom bar 3kg na gornji deo tela  :wow: to je 8kg gore ... o čemu mi pričamo  :lol: :lol: :lol:

kao što rekoh, ne razumemo se  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #38 on: May 17, 2011, 05:36:17 PM »
Ajde pored plana ishrane okaci i plan treninga, posto ja ni u jednoj tvojoj poruci ne mogu da nadjem kako ti zapravo treniras. Samo znam da ides ujutro na trcanje
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.

Offline Drakce-Powerlifter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 576
  • Gender: Male
  • taj rad
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #39 on: May 17, 2011, 05:47:58 PM »
Ovo je veoma konfuzno sto pises,sta vise,sto vise citam poruke i sad kad vidim da su odbojkasice "debel" po tvom misljenju,pitam se da li si i ti uopste neskladno gradjenja,ili to ti mislis...moze neka slika?
Mislim da treba da shvatis sta da jedes,odnosno to je velika prica,i deo te price jedan dan je jedan text..kad znas sta da jedes lako je da napravis dnevni plan,zato citaj jos tema.
Treba da radis cucanj,itekako!Da ne ulazim u jos neke vezbe...Imas dve vrste da uprostim ajde sad,cucnjeva,taj powerlifterski koji jaca celo telo,pre svega zadnji kineticki lanac,gde prvo "otkljucavas" zadnjicu kad kreces u cucanj,tj kukove i podkolenice su ertikalne,vise baca na zadnji kineticki lanac..
I imas da li ej bilderski,ali je weightliftersku tehniku cucnja,koja baca na noge vise,gde pri pokretu cucnja,prvo otkljucavas kolena i ides na dole,vertikalnih ledja,sipoka je ispod vrata,na trapezima ka romboidima...da li me sad razumes? :yes:
NISI SAMPION ONDA KAD POBEDIS DRUGE VEC ONDA KAD POBEDIS SEBE!