EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Litra jugorta kao obrok?  (Read 1674 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline natur

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Litra jugorta kao obrok?
« on: August 25, 2011, 01:32:43 PM »
Znam da se na forumu vodila polemika oko tog koliko mlijeka i jogurta treba piti, koliko je kvalitetno ili ne...
Sada mene interesuje zasto je litra jogurta 0,5%mm koja ima 33g proteina, 47g UH i 5g masti (i oko 365 kcal) los obrok npr. poslije treninga?
Iskreno, ja ne pijem previse jogurta ( 1/4 litre max, a mlijeko ne uopste ) ali me je zagolicala ova racunica pa ako neko moze da razjasni.  :help: :dunno:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Litra jugorta kao obrok?
« Reply #1 on: August 25, 2011, 02:44:25 PM »
ne moze posle treninga.imas bolje izvore proteina..ali kao obrok sto da ne ako mozes toliko da popijes a da se ne prs....
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Litra jugorta kao obrok?
« Reply #2 on: August 25, 2011, 05:50:43 PM »
Znam da se na forumu vodila polemika oko tog koliko mlijeka i jogurta treba piti, koliko je kvalitetno ili ne...
Sada mene interesuje zasto je litra jogurta 0,5%mm koja ima 33g proteina, 47g UH i 5g masti (i oko 365 kcal) los obrok npr. poslije treninga?
Iskreno, ja ne pijem previse jogurta ( 1/4 litre max, a mlijeko ne uopste ) ali me je zagolicala ova racunica pa ako neko moze da razjasni.  :help: :dunno:

generalno laktoza nije najsrecnije resenje sto se tice UH .. ali protein odlichnog kvaliteta i malo masti tako da nije lose resenje ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!