EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Hitno mi je potrebna pomoc.  (Read 1935 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline munja022

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Hitno mi je potrebna pomoc.
« on: October 05, 2013, 04:17:56 AM »
E ovako, imam 18 godina, visina 184, tezina 62 kg.
Nikako ne mogu da nabijem masu, jedem 4-5 puta dnevno, retko kad doruckujem, za rucak jedem uglavnom neko meso ili povrce sa mesom tipa grasak ili krompir itd.
Za veceru isto meso i salata neka.
Stvarno jedem u ogromnim kolicinama, ali nema sanse da se ugojim ni gram.
Potreban mi je vas savet sta da jedem, neki plan ishrane, mogu sve da ispostujem, samo da ne izgledam kao pokretni les. Molim neki pametan savet, sta da jedem, koliku kolicinu i to, da bih dobio barem nekih 10 kg.
Hvala unapred. :)

I citao sam dosta toga o nacinu ishrane, al nigde nista konkretno sta da jedem, tako da bih vas molio da mi napisete ako nije problem. :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Hitno mi je potrebna pomoc.
« Reply #1 on: October 05, 2013, 07:37:05 AM »

I citao sam dosta toga o nacinu ishrane, al nigde nista konkretno sta da jedem, tako da bih vas molio da mi napisete ako nije problem. :)
Malo lazes, ali ok...ako na cijelom forumu nisi nasao ishranu za masu onda nemam komentar...

Nece ti ovdje niko gotov jelovnik sastaviti, to se placa...cilj je da ti malo pomjeris dupe i da sam naucis sta i kako...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline munja022

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Odg: Hitno mi je potrebna pomoc.
« Reply #3 on: October 05, 2013, 10:46:25 PM »
Nemam razlog da lazem, citao sam dosta toga, ne na ovom forumu, ali da na drugim i nista konkretno nisam nasao. :)
Procitacu i ovde, hvala u svakom slucaju. :)