EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: tunjevina u konzervi  (Read 98145 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mici

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 385
  • Gender: Female
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #40 on: April 16, 2009, 02:18:09 PM »
Aspik je sopstveni sok, znaci bez ulja i aditiva, dodas vodu i so i dobijes tu odvratnu vodurinu...salamura...  :lol:
masa je mama   :lol:

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #41 on: April 16, 2009, 02:26:21 PM »
Po ovom bi onda Mistral tuna u salamuri, koju inace ja stalno uzimam trebala imati cca 36 gr proteina po konzervi! Tezina ocjedjene ribe iznosi 140 gr.

Sumnjam da uspes iskoristiti svih 140g koji su u konzervi.Cesto se desi(bar meni) da nesto i ode kad odlivam vodu,ostane na konvzervi ... a i da uspes sve da iskoristis ne treba biti previse cinican i ici do krajnjih granica.Zaokruzis da ti konzerva ima 30g proteina i govotvo.Ako uneses koji gram vise,moze biti samo korsino.
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Vaki_LEE

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 204
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #42 on: April 16, 2009, 03:32:48 PM »
Sumnjam da uspes iskoristiti svih 140g koji su u konzervi.Cesto se desi(bar meni) da nesto i ode kad odlivam vodu,ostane na konvzervi ... a i da uspes sve da iskoristis ne treba biti previse cinican i ici do krajnjih granica.Zaokruzis da ti konzerva ima 30g proteina i govotvo.Ako uneses koji gram vise,moze biti samo korsino.

Pa dobro nije niko debil, da prospe 20 gr ribe. ;) Uostalom to je bila konstatacija sa moje strane i rekao sam odokativno 36 gr, moze biti vise manje, nebitno je!
It'a all about: Perfect Nutrition, Hard Work, Pain and Sacrifice a lots of Sacrifice!

Offline boomnis88

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #43 on: April 18, 2009, 12:30:08 AM »
Sve u svemu.. Tuna je extra obrok. Jos pred spavanje sa Ellom... mmmm njam :eat:  :)
Live Your Dreams !

Offline alisa

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Female
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #44 on: April 18, 2009, 12:44:35 AM »
 :help:nova sam na forumu i vidim da ima interesantnih tema i odgovora ovako da vam kazem moj veliki problem su isto kilogrami ali sta se desilo i sta se desava imam 25 godina 77 kg i visoka sam 170 cm tj  :dunno:predebela sam, nije mi zao zato sto gledam pored sebe dva sincica jedino mi to nije zao ........... :clap: :clap:prije carskih rezova tj dva vagala sam 56 kg nikada nisam vjezbala niti dijete drzala poslije prvog djetete imala sam samo 4 kg viska super :clap: ali poslije drugog  :wow:tj imam sad 77 nezelim racunati  :wallbash1:          probala sam svasta razne dijete da bi barem nesto skinula ali su se vracale jos brze i da vam kazem odlucila sam se na ono najgore  :crazy:noz ....operaciju imam 18 maja za abdominoplastiku dali neko ima daje vec uradio op da mi kaze poslijeoperativne bolove :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :innocent:   

Offline aflek

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 71
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #45 on: April 18, 2009, 09:37:18 AM »
aspik- salamura... ;)
gde ima da se kupi,gledao sam idea maxi nema

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #46 on: April 18, 2009, 09:39:08 AM »
oces da kupis salamuru ili sta?  :boxed:
ako ti treba tunjevina u salamuri gledaj opet verovatno pise "u sopstvenom soku"


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline DrFeelgoodMC

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #47 on: April 18, 2009, 10:56:35 AM »
Ima Rial-ova tunjevina u salamuri... Nju vidjam svugde... Inace, ukusna je... I ovde kod mene je 130 din... Nesto je poskupela... :)

Offline Jelica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 148
  • Gender: Female
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #48 on: April 18, 2009, 11:04:48 AM »
 :lol: ja kupila Rial za 71 din-140g ribe, pre 4 dana

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #49 on: April 18, 2009, 11:06:56 AM »
gde  :rolleyes01: