EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Par stotina pitanja  (Read 154996 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #230 on: August 22, 2007, 06:30:16 AM »
probaj s ovim jelovnikom gore sigurna sam da neces biti gladan  :yes:
pa malo si unosio hrane kad pogledas generalno vidis da je premalo proteina na tvoju kilazu, mislim da uh unosis dovoljno , onaj dan kad ti je najmanje uh ili si na 0 uh , unosi 100gr bademi , ljesnjaci ili orasi to su ti zdrave masti znaci jednom sedmicno da bude ..


mislim da bas nisi dobro shvatila poentu unosenja manoca...ako ih u opste treba unositi....

manoce se unose samo jedna dan u nedljei i to kada je 0% UH i tada se smanjauje unos i belnacevina....

nadam se da zhsvtras kada vec preprucujujes tako neesto..zasto se to radi..koji su ciljevi....itd..itd...itd.....
sve u svemu...momak ima katastoflano ne sredjnu hranu i veliko je pitanje sa obuizorm an posao dali u opste moze da izgura pricau o variajcajama sa UH.......

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #231 on: August 22, 2007, 07:11:27 AM »


manoce se unose samo jedna dan u nedljei i to kada je 0% UH i tada se smanjauje unos i belnacevina....


http://www.bodybuilding.com/fun/drobson65.htm  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #232 on: August 22, 2007, 07:18:05 AM »
http://www.bodybuilding.com/fun/drobson65.htm  :)


HAHAHHAHHAHAHHAH

E MOJ LAZICU......

pa david palumbo je anjveca varalica u svetu bb i niko ga ne priznaje ni kao trenera i nako coveka..

njegova obajsnjenja su pokusaj da radi nesto sto drugi navodno en znaju..

ali to je uvek i tada ostalo na pokusaju jer pravila se znaju i ko ih postuje ima rezualtete..ko ne.......

u ostalom...david palobmo je takodjer poznat kao manijak user i ako je nekim slucajem njemu delovalo cela prica,ond aje to verovatno bilo posledica abnormalne kolicine gh,igf 1,pgf i ostalih stvari..ako znas kao oni dealaju u opste :) :) :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #233 on: August 22, 2007, 07:19:23 AM »
wow boranija sluzi kao salata, sada cu da je cepam maksimalno, dobro rodila ove godine, pogotovu umesto brokolija koji mi je kao g...., hvala generale za informaciju ;)
samo je ti jedi umeso brokolija  :evillaugh:
samo da pojasnim, 95% voca i povrca u sebi sadrze veci deo vlakna, pa bi bilo logicno da se zovu vlaknasti, medju njima su i ovesne, pa ih ne jedemo zbog probave
pazi ovako, kada sam pravio listu za sve koji skidaju kilograme, da bi izbegao milion pitanja,(mada nije uspelo, ljudi su nalazili uvek nova) podelio sam hranu na vlaknaste i skrobaste tj dao im ta imena..to sam i pisao ali da ponovim.
skrobasti ce sluziti za varijacije i obezbedjivace energiju a vlaknasti ce obezbedjivati probavu..
i po meni boranija je kombinacija vlakana i skroba u zavisnosi u stadijumu kada je obrana..
i po mom skromnom misljenju ona je veci izvor neke kolicine energije nego sto sluzi za probavu.

ali ti je cepaj, pa nam javi kako ide, jer da je dobra ne bi svi prezivali  te zelenise nego bi jeli nju..  ;)


Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #234 on: August 22, 2007, 07:21:09 AM »
lazicu priajtelju..boranija ti nece i ne moze dati energiju u kojem god stadijumu da je odbarna..

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #235 on: August 22, 2007, 07:23:58 AM »
kada pre si procitao  :clap: , koliko sam ja citao i tvoj trener isto to preoporucuje , najmanje nekih 14 dana da se uzimaju masti  :)
ali da ne ulazim u pricu, nije ni bitno..
secas se sta si mislio za uzimanje secera u toku  treninga, pronadji na tvom forumu, isto kao i ja pre 10 godina za secer posle treninga i sada pricas da je to odlicna stvar, menjaju se stvari samo je izgleda bitno  ko ih prezentuje.  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #236 on: August 22, 2007, 07:25:03 AM »
lazicu priajtelju..boranija ti nece i ne moze dati energiju u kojem god stadijumu da je odbarna..
objasnio sam kako delim hranu i ja kazem da nije za probavu, a neka je jedu ovi sto imaju problema sa viskom kilograma bas me zanima...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #237 on: August 22, 2007, 07:29:48 AM »
kada pre si procitao  :clap: , koliko sam ja citao i tvoj trener isto to preoporucuje , najmanje nekih 14 dana da se uzimaju masti  :)
ali da ne ulazim u pricu, nije ni bitno..
secas se sta si mislio za uzimanje secera u toku  treninga, pronadji na tvom forumu, isto kao i ja pre 10 godina za secer posle treninga i sada pricas da je to odlicna stvar, menjaju se stvari samo je izgleda bitno  ko ih prezentuje.  :)

pa bas to ti i govrim...

ja nemam sta da mislim...imam srecu da mi kaze onaj koga pola sveta ceni kao strucnjaka....i ja jednostavno probam..i rezualtati su ocigledni na mojim slikama ;) ;)

sto se tice masti....ja enznam gde je milos rekao upotrebu tako nekih varijtai masnoca o kojima prica david,jer laki meni ih nikada nije preprucio niti sam ih ikada probao.

u stvari..jesam...pred slo open sam nesto expremitnesao i bilo je katastfolano..izlgedao sam kao i oni koji zagrovaju takve vrste dijeti.

da ovde neko krivo ne razume...ja nisam protiv upotrebe recimo oemga 3 masnih ksileina....pogotvo kod rekrketivca koji nemaju takmicarkse ambicije.

ali upotreba mansoca  i na 1-1.5 gr proteina na kg tezine...to je smesno...pogtovo kada su izvor madsnoca..kirkiriki buter,i sta vec covek anborja..

veruj mi da je to to katastrofa..

rekoh...davidu je to mozda delolovalo..ali kaos to rekoh..nejga niko ne cene,osim rektih..naravno da uvek ima sledbenika....

ali david je u trenucima a i oni koji ga poznaju znao da progovri u svovjoj upotrebi svega is vacega...

pa posto si ti malo iskusini probaj da pogledas davidome slike i nejgovu texoturu koze i formu koji je imao pa kazi dali je to mozguce sa tim i tkavim nacinom ishrane..reano...

ali opet...on je takmicar i da ne ulazimo u to..

upotreba tolike i te vrste macnoe kod rekretvica moze samo na taj nacin da ga odvede u ppputno pogresnom smeru.....ili prevednu..gomilanju iste!!

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #238 on: August 22, 2007, 07:31:41 AM »
objasnio sam kako delim hranu i ja kazem da nije za probavu, a neka je jedu ovi sto imaju problema sa viskom kilograma bas me zanima...


pa rpaitejlju pre ce sluziti za probavu nego za obebedjivanje nergiju..opet ti akzem...

i jos jednom..sigruno je bolja opcija boranija nego tovarnje mastima iz izovra koji su navedeni..

ali mene ne treba da znaima..ja znam kako moze da dleuje..

sada ispadne da ja ovde zausptam boraniju i te fore...

nis lucajno..brokoli je vrhunac po pitanju valkana..

ali posto ej cena brokilija tkava kakav je..ne moze svako da si prusti to.

onda je u svakom slucaju bolja boranija nego nista.ili amsnoce...

Offline DirectHit

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 168
Odg: Par stotina pitanja
« Reply #239 on: August 22, 2007, 12:28:46 PM »
mislim da bas nisi dobro shvatila poentu unosenja manoca...ako ih u opste treba unositi....

manoce se unose samo jedna dan u nedljei i to kada je 0% UH i tada se smanjauje unos i belnacevina....

nadam se da zhsvtras kada vec preprucujujes tako neesto..zasto se to radi..koji su ciljevi....itd..itd...itd.....
sve u svemu...momak ima katastoflano ne sredjnu hranu i veliko je pitanje sa obuizorm an posao dali u opste moze da izgura pricau o variajcajama sa UH.......

Gle, hvala sta se trudis ali ja sta se tice vjezbanja samo radim rekreativno, vise zbog toga jer me bb kao sport ne zanima nego rekreativno, zato jer je teretana tek u izgradnji, i zato jer me koci dosta posao sta se tice prehrane.

Samo zelim drzati svoje "Kucne" vjezbe i sredit prehranu da se hranim zdravo, da se ne gojim i da zivim normalnim zivotom i na kraju uzivam u hrani koju konzumiram.
Discipliniran sam jako sta se tog tice, izbaceno je sve sta mi steti samo mi je tesko eksperimentirat i nemam znanja ko vi da bi mogao sredit potpuno tu prehranu jer kao sta vidim svi mi kazete da premalo jedem.
No pain , no gain