EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: tunjevina u konzervi  (Read 98215 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #210 on: January 29, 2010, 01:58:22 PM »
bilo je u maxiju ili ideji k plus tunjevina u komadu 52 dinara...sasvim dobar
al se nekad dobro jelo

Offline Tadija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 140
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #211 on: January 29, 2010, 02:35:20 PM »
bilo je u maxiju ili ideji k plus tunjevina u komadu 52 dinara...sasvim dobar

Negdje je oznacena kao K Plus (Konzumov brend), a negdje kao Rial. Pakovanje (omot) je isto ... samo drugacija imena proizvodjaca..tj. onoga ko pakuje. Kod nas u Sa kosta 2,20-2,30 KM...
Nesto mi je niska ta cijena koju si ti nasao, za komade ...
I suze i sline, isti salinitet ...

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #212 on: January 29, 2010, 04:06:54 PM »
Negdje je oznacena kao K Plus (Konzumov brend), a negdje kao Rial. Pakovanje (omot) je isto ... samo drugacija imena proizvodjaca..tj. onoga ko pakuje. Kod nas u Sa kosta 2,20-2,30 KM...
Nesto mi je niska ta cijena koju si ti nasao, za komade ...

Pa ti brate juri akcije, pre neki dan bila u KONZUMU ta u paradajz sosu 1.49km a sada je od 28.01-07.02 tamo akcija za onu u ulju 1.59km (185gr).
Ja pre neki dan kupio tu u paradajz sosu nekih 30tak komada.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #213 on: January 29, 2010, 09:46:55 PM »
Pa ti brate juri akcije, pre neki dan bila u KONZUMU ta u paradajz sosu 1.49km a sada je od 28.01-07.02 tamo akcija za onu u ulju 1.59km (185gr).
Ja pre neki dan kupio tu u paradajz sosu nekih 30tak komada.
:yes:
i ja sam bio u kozumu pre 2 dana isto bila tolika cena....
posto nisam nikad uzimo te tune..bil sam malo zbunjen...cenom..mislio sam da je neki fus...
pa sam uzo par komada da probam...i nije uopste losa... :)
sutra ode po jos :yes:  ;)
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #214 on: January 29, 2010, 10:13:15 PM »
Kad je u pitanju K+ tunjevina, pratite kataloge KONZUMA jer je to njihov proizvod i mogu da obore cenu više nego drugi kad su akcije a u skoro svakoj akciji neka od tunjevina bude, npr regularna cena za K+ u paradajz sosu je 2.2km a na akciji 1.49km, maltene što jednog dana kupiš 3(6.6km) drugog dana kupiš 4 i ostane ti 0.6km ;).

Malo li je na današnju krizu :)


Malo off topic

Ko je iz Sarajeva da zna 30 jaja u robotu akcija sub/ned = 3km a pileći fileti u rifuzi regularna cena 6.6km.

SORY ali ovde mogu videti
Pain is temporary, Pride is forever

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #215 on: January 29, 2010, 10:18:03 PM »
Bebac ima li mistralove u sarajevu za 0.95 KM, ja danas u Banjaluci u tempu nakupovao (180 gr. pakovanje)???
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #216 on: January 29, 2010, 10:21:07 PM »
Bebac ima li mistralove u sarajevu za 0.95 KM, ja danas u Banjaluci u tempu nakupovao (180 gr. pakovanje)???

Neznam, ta je verovatno u komadićima i ulju ja izbegavam, jedino ako je maslinovo.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #217 on: January 29, 2010, 10:59:08 PM »
Ja i dalje ne nadjoh bolju od one Conte za 99 dinara... 120gr ribe, 26gr proteina na 100gr... Jedan sasvim dobar proteinski obrok.

Ima ih raznih u komadima ali na vecini ne pise koliko ima cega pa ih zato ne uzimam. Sad je na akciji u Rodicu neka Giana u komadima, valjda 71 dinar. Uzeo sam jednu da probam i dobrog je ukusa ali ne pise nista na konzervi pa necu uzimati vise...
#15 Vince Carter

Offline dekart

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 35
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #218 on: January 30, 2010, 12:05:10 AM »
Evo, da podijelim moje skromno iskustvo sa vama. Naime, nemam novca za skupu tunjevinu pa uzimam onu najeftiniju u maksiju za 69 din ili u matijeviću za 59. Tu mi je problem naravno ulje, a da se cimam nešto sa salvetama nemam strpljenja. Stoga sam, čini mi se, pronašao način da se efikasno oslobodim tog neželjenog ulja. Naime, konzervu probušim malo na dva suprotna kraja, nagnem je pod uglom od 45 stepeni i za 5 minuta iscuri svo ulje. konzervu stavim u šolju za kafu (iz više razloga). Eto, mislim da vrijedi probati. Gravitacija sve uradi za tebe :)

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #219 on: January 30, 2010, 12:20:00 AM »
Da se razumemo, nemam ni ja para za ovu od 100 din, kupujem je mozda svaki drugi ili treci dan :wow:
#15 Vince Carter