EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: tunjevina u konzervi  (Read 98048 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #120 on: July 26, 2009, 07:49:28 PM »
i meni se taj zuti mistral u komadima najvise svidjao, ali poskupeli su, sada je njegova cena u maxi-ju 98din  :nonono: ozbiljno se kanim da odustanem od tunjevine i predjem na oslic- 1kg smrznutog oslica-300din

Ma skupa je tunjevina svakako, kad uporedis sa zivim mesom, samo sto je limenka pa otvoris kad oces.
Kad bi neko to tovio ovde u Srbiji te tune pa da kupujemo na kilo!! :)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #121 on: July 26, 2009, 08:22:33 PM »
ja sam pricala u happy tuni lol


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline zanvalzan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #122 on: July 26, 2009, 08:34:03 PM »
u komadima u komadicima ne volim ne mogu lepo da je iscedim, kupujem u maksiju.

to je ova?

To je ta, nema greske  :yes: ne mogu da verujem da je ta razlika u ceni, ja inace pazarim u maksiju u Brace Jerkovic, moracu da je potrazim na drugim mestima, primetio sam i da vec mesec dana nemaju mistral komade u salamuri, a ta mi je tunjevina bila No.1

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #123 on: July 27, 2009, 12:01:49 AM »
Happy tuna je ovamo u Rodi oko stotke, ne secam se bas tacno... mislim da ne pise koliko ima proteina, jbg...

Danas sam malo gledao, "Golden fish" ima 23gr proteina ali i 10gr masti i nesto UH, dok neka "Iska" (185gr, od cega 135gr ribe) ima 24gr proteina i skoro 0 masti i UH (ako je verovati onome sto pise) i kosta 116 dinara. U svakom slucaju, sve dobre su i ludacki skupe :boxed:
#15 Vince Carter

Offline Zoran Gusic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 361
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #124 on: July 27, 2009, 10:01:32 AM »
kod nas imate tunjevinu u konzervi za 60 neshto dinara .. u Oega 3 ulju... 150-160g

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #125 on: July 27, 2009, 10:33:58 AM »
kod nas imate tunjevinu u konzervi za 60 neshto dinara .. u Oega 3 ulju... 150-160g

Pomozi ljudima koji žive "kod nas" da nam kažeš gde je to, koja je tunjevina u pitanju koliko gr ... da bi i oni mogli da dođu do nje ako žve tamo negde "kod nas"  ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #126 on: July 27, 2009, 10:37:03 AM »
Pomozi ljudima koji zive "kod nas" da nam kazes gde je to, koja je tunjevina u pitanju koliko gr ... da bi i oni mogli da dodju do nje ako zve tamo negde "kod nas"  ;)

off je,al puno ti je sanduce
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,9737.msg148160.html#new
aj pogledaj ovu temu,ne zna decko kako da te kontaktira
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Zoran Gusic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 361
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #127 on: July 27, 2009, 10:52:13 AM »
detalje vam mogu reci tek mozda za 2 dana koja je i kakva.. ali secam se da je pisalo na pakovanju + omega3 .. cena je 65 dinara ... mozete je naci u Subotici na buljaku ..

Offline Baraba

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 109
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #128 on: July 27, 2009, 11:11:29 AM »
mozda ne mislimo na istu, plava mistral su komadici i ona kosta 69din, zuta mistral su krupniji komadi i ona je 98 a do skoro je bila 75, ponekad u maxi-ju naprave fol neku akciju pa spuste cenu za nekih 10-ak din a onda za par dana vrate. Ako ti zaista kupujes ovu zutu za 69 molim te napisi gde, da odmah oplevim tu prodavnicu  ;)
Iste ove cene bas kako si naveo su u BG kod Pinka u velikom maksiju, radi od 00 do 24h kao i u manjem maskiju ispod u Ljutice Bogdana preko puta marakane iza parkica. Sumnajm da su krupni komadi jeftiniji u nekom drugom maksiju osim ako trenutno nije neka akcija bas u tom maksiju pa je tako moguce  :crazy:
Bigger Stronger Faster:
Ovaj film ne pruza odgovor na pitanje Steroidi : da ili ne?
Ovaj film postavlja pitanja:
Da li imas karakter,
Da li imas obraza,
Da li tezis savrsenstvu u sportu ili si samo jos jedan skot koji misli da postoji precica do vrha?

Nije belance zamena za whey nego je whey zamena za belance.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #129 on: July 27, 2009, 11:37:56 AM »
off je,al puno ti je sanduce
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,9737.msg148160.html#new
aj pogledaj ovu temu,ne zna decko kako da te kontaktira

Očigledno nešto nije uredu sa mojim sandučićem, imam samo 4maila (8%) i već treći koji mi se žali da mi ne puno sanduče i pre su mi rekli da je puno ali stvarno nije pazim na to i stalno brišem.
Sad ću odgovoriti onom momku.

sory za off
Pain is temporary, Pride is forever