EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: konkretan jelovnik  (Read 5018 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: konkretan jelovnik
« Reply #10 on: December 29, 2010, 03:51:09 PM »
 :)

Offline o.zeljko72

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Male
Odg: konkretan jelovnik
« Reply #11 on: December 29, 2010, 05:26:19 PM »
Pedja jel ovaj smajli znak podrske ili mozda imas jos koji savet za mene?

Offline o.zeljko72

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Male
Odg: konkretan jelovnik
« Reply #12 on: December 29, 2010, 05:34:40 PM »
Kudu,u ovom tvom preciznom jelovniku si mi preporucio dva puta na dan MUTANT. Lazic mi je savetovao PROSTAR posle treninga,BCAA pre i posle treninga a MUTANT uvece. Koje je tvoje misljenje?

Offline kudu

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 65
  • Gender: Male
Odg: konkretan jelovnik
« Reply #13 on: December 29, 2010, 07:39:07 PM »
Slažem se, to je bolja varijanta, Prostar je brži protein od Mutanta. Pogrešno sam razumeo, mislio sam da ćeš uzeti jedan ili drugi, a ne oba pa sam tamo ubacio samo Mutant (a i on mi je igrom slučaja bio u bazi). Mislim da je dobro da se doda jedna merica za doručak jer je taj prvi obrok nešto siromašniji sa proteinima. Može i uveče, ali ako odradiš ove obroke od 4 do 6 (kapiram da je to deo koji će da hvata veče) to je preko 100g životinjskog proteina u tom večernjem periodu pa ne znam da li je neophodno da se dodaje još preko toga iz whey-a. Merica whey-a dnevno gore/dole nije problem, realizovati kompletnu ishranu je izazov ;)
Sometimes we take for granted the little things like food, like freedom

kad se rodilo celo je selo Boga molilo da mu dušu uzme, da ne priča okle je kad đe ode na stranu

Offline o.zeljko72

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Male
Odg: konkretan jelovnik
« Reply #14 on: December 29, 2010, 07:54:34 PM »
ok :yes:. Hvala i pozdrav :thumbup1:

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: konkretan jelovnik
« Reply #15 on: December 30, 2010, 06:00:55 AM »
Pedja jel ovaj smajli znak podrske ili mozda imas jos koji savet za mene?

u svakom slucaju podrska(
ima stvari sigurno koje bih menjao tipa kreatin na dijeti i secer uz mutant pro u pwm ali to i nisu neke bitne kozmeticke promene na koje bi bar sada trebalo obracati paznju tako da.....
jedino sam misljenja i to sa empirisjkog gledista da ces sigurno nakon odredjenog broja dana/nedelja,sigurno morati da menjas mnogo stvari i da ces sigurno morati da ides na kako kudu kaze radikalnije dijete (mada one to sigurno nisu bas tako kako ih je on opisao),jer sa smanjenjem broja kg sigurno ce da se smanji potreba iza unosom br cal (npr 3500),a smanjenje cal uvek za sobom vuce negativni efekat zaustavljanje stope bazalnog metabolzima pa zbog toga i sluze te i takve dijete da na skoro istom br cal (npr 3500) ostanes tokom citave dijete a da se kg (salo) tope i dalje,a to se bas i postize sa mehanizmima/nacelima,na kojima se te dijete i zasnivaju.
ali da te ne bunim sada bez veze
isto smo godiste i razumem kada vidim coveka oji je 72-o a ima bojler od 150 lit,i kako godine odmocu da si sve svesniji da vise ne mozes da jedes sve a da budes FIT kao pre 15-ak god itd itd itd
skidam ti u opste kapu sto HOCES NESTO DA URADIS ZA SEBE jer vecina nasih a i mladjih i starijhi jednostavno nema jaja da presece neke stvari u zviotu i tu potpuno podrzavam ideju kud-a DA JE SVE U GLAVI!!

samo napred

Offline o.zeljko72

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Male
Odg: konkretan jelovnik
« Reply #16 on: December 31, 2010, 02:07:07 PM »
Hej Pedja :),hvala ti puno na podrsci. Ljudi divni ste,sta reci. Pa uz ovakvu podrsku sramota je a i nemoguce je ne uspeti. Ja cu krenuti pa cim negde zapne,eto mene sa pregrst pitanja :hitself: