EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Zacine...da ili ne ?  (Read 30537 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #60 on: May 06, 2010, 09:56:24 AM »
pa zato sto to ima svasta u sebi nekorisnog medju ostalim zacinima ima secer farbe itd..ti si bilder nisi gurman :)

Tako je Laziću ni rekreativci ni takmičari u offu ne smeju ni vegetu, ni so,  :nonono:...Daj ne preterujmo, u umerenim količinama ODGOVARA.
Nađi mi neki bolji "mehanizam, sistem" da rekreativcui BB u off se ne smuči piletina bez soli/vegete/nekog drugog začina, jaja ...Ti začini znače da koliko toliko ulepšaju hranu koja je ogavna kad se jede par meseci, probaj jesti dimnjenu šunku par meseci pa će ti se zgaditi a kamo li ono nabrojano.
Onaj BB koji kaže da i van sezone jede bez začina i čitinga...LAŽE odgovorno tvrdim.
Znači nije zdravo preterivati sa vegetom ali u umerenoj količini ok.

Što bi rekli puno H20 čoveka može ubiti  ;)

p.s: da sam na AAS rekao bih da je ROID RANGE  :lol:
Pain is temporary, Pride is forever

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #61 on: May 06, 2010, 10:07:29 AM »
Pa so i mora u odredjenim kolicinama, drugi zacini ok neke biljcice one samlevene zavisi sta ko voli. Ima negde tema ovde o zacinima gde su davali predloge i odredjenih proizvodjaca zacina sta im se svidja, mislim da je i Lazic stavljao tamo. A za vegetu je kontam rekao da ne jer pored toga sto je i ok u odredjenim kolicinama ima i onoga sto nije tako da bolje onda da uzmes zacin koji ima sve ok :D A vegeta ko vegeta, kupis te ili slicne sastojke posebno umrvljene pa pravis sam kako ti odgovara. Mada opet slazem se sa tobom da npr ne treba da se tripujem oko vegete ko da ce me ubiti (sem ako ne sabijes kilu  :lol: ).

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #62 on: May 06, 2010, 10:33:43 AM »
Pa so i mora u odredjenim kolicinama, drugi zacini ok neke biljcice one samlevene zavisi sta ko voli. Ima negde tema ovde o zacinima gde su davali predloge i odredjenih proizvodjaca zacina sta im se svidja, mislim da je i Lazic stavljao tamo. A za vegetu je kontam rekao da ne jer pored toga sto je i ok u odredjenim kolicinama ima i onoga sto nije tako da bolje onda da uzmes zacin koji ima sve ok :D A vegeta ko vegeta, kupis te ili slicne sastojke posebno umrvljene pa pravis sam kako ti odgovara. Mada opet slazem se sa tobom da npr ne treba da se tripujem oko vegete ko da ce me ubiti (sem ako ne sabijes kilu  :lol: ).

Pa da...

Ma pusti ti mene  :)...nervoza neka u PM :),  verovatno je Lazić mislio na našeg novopečenog takmičara Milančeta da ne vegeta a sad izlazi na binu i za one koji preteruju sa vegetom pa da u tom slučaju ne valja  ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #63 on: May 06, 2010, 10:38:09 AM »
kotyani zachin najbolji, a smije se naravno.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #64 on: May 06, 2010, 02:58:39 PM »
mene odusevljava cinjenica da je svima jakooooooooo bitno da li neki protein ima 1 ili 3 grama secera,a u isto vreme rokaju vegetu i slicne glupoti prepune secera,dekstroze,skroba i raznoraznih aditiva  :wallbash1: ali to se valjda ne racuna vazno da je whey sa sto manje ugljenih hidrata i resen problem


Uploaded with ImageShack.us

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #65 on: May 06, 2010, 03:17:38 PM »
mene odusevljava cinjenica da je svima jakooooooooo bitno da li neki protein ima 1 ili 3 grama secera,a u isto vreme rokaju vegetu i slicne glupoti prepune secera,dekstroze,skroba i raznoraznih aditiva  :wallbash1: ali to se valjda ne racuna vazno da je whey sa sto manje ugljenih hidrata i resen problem
To ni meni nije jasno, al jbg...ajde ok kad je neko na keto pa mora paziti, ali osobe koje su na masi...

Ja kad sam na masi jedem i suvo meso, uzivam si narezati 2-3 komadica uz sir recimo i sl...ako je umjereno ok je, ne mora se u gram bas drzati necega ako je osoba rekreativac, ali ni tovariti do vrha...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #66 on: May 06, 2010, 03:33:57 PM »
2,3 komadica na masi?  :lol:
dobar si ... to mozes i na dijeti opusteno


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline milanceolympia

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 684
  • Gender: Male
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #67 on: May 06, 2010, 05:32:21 PM »
pa zato sto to ima svasta u sebi nekorisnog medju ostalim zacinima ima secer farbe itd..ti si bilder nisi gurman :)

u jbt, ja sam potpuno zaboravio na to, ja i na dijeti koristio vegetu  :pullhair: mada skidao sam uvek, al sad je izbacujem..u pm  :wallbash1:

Pa da...

Ma pusti ti mene  :)...nervoza neka u PM :),  verovatno je Lazic mislio na naseg novopecenog takmicara Milanceta da ne vegeta a sad izlazi na binu i za one koji preteruju sa vegetom pa da u tom slucaju ne valja  ;)


znas kad je djura pricao u teretani kako treba koristiti so, kako ne valja bez soli itd...
i jedan lik slusa, slusa i kaze : Je li djuro, dal da pocnem sad da cepam so ...  :wow: :lol:




Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #68 on: May 06, 2010, 07:06:19 PM »
Tako je Lazicu ni rekreativci ni takmicari u offu ne smeju ni vegetu, ni so,  :nonono:...Daj ne preterujmo, u umerenim kolicinama ODGOVARA.
Nadji mi neki bolji "mehanizam, sistem" da rekreativcui BB u off se ne smuci piletina bez soli/vegete/nekog drugog zacina, jaja ...Ti zacini znace da koliko toliko ulepsaju hranu koja je ogavna kad se jede par meseci, probaj jesti dimnjenu sunku par meseci pa ce ti se zgaditi a kamo li ono nabrojano.
Onaj BB koji kaze da i van sezone jede bez zacina i citinga...LAZE odgovorno tvrdim.
Znaci nije zdravo preterivati sa vegetom ali u umerenoj kolicini ok.

Sto bi rekli puno H20 coveka moze ubiti  ;)

p.s: da sam na AAS rekao bih da je ROID RANGE  :lol:
sta znam druze..ja se ne takmicim, vegetu zena stavlja samo u supi sa knedlama i to se ne secam kada sam je jeo..a ostale stvari i nisam pratio jer ne jedem..
inace imam zacin za pecenu piletinu i so, to je sto koristim ako mi treba zacin

a kako izdrzim, pa brate.. odem pojedem sta mi se jede.to me je skoro pitao, sta radim kada mi se jede cokolada..pa jedem je..
umem 3 dana da svaki dan jedem cele pizze pa mesec dana da ne pipnem nista osim kuvane piletine i ps-a
ili jedem ili ne jedem, nema izmedju..to sto se neko opusti, da niko ne vidi.. pa u pripremama skine 30 kg jbg, da bi dosao do kategorije.. meni je to skupo i zao da radim..sto sam nabacivao toliko kg , trosio hrane truda, rada..i da bi preko tih 90 opet gojio...

ta muka nije vredna te vegete.pre bih pojeo 1.5 kg sladoleda ili 35 novopazarskih cevapa, nego da 6 meseci lazem sebe kako je dobro da uzimam nesto sto nije dobro za mene
mozda gresim

sto se tice hemije..to nije neko cudoo..i bolje sto ne uzimas..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #69 on: May 06, 2010, 07:31:20 PM »
sta znam druze..ja se ne takmicim, vegetu zena stavlja samo u supi sa knedlama i to se ne secam kada sam je jeo..a ostale stvari i nisam pratio jer ne jedem..
inace imam zacin za pecenu piletinu i so, to je sto koristim ako mi treba zacin

a kako izdrzim, pa brate.. odem pojedem sta mi se jede.to me je skoro pitao, sta radim kada mi se jede cokolada..pa jedem je..
umem 3 dana da svaki dan jedem cele pizze pa mesec dana da ne pipnem nista osim kuvane piletine i ps-a
ili jedem ili ne jedem, nema izmedju..to sto se neko opusti, da niko ne vidi.. pa u pripremama skine 30 kg jbg, da bi dosao do kategorije.. meni je to skupo i zao da radim..sto sam nabacivao toliko kg , trosio hrane truda, rada..i da bi preko tih 90 opet gojio...

ta muka nije vredna te vegete.pre bih pojeo 1.5 kg sladoleda ili 35 novopazarskih cevapa, nego da 6 meseci lazem sebe kako je dobro da uzimam nesto sto nije dobro za mene
mozda gresim

sto se tice hemije..to nije neko cudoo..i bolje sto ne uzimas..

Pa tako i ja imam kontany začin, so ili vegetu.
Jedno od toga kombinujem sa piletinom jer mi na nos izađe, to dali mi dijeta neće funkcionisati ako u toku dana uzmem kašičicu vegete sa piletinom je stvarno smešno.
Nisam ja zagovornik te jbn vegete skoro uopšte je i ne koristimo kad Mirjana sprema klopu ali ja sam primoran jer stvarno sam na 3 namirnice koje moram da kobinujem sa nečim da bi mogao da jedem.
U opisu vegete dextroza se nalazi među zadnjim na spisku, sto bi značilo da na 5gr (jedna kašičica) ima možda ALI možda 1gr dexa  :yes:  e ako je to strašno e onda u Q sve  :lol:
Danas mi je 32dan dijete -12kg i koristim 2puta nedeljno po 5gr vegete...jbg grešnik sam  :lol: :lol: :lol:
Pain is temporary, Pride is forever