EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: jako kratko..potrebna pomoc  (Read 4137 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tamara007

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Female
jako kratko..potrebna pomoc
« on: January 19, 2009, 02:11:18 PM »
Nisam upucena u ovo..pa molim za pomoc..

Zbog kose i koze preporuceno mi je da da uzimam bevipleks..za koji kazu da je za povecanje apetita i mase...
Hranim se pravilno i zdravo jer mrsavim, tj. pokusavam  :innocent:, pa me zanima da li ce uzimanje bevipleksa uticati na kilazu i proces mrsavljenja (da imamo u vidu da jedem pravilno, predvidjeno za mrsavljenje + treniram)..

Nadam se da nije glupo sto pitam ali nisam imala koga... :help:

Offline kwon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 280
  • Gender: Male
Odg: jako kratko..potrebna pomoc
« Reply #1 on: January 20, 2009, 01:04:24 AM »
slobodno pij vitamine....ako redovno vezbas i vodis racuna o ishrani nemas cega da se palsis ;)

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: jako kratko..potrebna pomoc
« Reply #2 on: January 20, 2009, 11:12:37 AM »
ja sam ranije pila bevipleks zbog nekih dermatoloskih problemcica,znaci sa kozom...i ne da mi je povecavao apetit,nego mi ga je bas smanjio...  :rolleyes01: :lol:  pretpostavljam da to zavisi od osobe do osobe....

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: jako kratko..potrebna pomoc
« Reply #3 on: January 20, 2009, 05:31:43 PM »
uh..svako koga znam vitamin b mu povecava apetit..e sad to sto tebi nije povecao..ok..ali sigurno ti nije smanjio :)
al se nekad dobro jelo

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: jako kratko..potrebna pomoc
« Reply #4 on: January 20, 2009, 06:17:12 PM »
uh..svako koga znam vitamin b mu povecava apetit..e sad to sto tebi nije povecao..ok..ali sigurno ti nije smanjio :)
ne znam,ali ja nisam imala apetit...leto je bilo,pa ne znam ima li to neke veze....
samo tad sam uzimala...

Offline Tamara007

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Female
Odg: jako kratko..potrebna pomoc
« Reply #5 on: January 21, 2009, 09:12:29 AM »
Hvala na odgovorima  :clap:...ja cu se pridrzavati pravilne ishrane i da mi bude povecan apetit...trudim se i necu odustati..samo da ne utice pogresno odnosno protiv procesa mrsavljenja... :nonono:
 :blowkiss:

Offline wannabe49

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 45
  • Gender: Female
Odg: jako kratko..potrebna pomoc
« Reply #6 on: January 25, 2009, 05:53:06 PM »
I ja sam kupila Beviplex zbog kose,koze i noktiju... 1.dan sam ih bacila jer sam htela da pojedem frizider :wow:
i odmah sam ga bacila! Ali ako se hranis zdravo i kvalitetno,vrlo brzo ces primetiti da ce ti i koza biti cistija i ostalo,tako da ne znam koliko ti je potreban...

Offline kwon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 280
  • Gender: Male
Odg: jako kratko..potrebna pomoc
« Reply #7 on: January 26, 2009, 10:41:30 PM »
I ja sam kupila Beviplex zbog kose,koze i noktiju... 1.dan sam ih bacila jer sam htela da pojedem frizider :wow:
i odmah sam ga bacila! Ali ako se hranis zdravo i kvalitetno,vrlo brzo ces primetiti da ce ti i koza biti cistija i ostalo,tako da ne znam koliko ti je potreban...

mislim da je kod tebe vise bilo u pitanju to, sto si "cula" da B vitamini povecavaju apetit, pa si povecani apetit pripisala njemu ( morala si da nadjes krivca  :)...samo izgovor)....sigurno ti se i ranije desavalo da nekada imas veci apetit a nekada manji, sta je onda bio razlog za to?

za jedan dan (verovatno da si pila jednu tablatu dnevno), nema sanse da ti je jedna tableta toliko povecala apetit, vise je tu psiha odigrala ulogu...ipak to je samo vitamin, i potrebno je vreme da se njegovi efekti osete