EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako se ugojiti?  (Read 28857 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #20 on: June 15, 2009, 10:14:34 AM »
Nazalost nisam se ugojila.. :-((( neide nikako....poskoci crtica na vagi koji put na 58, nakon dan, dva pufff opet 56.. :-( moram izgleda da se jos vise potrudim...
Uff a zelja mi je da imam bar 62 kg....:-((

Lepo sam  ti reko, krkaj sa mnom i rezultate ces vrlo brzo videti ;)

Offline dore

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Female
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #21 on: June 20, 2009, 08:36:25 PM »
zao mi je sto ovako kasno odgovaram ali... kakva je ovo ishrana .. vise izgleda kao ona "Sta ima  to se jede" ako ne i gora..
Krofne .. slatko pred spavanje
mislim ne znam kako nisi mogla do sad da zakljucis da su to kaloriske bombe i da to treba izbegavati u sirokom luku.. Mnogo vremena, odricanja i truda treba da bi se izgradilo dobro telo

Kako mislis "Sta ima to se jede"? Nije da se hvalim i znam da nije zdravo ali obozavam slatkise i jedem jih jer mi se moze tj. ne primeti se na kilazi uopste ako pojedem krofnu, veliku milku, i ceo cips.. :blush:
Ja ne zelim da se bavim bodybuildingom, samo da se ugojim par kila i malo zategnem ali kod kuce jer mi zdravstveno stanje i obaveze ne dozvoljavaju da idem svaki drugi dan u teretanu...

Procitala sam par tema na forumu ( koliko mi je slobodno vreme dozvoljavalo ) i trudim se da uvidim gde su greske u jelovniku, pa da ispravim..ja sam student i jelovnik je shodan tome....Tanja je napisala gore da treba da  unesem vise integralnog hleba, testenina..itd i drugi jelovnik se razlikuje od prvog...potrudila sam se, ali ocigledno ne dovoljno...pa bi svaka kritika dobrodosla...
Eto, ako mozes, ispravi me gde gresim u ishrani i vezbi...

Offline dore

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Female
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #22 on: June 20, 2009, 08:39:30 PM »
Lepo sam  ti reko, krkaj sa mnom i rezultate ces vrlo brzo videti ;)

Jel imas ti neku svoju temu sa jelovnikom pa da je pregledam ili muvas forumasice... :wow:   :lol:

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #23 on: June 20, 2009, 10:25:32 PM »
pa ako ti se moze da jedes krofne sta imas onda da se utezes vise?
 :boxed: :boxed: :bored: :dunno: :dunno: :dunno:
Champions Train Losers Complain.

Offline dore

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Female
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #24 on: June 20, 2009, 11:08:27 PM »
pa ako ti se moze da jedes krofne sta imas onda da se utezes vise?
 :boxed: :boxed: :bored: :dunno: :dunno: :dunno:

Zaista ne razumem cemu takva pitanja i odgovori na temu...moze mi se da jedem slatko, pa sta...zar treba sve slatkise da izbacim iz ishrane?  :boxed:  :dunno:  :hitself:
Smatram da je tema skroz jasna a ti ocigledno ne zelis ili ne umes da pomognes, stoga je zaobidji.. ;)

Offline Johnn1e

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Male
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #25 on: June 21, 2009, 12:54:34 AM »
Nije da se hvalim i znam da nije zdravo ali obozavam slatkise i jedem jih jer mi se moze tj. ne primeti se na kilazi uopste ako pojedem krofnu, veliku milku, i ceo cips.. :blush:
Kako mislis ne primeti se na kilazi? Pa kolko ti to milki i cipsa pojedes kad oces da ti se odmah primeti na kilazi?

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #26 on: June 21, 2009, 01:13:55 AM »
ok.. godinu dana nisi nista uradila..
samo ti nastavi da jedes krofne..
ja sam hteo da pomognem ali ti ocigledno nemas volje.. tako da nema sta da mi pricas.. zaobici cu te svakako!
Champions Train Losers Complain.

Offline dangerous357

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 133
  • Gender: Male
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #27 on: June 21, 2009, 01:41:46 AM »
neznam stvarno kako se do sada nisi ugojila....
uzmi ujutru popij 1L mleka uz neki dzem ili eurokrem.
neka ti rucak bude malo obilniji ...vise mesa,vise hleba.......trpaj sve ...i sto treba i sto ne treba  :lol:jedi i kad nisi gladna  :)
*<To get Big, you have to eat BIG >*<Don't look at the weight, just lift the crap>*<I don't train to compete. I only compete to have a reason to train>

Offline dore

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Female
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #28 on: June 21, 2009, 11:24:09 AM »
Kako mislis ne primeti se na kilazi? Pa kolko ti to milki i cipsa pojedes kad oces da ti se odmah primeti na kilazi?

Jaoo bre....ne gutam slatkise u enormnim kolicinama i svaki dan...samo sam htela da stavim do znanja da ne moram bas toliko strogo da se drzim neke ishrane i da mogu da ubacim u nju i slatkise i neke druge grickalice...ne igraju neku veliku ulogu u mom slucaju... ;)

Offline dore

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Female
Odg: Kako se ugojiti?
« Reply #29 on: June 21, 2009, 11:42:46 AM »
ok.. godinu dana nisi nista uradila..
samo ti nastavi da jedes krofne..
ja sam hteo da pomognem ali ti ocigledno nemas volje.. tako da nema sta da mi pricas.. zaobici cu te svakako!

Bas si se ufatio za krofne...jel se tebi mozda jedu a jadan ne smes??  Ja volju imam, ona uopste nije problem...da ne zelim pomoc, temu ne bi ni postavila...a ti sve nesto uvijas i igras na kartu "kontra psihologija"....reci mi jasno sta ne valja pa da to promenim...ok, krofnu necu vise ni okusiti, mada nisam ih nesto ni jela...tu i tamo gricnem neku i zaista ne vidim u cemu je problem jer mi ta krofna nit mnozni nit deli...
I jelovnik sa prosle strane mi nije takav svaki dan...ukljucena su i jaja..itd...

Sta konkretno da izbacim iz jelovnika tj, cime sta da zamenim?? Logicnije i pamenije bi verovatno bilo da krofne zamenim orasima?   :blush: mogu li da se samelju, zaslade necim?

Ja se izvinjavam jer sve teme nisam procitala...ja zaista nemam vremena za to.... :wallbash1: