EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moze neko da mi pomogne oko ishrane?  (Read 16331 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Moze neko da mi pomogne oko ishrane?
« Reply #80 on: October 14, 2009, 10:35:31 PM »
koliko ce mu to biti opterecenje koje ce doprineti da sto pre odustane..


jako bitan faktor koji ljudi jako zanemaruju ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline naturalni

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 119
  • Gender: Male
Odg: Moze neko da mi pomogne oko ishrane?
« Reply #81 on: October 14, 2009, 10:39:40 PM »
prvo niko nije jeo 300g proteina i bio br.1 a ni pro;)te fore su za malu decu
probao naravno kad sam pocinjao jeo 4 puta na dan i sra... kao konj;)
vidi ja drzim jednu stranu a to je od 5 do 8 obroka
ti drzis jednu stranu a to je od 3 do 5 obroka
ja dobro znam da svaki covek reaguje drugacije na supslemente,hranu,aas....;)ali mislim da je jedna stvar radi isto za sve a to je od 5 do 10 obroka,toni frimen jede 10 puta;)iskreno ja ne znam ni jednog coveka u BB i sire(ljudi u teretani,sportisti,ljudi sa foruma)ljude koje ja znam da jedu manje od 5 obroka;)
ja mislim da sam ja upravu ti mislis da si ti upravu tako da mozemo doveka ovako,cekacemo nekog iskusnijeg da nam kaze,ako si ti upravu ok ako sam ja ok,nema ljutnje zato su forumi stvoreni  da svako daje svoje misljenje:)
ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: Moze neko da mi pomogne oko ishrane?
« Reply #82 on: October 14, 2009, 11:24:24 PM »
milane pazi, jesam nov na forumu relativno,al teretanu aktivno radim nekih godinu i 7,8 meseci,ne redovno i dosta duze, za nekog to moze biti malo vremena,kao za naturalnog 6 godina  ili 7 ne bitno, ali hocu da kazem da uzimam u obzir svacije misljenje, ja to jednostavno gledam ovako, dobro napredujem sa 4-5 obroka dnevno,ako budem ubacio i 6 i 7 napredovacu verovatno ili sigurno jos bolje,gledacu da poradim i na tome i to je to,ali me ne moze to naterati da odustanem,ipak volim ovaj sport jeo 4,5 ili 7 puta  :),al sigurno cu u svakom pogledu dati sve od sebe da sto bolje napredujem,kao sto sam i do sad  ;)

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Moze neko da mi pomogne oko ishrane?
« Reply #83 on: October 14, 2009, 11:54:49 PM »
ma ok ne drzim ja nikakve strane nego mislim da ako se ne radi o ogromnoj kolichini kcal onda nema potrebe za mnogo obroka ..

milane pazi, jesam nov na forumu relativno,al teretanu aktivno radim nekih godinu i 7,8 meseci,ne redovno i dosta duze, za nekog to moze biti malo vremena,kao za naturalnog 6 godina  ili 7 ne bitno, ali hocu da kazem da uzimam u obzir svacije misljenje, ja to jednostavno gledam ovako, dobro napredujem sa 4-5 obroka dnevno,ako budem ubacio i 6 i 7 napredovacu verovatno ili sigurno jos bolje,gledacu da poradim i na tome i to je to,ali me ne moze to naterati da odustanem,ipak volim ovaj sport jeo 4,5 ili 7 puta  :),al sigurno cu u svakom pogledu dati sve od sebe da sto bolje napredujem,kao sto sam i do sad  ;)

pa moracesh da dodash josh obroka ako dodjesh do ozbiljnije neke kilaze zato shto ce te kcal unos naterati .. tj necesh moci xkcal da spakujesh u 4 obroka bice ti preobimno .. i onda je jasno da je pametnije da povecash broj obroka .. ja neam nishta protiv toga ..

OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: Moze neko da mi pomogne oko ishrane?
« Reply #84 on: October 15, 2009, 12:10:11 AM »
kapiram da je pametnije,gledacu da to i uradim,a poceo sam sa tim striktnije jos pre nekog vremena,e sad ne uspevam mozda bas svaki dan da uklopim tu striktnu ishranu,al trudim se ,svakako bice sve bolje