EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Jaja?  (Read 19623 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: Jaja?
« Reply #20 on: December 27, 2008, 03:40:17 PM »
nidzola, hvala na tekstu, odlican je...
Nisam imao pojma da zumance ima i nesto dobro u sebi.... :blush: :wallbash1: :hitself:
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline nidzola

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 219
  • Gender: Male
Odg: Jaja?
« Reply #21 on: December 27, 2008, 06:05:25 PM »
nidzola, hvala na tekstu, odlican je...
Nisam imao pojma da zumance ima i nesto dobro u sebi.... :blush: :wallbash1: :hitself:
ovo mesto sluzi da se nesto nauci i razmene misljenja, covek se uci dok je ziv...  :wow:  ;)

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: Jaja?
« Reply #22 on: December 27, 2008, 06:29:14 PM »
Ma imam ja josh mnogo da uchim, ne brini...  :)
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: Jaja?
« Reply #23 on: December 27, 2008, 06:56:32 PM »
ja se slazem s lazicem,i btw ja ne volim zumanca pa ih ni ne jedem   :lol: :lol:
Why so serious?

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Jaja?
« Reply #24 on: December 27, 2008, 08:48:10 PM »
Lazic je u pravu skroz, čak i da pojedeš jabuka toliko da premašiš dnevnu potrošnju kcal GOJIŠ se, tako da sve goji i da ni u čemu ne valja preterivati. ;)

Dacho
Ne smatraj ovo kao napad ili nešto tako, ali da sa toliko postova na forumu, čitanja.... kažeš "žumance nema proteina" , stvarno imaš DOSTA da učiš  ;)

Btw ŽUMANCE ima veći procenat proteina od belanaca u 100gr žumanca = 16gr proteina, belance 100gr = 11gr proteina, e sad što ima puno kcal to je druga priča :)
Ja sam trenutno na dijeti 32 dana i jedem žumanca a skinuo sam 6kg, prosto potrošim više nego što unesem i kg odlaze  :yes:
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: Jaja?
« Reply #25 on: December 28, 2008, 12:29:56 AM »
Naravno, nikakav napad, nisam takav tip...
I hvala svima koji pisu na forumu i pomazu nama klincima da naucimo nesto...
Heh, pa sta bih ja bez svih vas?  :)
Od danas jedem zumanca...
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Jaja?
« Reply #26 on: January 16, 2009, 05:45:57 AM »
i samo da dodam da nije ni holesterol bauk .... od njega ti nastuju hormoni u organizmu ... ne valja ni bez njega a ne valja ni kad je previshe .... opet sve je u doziranju .. treba naci meru ... nije reshenje ni bezati od zumanaca ko da cesh umreti ;D
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Slipi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 82
  • Gender: Male
Odg: Jaja?
« Reply #27 on: January 16, 2009, 05:39:15 PM »
Ako je neko skoro bio kod nekog doktora i pokrenuo temu o ishrani a zna bar nesto o tome odavde verovatno je umro od smeha i nije mogao da veruje kakve gluposti jos uvek kruze u drustvu i javnosti.
Recimo napisem drugarici dijetu koja se pored ostalog sastoji i u konzumaciji 2-3 cela jajeta 5 puta nedeljno i...
Ona posle tri dana prekine dijetu jer joj je mama rekla kako je njena prijateljica zavrsila u bolnici jer je jela 10-ak jaja nedeljno
i kako joj je zuc otisao u k*****
Za to su jeli kriva zumanca iz jajeta,nije vazno sto je ta zana imala 50+ godina,bila gojazna i nije se kretala a kamoli icim bavila i naravno imala jos desetak problema.
Jos uvek kruzi prica da nesme da se jede vise od 2 zumanca nedeljno :boxed:,jbt ja jedem 50 nedeljno :hitself: UMRECU
I tako jos mnogo mnogo gluposti za koje je moja pokojna baba znala i kritikovala me-nesmes ovo-nesmes ono.........
Cak i to da dnevno moram da unosim zivotinjske masti u vrednosti cetvrtine hrane koju pojedem.
Moja mama pece jaja sa 2 kasike masti a meso u rerni sa jedno pola kile :wallbash1: jbg-a to je zdravo???? :crazy:

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: Jaja?
« Reply #28 on: January 16, 2009, 06:06:45 PM »
da da utice na sintezu testosterona

Offline milan90sd

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 181
  • Gender: Male
Odg: Jaja?
« Reply #29 on: January 16, 2009, 09:19:12 PM »
Evo naprimer ja u trpezariji jedem kuvana jaja a cale mi prica kako jaja nisu zdrava i ne treba mnogo da se jedu a on secka i jede dimljenu slaninu...Neobracam paznju na zdravu ishranu pojedinaca....Ogugleo sam vise na te gluposti
i onda se pobijes....i batine dobijes onako pijan