EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Posni sir + mlijeko  (Read 19605 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Posni sir + mlijeko
« Reply #40 on: October 10, 2008, 04:04:36 PM »
Quote
Ok da treba izbaciti mlecne proizvode u definiciji ali zasto ella kad ella nema ni masnoce ni Uh skoro nimalo (mislim ima ali mislim da je zanemarljiva kolicina) ? To me je zanimalo jer neki kazu ne ni ella, e sad sto?

ma jebo prico u sribji nema ovo ili nema ono...jednsotavno...mlecni prozivod kao mlecni prozivod u veicm merama je beskoristan za nas..sirevi..mleko..jogurti i sta znam....ne kazem da ih treba neko ko je rekarteaovac izbegavati i sta ja znam...ali ko je na dijeti nema sta da trazi sa mlecinim prozvodima..
kao sto rekoh..ja sam dugo lanadrao po tom ella siru.....nije bilo casseina...i tu se sva prica zavrsava...a da jedem meso pred sapvanje..opet..prica se zavrsava...kako god okrenes..nie dobro..a cika peki gladan...-e to nije dobro isto.... :rolleyes01:
inace..ja sada kresnem 2 merice pred sapvanje...1 merica je svim sotalima dovljna..od pola merice nema nista......ipak..dobra je stvar.ali nije cudotovrona..mislim..sta mozes da imas u pola merice..7 gr proteinma....sada sam lupio...ali jbg.....smesno...

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Posni sir + mlijeko
« Reply #41 on: October 10, 2008, 04:06:03 PM »
Quote
ja o tome i pricam...uvek ima neka "hijerarhija" mogucih resenja,nije to sto kazes lose,al ima bolje to je ta prica
biger,stronger,faster  :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh: