EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ishrana posle jutarnjeg treninga  (Read 6661 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline oxy

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
Odg: Ishrana posle jutarnjeg treninga
« Reply #20 on: November 06, 2013, 08:32:24 PM »
Sta je cheat day? Izvini

Offline oxy

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
Odg: Ishrana posle jutarnjeg treninga
« Reply #21 on: November 07, 2013, 12:22:45 AM »
CHEAT DAY-- mislis da se opustim?
Ma jok. U teretani mi kazu da budem strpljiva, da ce to samo od sebe da krene. Ovo je zaista prvi put da sam izdrzala sa korekcijom u ishrani duze od 7 dana. I ne osjecam se lose. U frizderu su trenutno baklave i tulumbe, ali in ne primjecujem. A to je veliki uspijeh za mene.
Guracu ja ovako bez problema, a rezultati ce vec doci. Sto je brzo to je kuso, zar ne?
Bitno je da se naucim sta i kako smije.
Kolicine ne mjerim, ali znam da jedem manje nego sto bih trebala , narocito uh.
Ako mislite da trebam da mjerim i striktno se drzim toga, molim vas kazite mi i ja cu svaki dan da ispisem koliko sam cega pojela u gramima. Ili da pustimo da prodje i ova sedmica ovako ?
Ne zelim da vam budem BISER foruma jer znam da ste se sa ovakvim pricama susretali x puta. Ja citam i tudja iskustva i pronalazim se u pojedinim segmentima, ali uvjek ima nedoumica. Samim tim sto slicne teme zapocinju ljudi koji  se tek srecu sa sportskim aktivnostima , treninzi su im umjereniji ili su u pitanju muskarci ( kod kojih neke stvari drugacije funkcionisu).  :blowkiss:

Offline vukasinami

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Male
Odg: Ishrana posle jutarnjeg treninga
« Reply #22 on: November 07, 2013, 12:44:31 AM »
Nemoj mi persirati,blam me.
Docice rezultat,za cheat day zato sto nisi napravila pomak jos nije zbunjen znaci polako se privikava telo.
Kao sto sam ti rekao pre i posle treninga su ti potrebni hidrati za energiju i punjenje,tesko prelije taj obrok.gledaj u nekim drugim da ih smanjis obrocima,u sustini videces sama tebi je najbitnije dan za danom ako imas vremena da vidis sta daje rezultat kad imas energije pa od toga kreni.

Offline oxy

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
Odg: Ishrana posle jutarnjeg treninga
« Reply #23 on: November 07, 2013, 04:33:15 PM »
U pravu si. Hvala.
Danas sam pojela kasiku ovsenih prije treninga sa vodom, uz trening 1 lit vode, posle casa soka od divljeg sipka razblazen sa vodom( pola pola, bez secera), 10 ak grozdjica, a sat kasnije 100 g kuvanih brokula, 200 g grilovanih prsa i supena kutlaca kuvanog graska ( oko 200 g spremljen sa mesom ali sam izdvojila sebi bez supe), kasnije bjelanca, tuna , mladi sir.....Uglavnom sve ide kao po loju.
Neko me pitao za obim --mislim da sam oslabila u obimu za 0,5 cm do 1 cm. I to tek danas vidim da mi je malo komotnija odjeca. Idemo dalje
Pozdrav

Offline oxy

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
Odg: Ishrana posle jutarnjeg treninga
« Reply #24 on: November 13, 2013, 12:39:09 PM »
Eheej ljudi, nisam odustala. I dalje se hranim pravilnije ngo ranije tj. nema slatko, tijesto, bijelo brasno---uglavnom proteini , vlakna, bademi, sjemenke bundeve, mandarine, a skrob izjutra ( ovsene, parce crnog hleba ili grasak ili mrompir ili riza)
Sad sam sa treninga i pojedoh u kolima malo badema i 10ak grozdjica a nakon toga  skusu iz konzerve sa parcetom c hleba.
Pozdrav

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Ishrana posle jutarnjeg treninga
« Reply #25 on: November 13, 2013, 01:03:50 PM »
Obimi?

Kolicine hrane ne mjeris?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.