EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: MNOGO LAZOVA!!!  (Read 36036 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #30 on: March 18, 2011, 01:20:02 PM »
@steroidan  obim ruke nije merilo znanja.......... shone ima ruku ko balvan a nema pojma o ishrani  :evillaugh:

PS: salim se shone  :lol:

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #31 on: March 18, 2011, 01:45:48 PM »
ha ha ha
nisam ni rekao da je mjerilo
nego sam se samo složio sa mišljenjem većine, a to je da ljudi malo pretjeruju kada pišu o ishrani
samo to je poenta
ako se neko stvarno pridržava, svaka ćast,
ali moje mišljenje je da se ipak malo pretjeruje

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #32 on: March 18, 2011, 02:12:00 PM »
ja skoro svaki dan zadnjih 20ak dana pojedem  200gr keksa,250gr virsli na ono sto inace jedem (500gr mesa,1ella,8jaja,250gr pirinca)...i nista mi ne fali cak sta vise jos mi bf klizi na dole. Zadnje dve god nisam jeo vise od 200-250gr prot na dan a znam ljude po mojoj teretani koji mi pricaju price o 400-500 na dan a izgledaju ubi boze lose. A to da li cete jesti na 2ili 3 ili 4 sata...apsolutno nebitno,ako jedete tipa kazein,mozete jesti i na svakih 5 sati,ali je poenta da tad treba uneti vise grama proteina.
Why so serious?

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #33 on: March 18, 2011, 02:25:12 PM »
dobar si ako se tako hraniš, onda ipak unosiš oko 2,5 grama proteina po kilogramu.
a solidna ti je pravo ishrana.
još da se ošišaš i da na ovo balkansko izađeš po kakvu medalju
ha ha ha
šala mala za šišanje, a za balkansko bi mogao, još mjesec i po imaš vremena.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #34 on: March 18, 2011, 02:33:49 PM »
dobar si ako se tako hraniš, onda ipak unosiš oko 2,5 grama proteina po kilogramu.
a solidna ti je pravo ishrana.
još da se ošišaš i da na ovo balkansko izađeš po kakvu medalju
ha ha ha
šala mala za šišanje, a za balkansko bi mogao, još mjesec i po imaš vremena.

ovo 2,5 je baaas gornja granica :D 90% vremena je to 200gr proteina,i to zadnjih god dana apsolutno isti izvori-500gr mesa,450gr ella +200gr tuna ili kad se ima za whey onda 60gr whey.Ali pored tog proteina jako je vazno ono drugo ispostovati tj energetski deo,uz dovoljno kvalitetnih UH se i mala kolicina proteina dnevno mzoe iskorisitit.A valjd aje nepotrebno pricati koliko je kg pirinca jeftiniji od kg mesa. Ja imam jako slab apetiti i neke cifre vece da unesem od ovoga su mi pravo mucenje.

a za balkansko hvala na podrsci ali to je daleko od mene koliko i da se prijavim na mr.o  :lol: :lol: :lol: 
Why so serious?

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #35 on: March 18, 2011, 02:40:14 PM »
ja skoro svaki dan zadnjih 20ak dana pojedem  200gr keksa,250gr virsli na ono sto inace jedem (500gr mesa,1ella,8jaja,250gr pirinca)...i nista mi ne fali cak sta vise jos mi bf klizi na dole. Zadnje dve god nisam jeo vise od 200-250gr prot na dan a znam ljude po mojoj teretani koji mi pricaju price o 400-500 na dan a izgledaju ubi boze lose. A to da li cete jesti na 2ili 3 ili 4 sata...apsolutno nebitno,ako jedete tipa kazein,mozete jesti i na svakih 5 sati,ali je poenta da tad treba uneti vise grama proteina.
Hans jesi gdje pisao svoju visinu, tezinu jesi, jos npr obim nadlaktice, prsa,  cisto informativno  :) ishrana 5 :clap:

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #36 on: March 18, 2011, 02:48:54 PM »
ne znam kakve su ti ambicije i takmićiš li se, ali ne znam zašto ne bih,u redu balkansko, bit će konkurencije, ali zašto ne izaći kad si se već tome posvetio.
a pogotovo ova neka takmičenja, ja znam kakvih ljudi je izlazilo po vogošći po tešnju,
vjeruj mi, da se pojaviš u tešnju ima prije balkanskog na par dana takmićenje, medalja jedna je tvoja, makar srebrena.

Offline vlado0550

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 258
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #37 on: March 18, 2011, 04:39:04 PM »
a pogotovo ova neka takmičenja, ja znam kakvih ljudi je izlazilo po vogošći po tešnju,
vjeruj mi, da se pojaviš u tešnju ima prije balkanskog na par dana takmićenje, medalja jedna je tvoja, makar srebrena.

bolje i ne izlaziti na takva takmicenja...

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #38 on: March 18, 2011, 06:52:57 PM »
ne znam kakve su ti ambicije i takmićiš li se, ali ne znam zašto ne bih,u redu balkansko, bit će konkurencije, ali zašto ne izaći kad si se već tome posvetio.
a pogotovo ova neka takmičenja, ja znam kakvih ljudi je izlazilo po vogošći po tešnju,
vjeruj mi, da se pojaviš u tešnju ima prije balkanskog na par dana takmićenje, medalja jedna je tvoja, makar srebrena.

idemo u off,naravno mogao bi svako sa ovog foruma da se prijavi i najcrnje je to sto je nekad dovoljno samo se prijaviti i garant osvajate medalju...jer cete biti jedan od dvojce ili trojce u kategoriji.

Pripreme znas koliko kostaju druze i to je razlog sto je sve manje takmicara...jos ako hoces kvalitetno da uradis-kanta wheya nedeljno,pa skupe djakonije tipa masteron,tren,propionat...sve i da osvojis prvo mesto opet si imao tridesetostruke izdatke  :)  tako da vredi se takmiciti cisto zbog sebe,a i to ne viidm poente kada se prijavljuje mali broj takmicara,pa ne znam koja je nekom satisfakcija da bude prvi u losoj konkurenciji...nekad je bolje biti 5ti ali bar da znas da si u full konkurenciji sa extra spremnim takmicarima. Ne kazem da je uvek tako,ali par puta sto sam gledao trojca u kat,i lik osvoji prvo mesto i veseli se,a druga dvojca bukvalno likovi iz publike,nit boja nit forma...
Why so serious?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #39 on: March 18, 2011, 07:01:20 PM »
Hans jesi gdje pisao svoju visinu, tezinu jesi, jos npr obim nadlaktice, prsa,  cisto informativno  :) ishrana 5 :clap:

evo danas se desilo da pojedoh kilo mesa,spremala devojka pilecu dzigericu a to nisam jeo 3 godine  :lol: ne pamtim kada sam zadji put pojeo preko pola kile mesa.

nemojmo off,slobodno pitaj u mojoj temi stagod te zanima,nisam dugo merio obime jer sam se pre mnogo opterecivao time
Why so serious?