EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: MOja ishrana  (Read 6037 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline SaWiC

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 49
  • Gender: Male
MOja ishrana
« on: March 24, 2010, 03:15:05 PM »
E sada dosta sam citao i sve to,i sastavio sam moju ishranu za MISICNU MASU na steroidnom ciklusu (bolda+sustanon+metan) i pokazao jednom decku i on mi je rekao da ne valja i ako ja mislim da je ok.
I onda mi je on sastavio ishranu pa mi kazite da li valja ovo,ako ne valja ja cu postaviti ishranu koju sam ja sastavio,e ovako imam 88 kg od tih 88 kg imam malo viska na donjem delu stomaka,visok sam 1,82 cm...

1 obrok 100g ovsenih+ tunjevina + 30g suvog grozdja + 30g maltodekstrina ili vitarga

1 sat posle 100g pirinca + 200g piletine + 2 cela jaja

3 sata posle 150-200g testitenine + 250g junetine

3 sata posle 100g pirinca + 300g piletine

pre treninga 2000mg bcaa
TRENING
posle treninga 100g dekstroze ili maltodekstrina + 1000mg bcaa + 40-50g whey izolata

1 sat posle 150g pirinca + 200g belog + 2 cela jaja

3 sata posle 1 kutija ela sira + 50g oraha ili badema ili kikirikija

sada kazu mi pred spavanje da ubacim maslinovo ulje po 1 kasiku hladnog maslinovog ulja kao kvalitetne masti pa da li je ok ?
mislim da trebam da povecam unos proteina.hvala u napred.pozz

Offline Milos2504

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 95
  • Gender: Male
Odg: MOja ishrana
« Reply #1 on: March 27, 2010, 11:00:17 AM »
e mislim da odnos UH prema proteinima u tom obroku pre treninga treba da bude 3:1 sto znaci obrnuto od tog sto ti imas (100g pirinca i 300g piletine) znaci ono nesto kao 300g pirinca i 100g piletine..
Life is to short to be small

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: MOja ishrana
« Reply #2 on: March 27, 2010, 11:01:54 AM »
Svaka cast ako moze pojesti toliko pirincha, ja nikad nisam pojeo vishe od 200 grama odjednom... :rolleyes01: :rolleyes01:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline S.Z.

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 100
  • Gender: Male
Odg: MOja ishrana
« Reply #3 on: March 27, 2010, 11:15:23 AM »
pa nije odnos u gramima jednak odnosu UH : PROTEINI........sve zavisi od namirnica ><, a to da neko pojede 300g pirinca odjednom jos nisam video :)....

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: MOja ishrana
« Reply #4 on: March 27, 2010, 11:28:24 AM »
Licno mislim da nema ni potrebe toliko opterecivati zeludac...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: MOja ishrana
« Reply #5 on: March 27, 2010, 01:51:22 PM »
Treba ti 3g proteina po kg. UH idi kako ti volja. Mozes isto 3-4g ukoliko vidis da se previse mastis smanji.
9.00 100g ovsenih+ tunjevina

12.00 100g pirinca + 200g piletine + 1 supena maslinovog

15.00 300g krompira+ 250g junetine

18.00 100g pirinca + 200g piletine

pre treninga 2000mg bcaa
TRENING
posle treninga 50g dekstroze ili maltodekstrina + 1000mg bcaa + 40-50g whey izolata

20.30 200g belog ili 250g ella sira + 50g oraha ili badema ili lesnika

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: MOja ishrana
« Reply #6 on: March 27, 2010, 04:33:50 PM »
e mislim da odnos UH prema proteinima u tom obroku pre treninga treba da bude 3:1 sto znaci obrnuto od tog sto ti imas (100g pirinca i 300g piletine) znaci ono nesto kao 300g pirinca i 100g piletine..

meni odista nije jasno od kuda se od jednom po forumima ;pojavila opsednutost sa UH pred trening :wallbash1: :wallbash1:

pa jebo vas trening ako nakon celog dana nazidranja sa UH nema snage za trening
onda nije to treninga ni snage VEC NEMATE JAJA DA ZATEGNETE DO KRAJA

kakve veze UH imaju pred trening pitam po 159 put????

i jos cuj
dete mu daje savet da jeede 300 gr pirinca pred trening :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:

Offline lane

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: MOja ishrana
« Reply #7 on: March 27, 2010, 06:18:48 PM »
meni odista nije jasno od kuda se od jednom po forumima ;pojavila opsednutost sa UH pred trening :wallbash1: :wallbash1:

pa jebo vas trening ako nakon celog dana nazidranja sa UH nema snage za trening
onda nije to treninga ni snage VEC NEMATE JAJA DA ZATEGNETE DO KRAJA

kakve veze UH imaju pred trening pitam po 159 put????

i jos cuj
dete mu daje savet da jeede 300 gr pirinca pred trening :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:
:lol_sign: :lol_sign: :lol_sign: :lol_sign: hahahaha pa jebo vas trening, kralju! Umro sam od smeha!
Fakat odakle krecu te price o uh pred trening i u tolikoj kolicini? :crazy:

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: MOja ishrana
« Reply #8 on: March 28, 2010, 11:32:58 AM »
Quote
Fakat odakle krecu te price o uh pred trening i u tolikoj kolicini?

pa to je samo od jednom po forumima pocelo da se kenja o tome.
pojma nemam

Offline NS021

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 173
  • Gender: Male
  • (1) Eat (2) Build (3) Rest (4) GROW (5) Repeat !
Odg: MOja ishrana
« Reply #9 on: March 28, 2010, 01:15:57 PM »
pa to je samo od jednom po forumima pocelo da se kenja o tome.
pojma nemam

Ako odnos UH:Pro pre treninga 3:1 nije tacan ili nesto nije kako treba ili to zavisi od XYZ faktora onda bi bilo dobro da se u ovoj temi

BB kuvar-jelovnik za masu by Tikica poslato: Januar 25, 2007, 02:37:08 pm
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=378.0


stavi PAZNJA: Odnost UH:Pro je 3:1 pre treninga je samo u slucaju ... ili nesto sto nece ostaviti utisak korisniku da bas mora uzeti 3:1 ....


Inace u suprotnom se desi to sto de desilo... Milos je rekao 3:1 jer je on to procitao na ovom forumu(jer je pre uclanjenja dosta toga procitao kao i ja i mnogi drugi korisnici)...
Recimo da je slucajno on ili neko pitao tj postavio temu koji odons UH i proteina pre treninga 90% neki clan bi rekao pa citaj forum sve ti pise.. imas temu... itd... I onda naletis na temu koju sam spomenuo i lepo CRVENIM naglaseno 3:1


Nadam se da Pedja razumes sta zelim reci...
 

Ako 3:1 nije tacan ili ti je tacan onda je to neko odavno trebao da ispravi ili obrazlozi odnos 3:1 koji je naveden u temi http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=378.0

Zar ne ?

Svako postovanje
Alex
(1) Eat (2) Build (3) Rest (4) GROW (5) Repeat !!!!