EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kravlji kolostrum  (Read 9516 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline malojaci

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 269
  • Gender: Male
  • potpis
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #10 on: November 02, 2008, 11:52:26 AM »
E hvala brate to je to o cemu sam ranije citao.  Ljudi uzimaju ovo u apotekama,a mene apotekari kada im pomenem to gledaju :crazy: Moracu opet da obilazim apoteke ali u razlicitoj radnoj smeni,ko zna mozda mi se posreci

Pa nazovi informacije,nabavi brojeve raznih apoteka u okrugu i zovi.Mozda neka bude imala to sto trazis.A ako ne nadjes taj cudesni preparat za cudesni prirast misicne mase uvjek se mozes osloniti i na aas kao alternativu. :lol:
...na kraju svake priče ti ostanu lijepi snovi,
maštovite priče o lovi i sijećanja na lijepe dane,
ja rušim zidove iz glave i gledam život sa strane,
posmatram stare jarane koji pucaju kao grane...

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #11 on: November 02, 2008, 12:17:28 PM »

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #12 on: November 03, 2008, 04:34:35 AM »
shta meso vishe ne radi ?  ;)
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #13 on: November 03, 2008, 10:20:43 AM »
Ako bas nemognes naci colostrum mozes isprobati i ovaj novi preparat  :evillaugh:
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline stevan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #14 on: November 03, 2008, 08:29:42 PM »
shta meso vishe ne radi ?  ;)
Ma meso radi,nego sam u deficitu sa njim a po funti svoje tezine treba da unosim 44gr proteina  u 1 obroku od 5 njih ukupno,pa
gledam da to nadoknadim na svaki moguci nacin

Offline stevan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #15 on: November 03, 2008, 08:41:43 PM »
Ako bas nemognes naci colostrum mozes isprobati i ovaj novi preparat  :evillaugh:
Imacu ga u vidu kad ostarim :evillaugh:

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #16 on: November 03, 2008, 09:14:53 PM »
Ma meso radi,nego sam u deficitu sa njim a po funti svoje tezine treba da unosim 44gr proteina  u 1 obroku od 5 njih ukupno,pa
gledam da to nadoknadim na svaki moguci nacin

po funti 44 gr ? znachi 88 g na kg tezine  x 5 = 440 g  proteina dnevno ? a koja je kilaza ?
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline stevan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #17 on: November 04, 2008, 05:57:34 PM »
po funti 44 gr ? znachi 88 g na kg tezine  x 5 = 440 g  proteina dnevno ? a koja je kilaza ?
Treba da unosim 1 gram proteina po funti svoje tezine. Imam 80 kg. tj.176 funte sto znaci 176 grama proteina podeljeno na 5 obroka 35g.Valjda tako i treba.  Prevario sam se za 44g nesto drugo sam hteo da ukucam.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #18 on: November 04, 2008, 09:04:12 PM »
pa za to ti ne trebaju kravlje izluchevine :D moze to i standardnim putevima .. i mnogo vishe od toga :D
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline stevan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: Kravlji kolostrum
« Reply #19 on: November 05, 2008, 12:02:47 AM »
Pa ovako: 180g pileceg belog mesa sadrzi negde oko 30g proteina. Meni treba nesto malo vise.
8 zumanceta sadrze 30g
To i mnogo sta drugog u pet obroka zadaje mi novcane poteskoce. A i ne mogu samo ja krkati mleko i meso a ostali clanovi porodice da se hrane kukuruzom i projom. :) Zato gledam da nadoknadim to najbolje sto mogu