EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: tunjevina u konzervi  (Read 98053 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline DrFeelgoodMC

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #50 on: April 18, 2009, 11:15:27 AM »
:lol: ja kupila Rial za 71 din-140g ribe, pre 4 dana
Isto pitanje, gde bre...  :wow:

Offline Jelica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 148
  • Gender: Female
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #51 on: April 18, 2009, 12:03:37 PM »
 :) na Karaburmi u ul. Marijane Gregoran jedna privatna samoposluga, preko puta bioskopa Slavica. Bila samo jedna konzerva i zapitali ima li još kad oni iznesoše iz magacina oho ... :lol:

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #52 on: April 18, 2009, 12:28:45 PM »
Kupi mi jedno 20 komada,pa ti dam pare 25-og kad primim platu  :clap:

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #53 on: April 18, 2009, 02:05:05 PM »
Verovatno je mislila na tunjevinu u ulju a ne u salamuri ili kako se vec kaze... Ovde u SM je ta Rial u ulju nesto oko 80-90 dinara, a bila je i jeftinija do skoro...
#15 Vince Carter

Offline Jelica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 148
  • Gender: Female
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #54 on: April 18, 2009, 02:20:53 PM »
Verovatno je mislila na tunjevinu u ulju a ne u salamuri ili kako se vec kaze... Ovde u SM je ta Rial u ulju nesto oko 80-90 dinara, a bila je i jeftinija do skoro...

 :lol: nisam mislila u ulju već baš u salamuri. Na konzervi lepo piše: komadi u salamuri  :lol: tunj Rial

Offline DrFeelgoodMC

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #55 on: April 18, 2009, 04:54:37 PM »
Au, jbt al' mene deru...   :hitself:

Offline proarsen

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 82
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #56 on: April 18, 2009, 07:36:18 PM »
:help:nova sam na forumu i vidim da ima interesantnih tema i odgovora ovako da vam kazem moj veliki problem su isto kilogrami ali sta se desilo i sta se desava imam 25 godina 77 kg i visoka sam 170 cm tj  :dunno:predebela sam, nije mi zao zato sto gledam pored sebe dva sincica jedino mi to nije zao ........... :clap: :clap:prije carskih rezova tj dva vagala sam 56 kg nikada nisam vjezbala niti dijete drzala poslije prvog djetete imala sam samo 4 kg viska super :clap: ali poslije drugog  :wow:tj imam sad 77 nezelim racunati  :wallbash1:          probala sam svasta razne dijete da bi barem nesto skinula ali su se vracale jos brze i da vam kazem odlucila sam se na ono najgore  :crazy:noz ....operaciju imam 18 maja za abdominoplastiku dali neko ima daje vec uradio op da mi kaze poslijeoperativne bolove :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :innocent:   
aman neka joj neko pomogne bre....nije ta tema ali devojka je otvorila i swoju i nista..

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #57 on: April 18, 2009, 07:50:44 PM »
:lol: nisam mislila u ulju vec bas u salamuri. Na konzervi lepo pise: komadi u salamuri  :lol: tunj Rial

Ako je stvarno tako, onda te svi mrzimo ;D
#15 Vince Carter

Offline nikadsenepredajem

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 117
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #58 on: April 20, 2009, 09:04:22 PM »
i ja kupujem rial u salamuri,dobra,ali mislim da je bolje da se kupi u ulju pa procedi zbog konzervansa

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #59 on: April 24, 2009, 06:31:17 PM »
Vidi sta sadrzi taj paradajz sos. U principu od paradajza ne bi trebao da se gojis. Povrce je zdravo ali opet ko zna cega ima u tom sosu. Masti su problem. Protein se ili ugradi ili ispisa.