EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Par stotina pitanja  (Read 154991 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DirectHit

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 168
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #80 on: June 19, 2007, 04:17:36 PM »
Valjda nije strasno vec sam to naplatio cardio bicikla 30 minuta i 80 cucnjeva...sve ok? ucinak ponisten ? :D
No pain , no gain

Offline Ivan!

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 237
  • Gender: Male
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #81 on: June 19, 2007, 05:17:49 PM »
koje splacine   tu svega ima samo ne mesa :shocking:..kakvo kuvanje u paradajz sosu, da mi to keva ili zena spremi mogla bi odmah da dobije otkaz  :twisted:
Junetina kuvana u vodi+belanca+paradajz = ok?
Isto to samo malo sočnije i finije:
Mlevena junetina+belanci+kuvanje u paradajz soku....

Ako je prva kombinacija ok. zašto druga nevalja?

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #82 on: June 19, 2007, 05:24:29 PM »
Ma tvoja kombinacija je OK pogotovu kada je mleveno meso iz domace radinosti...kupis, sameljes i znas sta jedes. One klasicne cufte nisu pozeljne. Komentarisan je moj recept a ne tvoj...valjda  ;D
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Ivan!

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 237
  • Gender: Male
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #83 on: June 19, 2007, 05:27:54 PM »
Meeni je mnogo zgodnija "kućna radinost", tako bar znam šta jedem. I klince pokušavam da usmerim na tu stranu, ali oni još uvek nemogu bez paštete, parizera, i sl.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #84 on: June 19, 2007, 05:45:25 PM »
Ma tvoja kombinacija je OK pogotovu kada je mleveno meso iz domace radinosti...kupis, sameljes i znas sta jedes. One klasicne cufte nisu pozeljne. Komentarisan je moj recept a ne tvoj...valjda  ;D

tacno..mada ne vidim logiku sto bi mesao ovo sto on mesa, ali dobro ja nisam gurman pa se ne razumem u te kombinacije, a njega je gurmanluk doveo tu gde jeste.. :)
jer nikada nisam jeo crveno meso i jaja zajedno, ali dobro sto da ne..

nadam se da je taj sok sto je ivan pomenu samo mleveni paradajz..
bez nekih zacina i dzidza bidza :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #85 on: June 19, 2007, 05:54:57 PM »
Valjda nije strasno vec sam to naplatio cardio bicikla 30 minuta i 80 cucnjeva...sve ok? ucinak ponisten ? :D

Hajde ne sekiraj se...nije smak sveta. Ima mnogo stetnije hrane od cufti u paradajz sosu ;) Popricaj sa mamom, pa nek ti sledeci put spremi ove Ivanove "bilderske" cufte ako bas volis da ih jedes. ;D

Meeni je mnogo zgodnija "kucna radinost", tako bar znam sta jedem. I klince pokusavam da usmerim na tu stranu, ali oni jos uvek nemogu bez pastete, parizera, i sl.

A sta da ti kazem. Nije to lako, vide i od druge dece. Probajte postepeno da im izbacujete te preradjevine. Pazi, nisam ja za to da se deca totalno lise svega, ali treba im od malena usadjivati svest o tome sta je dobro. Ne treba sad da ima uskracujete kuvana jela i sl. ali uvek moze da se izbegne zaprska, da se napravi u vodi. Zatim se trudite da jedu bareno povrce, mesa, ribe, voca...vodite racuna vise o nacinu spremanja hrane i da jelovnik bude sto raznovrsniji.
I za njih su zitarice idealan dorucak...sok od svezeg voca, jogurt, jaja. Ako vec jedu suhomesnato neka to bude iskljucivo pileca ili cureca sunka. Parizeri i sl su najveci krs. Dimljene stvari su takodje jako nezdrave. Ako bas mora, opet, najbolje je da sami pravite ako imate kod koga.
Ma ima nacina i izbora ali treba biti mastovit. A najlakse je napraviti senvic i deci cesto najukusnije. Mogu deca i povremeno nesto od testa za dorucak, sve je bolje od parizera i pasteta.

Quote from: Lazic
tacno..mada ne vidim logiku sto bi mesao ovo sto on mesa, ali dobro ja nisam gurman pa se ne razumem u te kombinacije, a njega je gurmanluk doveo tu gde jeste..


Tu ide samo malo jaja da se smesa poveze. Ja tebe kapiram...ti si skroz iskljuciv po pitanju kombinacija namirnica i bilo bi idealno da svi mogu tako. Njemu je na pocetku ove price sa ishranom sigurno mnogo lakse ako uspe da vara pa makar i na taj nacin sto ce napraviti nesto sto lici na neko njegovo omiljeno jelo ;) Mnoga jela mogu da se modifikuju da lici na neka a da opet budu skoro pa pozeljna kombinacija. Ali bolje i tako nego da se gurmanlukuje ;)
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Ivan!

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 237
  • Gender: Male
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #86 on: June 19, 2007, 06:37:09 PM »

nadam se da je taj sok sto je ivan pomenu samo mleveni paradajz..
bez nekih zacina i dzidza bidza :)
Tačno BEZ ZAČINA, samo nije mleven nego ceđen, ali to je to

Offline DirectHit

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 168
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #87 on: June 19, 2007, 07:11:01 PM »
Ma nije mogla ista drugo nego te cufte a i nevolim ih bas...
Nije stavljala margarin, niti bog zna sto pa zato smatram da je vise manje ok ovaj put proslo, naucio sam lekciju :D
No pain , no gain

Offline DirectHit

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 168
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #88 on: June 19, 2007, 10:27:16 PM »
Ovako, tek sam u 21 i pol vecerao jer nisam mogao prije ali uglavnom :

100 grama tune ( 0masti,0,9 UH i 24 proteina ) - zelena salata,paradajz i brokuli.

Ok ? :)
No pain , no gain

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #89 on: June 19, 2007, 10:57:54 PM »
moze..
« Last Edit: June 27, 2007, 12:19:46 AM by Tanja »
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap