EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Problem..!!!  (Read 6442 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Problem..!!!
« Reply #10 on: February 01, 2012, 01:36:00 PM »
Druze 3 mjeseca si na forumu i do sada nisi naucio sta trebas jesti...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Predator_SRB

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 348
  • Gender: Male
  • Silvester Makarone - Rambo!!
Odg: Problem..!!!
« Reply #11 on: February 01, 2012, 05:32:35 PM »
nema sta najgori sam >.<

e a ne znam gde sam to procitao pa od tad koristim vec mesecima tako  :wallbash1: strasno...

mislio sam, 3 banane = 60 gr ugljenih hidrata i med sadrzi fruktozu i glukozu tako da valjda nemam pojma ima dosta u njemu uh, i onda posle treninga B12 uzmem jer unese se tu dosta secera ipak...
Rambooo....nije picka....da ga vatate za dupe!

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: Problem..!!!
« Reply #12 on: February 01, 2012, 05:59:48 PM »
Novi leonida


Offline nmrmak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 82
  • Gender: Male
Odg: Problem..!!!
« Reply #13 on: February 01, 2012, 07:49:48 PM »
Ja stvarno ne znam koliko je za pocetnika u tvojim godinama tesko da pogresi ishranu...

Evo ti algoritma:

0. Odluci se za neki broj kalorija
1. Jedi dobar odnos UH/P/M
2. Zapisuj sta jedes
3. Treniraj tako 2-3 nedelje
4. Ako dobijas previse masti, redukuj broj kalorija - ako ne dobijas dovoljno mase jedi vise kalorija
5. Ponovi postupak od koraka 1.

Osnova ishrane spori UH i kvalitetni proteini, posle treninga whey+brzi secer (malt, dex, stagod) i udri. Sam ces naci svoj tempo posle mesec-dva.

Offline Predator_SRB

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 348
  • Gender: Male
  • Silvester Makarone - Rambo!!
Odg: Problem..!!!
« Reply #14 on: February 03, 2012, 06:51:20 PM »
joj znam ja to nego sam dobio stomacinu a nisam znao na cemu tako da...sad vidim gresku i hvala na pomoci :)
Rambooo....nije picka....da ga vatate za dupe!

Offline smvt

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
Odg: Problem..!!!
« Reply #15 on: February 07, 2012, 01:30:28 PM »
Izbaci banane , med, mleko , jogurt i ostale nepotrebne namirnice iz ishrane . Smanji uh na 100-75-50-0-75-25-0 proteine idi 1.5 po kg i eto napretka za par meseci. mada mislim da bi trebao josh mase nabaciti al ajd to sam ippak ja :) poz

Offline Predator_SRB

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 348
  • Gender: Male
  • Silvester Makarone - Rambo!!
Odg: Problem..!!!
« Reply #16 on: February 07, 2012, 05:56:17 PM »
O чему ти то, већ сам избацио мед i банане нема потребе за понављањем i шта ти то значи 100-75-50...? 74 кг имам a унесем 110-120 гр дневно тако да..a i зима је па не могу да трчим, само да отопли скинућу тај стомак..
Rambooo....nije picka....da ga vatate za dupe!

Offline smvt

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
Odg: Problem..!!!
« Reply #17 on: February 07, 2012, 09:59:34 PM »
to shto ne znash shta znachi 100-75-50-0-75-25-0 je moja krivica shto ti nisam lepo objasnio . TO se zove rotacija uh [ako te zanima neshto vishe o tome goglaj] trchanje moze i na traci preko zime ali se to ne radi ako dizesh tegove , moze ali nema smisla raditi masu zimi i ici na traku. trchanjem , noshenjem onih pojaseva se stomak ne skida i masti se ne tope tako . To se radi u kuhinji !!! Vishe je puta recheno da je ishrana 90 posto u ovom sportu . Prema tome samo napred kako god odluchio  .

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Problem..!!!
« Reply #18 on: February 07, 2012, 10:12:18 PM »
O чeмu тi тo, vеc сaм иzбaцiо mеd i бaнaнe нeмa пoтrеbе зa пoнaвљaњeм i sтa тi тo zнaчi 100-75-50...? 74 кg iмaм a uнeсeм 110-120 gр dнеvнo тaкo дa..a i zимa јe пa нe mоgу дa тrчiм, сaмo дa oтoплi sкiнуcу тaј sтoмaк..
nemoj cirilicu,
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Predator_SRB

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 348
  • Gender: Male
  • Silvester Makarone - Rambo!!
Odg: Problem..!!!
« Reply #19 on: February 08, 2012, 11:48:15 AM »
to shto ne znash shta znachi 100-75-50-0-75-25-0 je moja krivica shto ti nisam lepo objasnio . TO se zove rotacija uh [ako te zanima neshto vishe o tome goglaj] trchanje moze i na traci preko zime ali se to ne radi ako dizesh tegove , moze ali nema smisla raditi masu zimi i ici na traku. trchanjem , noshenjem onih pojaseva se stomak ne skida i masti se ne tope tako . To se radi u kuhinji !!! Vishe je puta recheno da je ishrana 90 posto u ovom sportu . Prema tome samo napred kako god odluchio  .
hvala ali izvini, sta ti pricas uopste, kakvi pojasevi, juce si dosao na forum, a poceo si svima da delis savete, podsecas me na mene  :lol: :lol: ja sam pitao davno za nesto sto sam dobio odgovor :) nema svrhe odgovarati na ovu temu vise.
admini mogu da lock temu slobodno.

izvini lazicu za tu cirilicu...
Rambooo....nije picka....da ga vatate za dupe!