EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: preko dijete do mase  (Read 3977 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ilijabogdan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
preko dijete do mase
« on: April 30, 2008, 01:19:48 AM »
drzite strogo proteinsku dijetu bez grama UH 30 dana
posle toga nastavite normalno da jedete kao i uvek do tada i imacete napredak vidan za narednih mesec dana

KAKO???? sigurno se pitate
evo objasnicu
-UH sluzi kao gorivo za organizam i organizam kada sokirate dijetom bez jednog UH mesec dana i posle nastavite da normalno unosite UH onda organizam stvara zalihu sala kako bi se pripremio za jos neki takav sok a vi tako dobijate masu isprobana teorija moj najbolji drugar je za vreme dijete smrsao 2kg ali posle za mesec dana je nabacio skoro 10kg

PS ja je na sebi nisam isprobao posto posle 2 dana sam poceo da sevam po putu i da imam vrtoglavice jer sam naviko na ogromne kolicine hrane

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: preko dijete do mase
« Reply #1 on: April 30, 2008, 01:31:53 AM »
ti ima da me nateras da propsujem po sred foruma  :lol:
UG ne znam sta je. verovatno mislis na UH - ugljene hidrate. i nije to tako kako si ti predstavio, jer jedno je jo-jo efekat o kome u stvari govoris, a drugo je nabacivanje misicne mase. ti pricas o nabacivanju sala. ovo sto si predlozio moze da bude vrlo opasno, jer posle ovakvog rezima nikako ne sme covek naglo da se vrati na normalnu hranu.

o Boze, ima li te ... ? ;D

Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline ilijabogdan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: preko dijete do mase
« Reply #2 on: April 30, 2008, 01:37:26 AM »
ti ima da me nateras da propsujem po sred foruma  :lol:
UG ne znam sta je. verovatno mislis na UH - ugljene hidrate. i nije to tako kako si ti predstavio, jer jedno je jo-jo efekat o kome u stvari govoris, a drugo je nabacivanje misicne mase. ti pricas o nabacivanju sala. ovo sto si predlozio moze da bude vrlo opasno, jer posle ovakvog rezima nikako ne sme covek naglo da se vrati na normalnu hranu.

o Boze, ima li te ... ? ;D



izvini za gresku sa mojim UG imam sutra guzvu treba da napisem 7-8 treninga pa neznam gde mi je glava al efekat jeste jo-jo ali osobe koje imaju problem sa nabacnanjem mase oni ce posle lako od tih 10kg da pretome u misic tako sto ce hrana koju jedu da im se ugadjeje u misic a to salo ce polako da tome i ostace im oko 4 ili 5 kg koliko je i mom drugaru ostalo posle toga kada je stopio to salo probaj pa ces da se sama uveris

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: preko dijete do mase
« Reply #3 on: April 30, 2008, 02:53:13 AM »
Cekaj malo ..nabacicemo 10 kg koji ce otici u misic,a onda ce 4-5 kg sala da se otopi? Kako moze da se otopi ako je svih 10 kg prvobitno otislo u misic?!
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: preko dijete do mase
« Reply #4 on: April 30, 2008, 10:54:30 AM »
nabacis jo-jo efektom 10 kg sala, pa posto tesko nabacujes masu, onda ti to salo sluzi kao izvor energije za na dalje. tako nekako ... :)

ja bih volela neku referencu. da vidimo tacno ciji je to i kakav metod. Ilija ga mnogo banalizovao i lose objasnio.
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: preko dijete do mase
« Reply #5 on: April 30, 2008, 04:18:42 PM »
@ilijabogdan

ne otvaraj 100 tema, otvori jednu koja ce se zvati kako hoces i tu kreni da pises..ovako nema smisla..svaka tema se pretvara u sprdnju..

lock
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap