EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: tunjevina u konzervi  (Read 98052 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline tozaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 356
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #190 on: November 27, 2009, 10:14:54 PM »
 :lol: :lol: :lol: to im je po "defaultu"  axxaaxaxax    :yes: :yes: :yes:
a tune zive samo  toplim morima......
no necu ja da spamujem vise....tu je  sloba   :) :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #191 on: November 27, 2009, 10:17:13 PM »
Ma ok, samo zapitkujem, i mene interesuje zbog cega je pa zato. :) :yes:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #192 on: November 27, 2009, 11:20:25 PM »
A sta to danas nije zagadjeno? I molim te Slobodane koja to veca riba dolazi u plitke vode sa namerom da se hrani... Ne prichajte gluposti molim vas.... Bio sam na ribu na nasem moru i mora se otici po nekoliko kilometara od obale da bi se uhvatilo nesto vece... Ne kazem da je konzervirana hrana najbolji moguci izbor ali je bolja od neke masne prasetine... Lichno ja jedem i Dunavsku ribu i nemam problem sa tim jbga...

Offline tozaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 356
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #193 on: November 27, 2009, 11:21:54 PM »
Ma ok, samo zapitkujem, i mene interesuje zbog cega je pa zato. :) :yes:
to vec ne znam da ti kazem....mogu samo da iznesem kao fakt.......
polemiku i dokaz ostavljam slobabobu

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #194 on: November 27, 2009, 11:50:29 PM »
Zivotni vek tune je recimo 5 godina dok je neko ne ulovi ili 7 nebitna je stvar. Dakle dok pliva vodom ulazi u zagadjene predele. DAnas nema dela na planeti zemlji koji nije zagadjen. <<< ovo je ne vidjena odvala...

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #195 on: November 28, 2009, 12:47:36 AM »
smucili ste mi tunjevinu..kolika filozofija
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Vinsanity

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 609
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #196 on: November 29, 2009, 12:35:08 PM »
Vala bas... ja mogu da jedem cak i ovde omrazenu La Perlu, ali samo u komadima... Sad je ima u Rodicu na akciji za 81 dinar, mada mi je i dalje najbolja ona Conte (od 99 dinara :wallbash1: )

Sto se tice one Greko tune od 49 dinara sto je milance pomenuo, nasao sam je u Rodicu ali na konzervi pise da je sitno seckana pa se nisam potrudio ni da je probam.
#15 Vince Carter

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #197 on: November 29, 2009, 02:09:14 PM »
Vala bas... ja mogu da jedem cak i ovde omrazenu La Perlu, ali samo u komadima... Sad je ima u Rodicu na akciji za 81 dinar, mada mi je i dalje najbolja ona Conte (od 99 dinara :wallbash1: )

Sto se tice one Greko tune od 49 dinara sto je milance pomenuo, nasao sam je u Rodicu ali na konzervi pise da je sitno seckana pa se nisam potrudio ni da je probam.

Conte je keva samo sto je dugo nisam video u Rodicu pa sam presho na Mistral u salamuri. :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #198 on: November 29, 2009, 03:58:19 PM »
La perla je najjacha. :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline tozaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 356
  • Gender: Male
Odg: tunjevina u konzervi
« Reply #199 on: November 29, 2009, 06:19:35 PM »