EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: tunjevina u konzervi  (Read 98054 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #70 on: April 30, 2009, 11:49:10 PM »
Moze uz dosta anti-oxidansa, znaci limun, crni/ beli luk, maslinovo ulje, povrce, jabuke itd...meni je recimo koza EXTREMNO osetljiva na sva sranja iz hrane, od tunjevine nemam nista, znaci i najmanji otrov da ima u hrani meni izadje bela tackica recimo.
Opet 3 limenke samo u extremnim slucajevima.

a jarici ? :D
kiding ..

selen = ,,anti-ziva'' .. ukratko nadjite na netu .. ako vec morate da se overdosujete tunjevinom .. mada ima milion vrsta riba al ja vidim samo se tuna jede .. valjda praktichni razlozi ebem li ga ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Andrej

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 76
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #71 on: May 09, 2009, 01:17:49 AM »
Ja kupujem Rial u salamuri za 67 din...  :innocent:     :)

Offline Zeka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #72 on: May 09, 2009, 09:24:31 AM »
Gde ga nalaziš, negde lokalno? Ja sam ga kupovao (za 75, a i to je jako jeftino u odnosu na druge) ali ga nema više kod mene u kraju, niti sam video drugde. :dunno: Morao sam da kupim K+ u Ideji za 89din dok se ne snađem za jeftinije...

Offline Uros B70

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 305
  • Gender: Male
  • Take me down to the paradise city...
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #73 on: May 09, 2009, 10:08:51 AM »
Ljudi, probajte filete skuse Eva, objasnjavaju! Kostaju 120 din otprilike, malo manje cini mi se, i ima oko 90 grama ribe! Havarija, vise ne jedem tunjevinu!

Offline Zeka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #74 on: May 09, 2009, 10:21:12 AM »
Jeo sam to, ali uopste nije povoljno, a i puna je ulja... :nonono: Za te dve porcije, koliko treba da se koliko-toliko najedem, kupicu pola kile belog mesa.

Ostajem na tuni u salamuri, samo da nadjem te Rialove, ako neko zna gde u BG-u imaju redovno snabdevanje?

Offline Uros B70

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 305
  • Gender: Male
  • Take me down to the paradise city...
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #75 on: May 09, 2009, 10:25:07 AM »
114 grama ukupno, oko 90gr ribe, nije lose, iscedis ulje. Rial cini mi se u rodicu da ima, ili u idei na nbgd-u.

Offline Zeka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #76 on: May 09, 2009, 10:45:30 AM »
Pa svakako ne bih srkao to ulje :lol: ;) ali bih voleo da ga izbegnem u svakom slucaju. A Riala vise nije bilo u Ideji kad sam gledao, ostao im samo taj K+, probacu u Rodicu, hvala.

Kad smo vec kod ulja, meni je totalna smrt ona Perla u komadicima (plava konzerva). Izgleda kao da si umutio piljevinu u zejtin, znas kad se to ocedi - nikad, jedino mozda da je propustis kroz cediljku, mada je to totalno bezveze.

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #77 on: May 09, 2009, 11:35:30 AM »
Ljudi, probajte filete skuse Eva, objasnjavaju! Kostaju 120 din otprilike, malo manje cini mi se, i ima oko 90 grama ribe! Havarija, vise ne jedem tunjevinu!
Perfektan ukus.. al ja kupujem tunu i to samo najjeftiniju
Champions Train Losers Complain.

Offline Andrej

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 76
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #78 on: May 09, 2009, 11:37:37 AM »
Da,ovde u Beocinu u jednoj prodavnici.
A ta Perla u komadicima je stvarno odvratna,mislim da ima vise ulja nego tune a skuplja je u ovoj prodavnici za 30 din od ove u salamuri.

Offline DrFeelgoodMC

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #79 on: May 09, 2009, 11:49:07 AM »
Iskreno, ja tu tunu seckanu u komadice nikad ne uzimam... Nesto nisam siguran ni sta sve stavljaju tu, kad ne mogu da vidim... A i odvratna je... :)

Elem, ja kupujem Rial za 79 i to je najjeftinije sto sam nasao, ali i nje vise nema... :(... Sta su svi ti ljudi napali sad na tunjevinu, pojma nemam... :)