EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Jaja  (Read 62440 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Odg: Jaja
« Reply #130 on: June 02, 2010, 04:12:43 AM »
?!? Cekaj bre tefal je kompanija koja pravi teflonske tiganje...a oslic mi se lijepi i sa uljem

Offline NS021

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 173
  • Gender: Male
  • (1) Eat (2) Build (3) Rest (4) GROW (5) Repeat !
Odg: Jaja
« Reply #131 on: June 02, 2010, 04:50:51 AM »
?!? Cekaj bre tefal je kompanija koja pravi teflonske tiganje...a oslic mi se lijepi i sa uljem

Da to je tacno.  Pogotovo riba se lepila.... Ali ovde u Australiji ima DOSTA njih koji su vratili Tefal pod garancijom zato sto su imali problema sa "non-stick" tehnologijom koja nije funkcionisala kako treba.  Mnogi su se zalili da se lepi i dobili druge tiganje... Mene mrzi da se sad cimam za garanciju. Uzecu neki drugi Tefal/Teflon pa cemo videti kako ce ici....

(1) Eat (2) Build (3) Rest (4) GROW (5) Repeat !!!!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Jaja
« Reply #132 on: June 02, 2010, 08:22:24 AM »
Quote
Da li stvarno peces jaja i bez kapi ulja na TEFLON-u i jaja ti se ne zalepe za isit?   

jes,meso isto,ribu
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Jaja
« Reply #133 on: June 02, 2010, 09:14:54 AM »
mogu i palacinke bez kapi ulja u tiganju
al se nekad dobro jelo

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Jaja
« Reply #134 on: June 02, 2010, 05:38:39 PM »
Ja imam TEFAL koji na sebi ima materijal TEFLON i nemogu bez kapi ulja ni jaja ni palačinke, kad pržim jaja par kapi razmažem salvetom, pokupim višak i tad nema zagaranja...neznam kako kod Vas to fercera a probao sam i bez totalno.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline MikiVeliki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 176
  • Gender: Male
Odg: Jaja
« Reply #135 on: June 02, 2010, 06:31:47 PM »
Ja imam TEFAL koji na sebi ima materijal TEFLON i nemogu bez kapi ulja ni jaja ni palacinke, kad przim jaja par kapi razmazem salvetom, pokupim visak i tad nema zagaranja...neznam kako kod Vas to fercera a probao sam i bez totalno.
ja isto tako radim  :yes:

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: Jaja
« Reply #136 on: June 02, 2010, 06:43:39 PM »
Pa mozda se malo zacrni ili na oko kao zalepi nekad, ali kao sto rekoh spere se u 2 poteza. Dok kod obicnih tiganja bi to oribao sutra malo.

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Jaja
« Reply #137 on: June 02, 2010, 09:00:47 PM »
ima razni teflonski tava(tiganja) , od onih jeftinih od 5 , 10 eura do malo kvalitetnijih po 15, 20 eura cak i skuplji zavisno koja marka proizvodzac i sl..
al danas tako prave te tave da je skoro svaka ista, tj napravljena od takvog materijala da se ne lijepi nista na nju..
ja sam cak uzela nakon skupi varijanti , za probu neki jeftini mozda 5 eura da je bio beze..malo je rec da se nista ne  lijepi..ulje ni kapi nikad nisam stavljala , za meso , jaja pogotovo nikad ni kapi ulja..
obincno znam praviit omlet 2 cijela 3 bjelanca tako dobro ispadne da cak i mijesam dok pravim i samo sklizne s tave na tanjur kao palacinka..
isto tako znam praviti "palacinke" od bjelanca 3x po 2 bjelanca jos unutra stavim malo wheya od choko i mazem sirom il sl..
stvar je samo u tom da tava mora dobro da se zagrije i to je cijela poenta nema sanse da se ista zalijepi..

@bebac
kako je prosao trening ..motivacija pwm :lol:

Offline ribica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 54
  • Gender: Female
Odg: Jaja
« Reply #138 on: June 03, 2010, 08:53:03 AM »
hahahh :clap: :clap: :clap: :clap: kako ste vi momci katkad cudni....   prica o tavama...  kad se radi o stvarima u kuci tu se pogubite  hahah :lol: :lol: :lol: :lol:
"TEFAL" JE FIRMA A "TEFLON"  je to "neleplivo"
dakle TEFLONSKIH tiganja ima da se kupi svagde!   NE MORATE DA PRETERUJETE SA CENAMA! ja imam najprostiji teflonski tiganj!  cena 10 evra.  kupila sam u IKEI, a imam jos i jedan sto sam kupila na pijaci....  CHEAP  su obadva, NIKADA NI KAP ULJ NISAM STAVILA NA NJIH I NISTA SE NE LEPI! NI JAJA NI PALACINKE NI MESO! koristim ih cak i za pecnicu jer moze da im se skine plasticna rucka....  tako da navalite na "TEFLON" tiganje, bez ulja, i przite do mile volje, i ne treba da trosite na njih puno para!    samo pazite da se ne otrujete od nekog "mada in china"  :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:
i nebudite seljaci da izgrebete teflon i pojedete pola!  :hitself: :lol: :lol:
ugodno przenje!
 :blowkiss:

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Jaja
« Reply #139 on: June 03, 2010, 09:21:37 AM »
Primetio sam da kad se sprema je MNOGO bolja varijanta da se stavi na 2 od maximalnix 3npr i da se što kaže leyla dobro zagreje, tako radim ali opet padne kap dve ulja.

Leyla
Da nema PWM nebi ni trenirao  :), opet me ubijaju upale  :bored: a Mirjana je kao ROBOKAP  :lol: :lol: kaže "što me natera"  :lol: :lol:
Pain is temporary, Pride is forever