EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Probava  (Read 5600 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nemanja1234

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 379
  • Gender: Male
Odg: Probava
« Reply #10 on: May 17, 2011, 01:37:45 PM »
Ovo ko u filmu "Sedam ipo" kao sampioni idu ujutru, drugi uvece, a kad pita a kad ti ides, a on "pa u podne"  :lol: :lol: :lol:

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Probava
« Reply #11 on: May 17, 2011, 02:50:42 PM »
ako imas redovno praznjenje..2-3 puta dnevno..nije bitan tajming.. :yes:
al se nekad dobro jelo

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Probava
« Reply #12 on: May 17, 2011, 03:54:58 PM »
ja legnem u 22h-23h, ustanem u 6-8 /zavisi dal je radni dan ili vikend/ i isto mi dođe, od kad znam za sebe tako funkcionišem, nikakva topla voda isl ne menja to, bar kod mene, tako da nisi jedina, niti si sva naopako, jednostavno takav ti je bioritam. ne vidim baš kakvu ulogu ti igra to, dal je 6 ujutru ili 6 posle podne, bitno je da nemaš problema sa probavom, da nemaš opstipaciju/konstipaciju isl, a ovo u koje vreme ti baš i nije bitno  :dunno:

tema je extra, moraću je prebaciti u "Zanimljivosti" - "Kad se kome ka-ka"  :lol: :lol: :lol:



Hahhahah,dok ja nisam bila ovde vi napraviste famu oko svega ovoga :bleh: . Neki nisu razumeli zasto sam postavila ovo pitanje. Ne znam ko bi se trudio da sam odredi vreme za svoje fizioloske potrebe pa da mu sve bude "programirano". Meni svejedno da li cu u wc ici u 10 ujutru ili 10 uvece, jedino je problem sto mi ne prija da ujutru trcim ako mi nisu creva prazna jer posle nekih 20 min stomak me pocinje boleti . Zato sam pitala da li postoji nacin da "nateramo" stomak da se prazni cim  ustanemo! ;)