EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 2008 Serbia Open-Nabba  (Read 36579 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #30 on: May 26, 2008, 11:43:36 PM »
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #31 on: May 27, 2008, 12:43:38 AM »
citirana je bila slika dge stoje ted i neki od takmicara,pa otuda komentar bb ili pl
ili je neko menjao ili  forum zaglupeo
  :lol: :lol: :lol: na slici smo Pedja Milosevic i ja, zato je komentar naravno  :hitself:


Uploaded with ImageShack.us

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #32 on: May 27, 2008, 01:18:49 AM »
  :lol: :lol: :lol: na slici smo Pedja Milosevic i ja, zato je komentar naravno  :hitself:

Neka si im objasnio vise  :clap: :clap:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Rasa_Kostic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
  • Gender: Male
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #33 on: May 27, 2008, 02:30:39 AM »
bilo je sve u svemu lepo takmicenje sa mnoztvom lepih devojaka...
sto se tice zenskog dela, samo jedna devojka se takmicila u bb i to je bila jedina u kategoriji.tako da nije cudo sto kaze da su vise licile na manekenke nego na bb...
po meni je slovenac bio za nijansu bolji od marka ali slovencu fale listovi....nije upotpunjen...
sve u svemu devojke su....super....
drago mi je da sam upoznao Lazica....
proibacu da postavim neku sliku kada ih prebacim na komp...
...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...

Offline Slavko Zec

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #34 on: May 27, 2008, 05:07:55 PM »
Pocev od struka, trbusnih misica, ruke, ramena, gluteusa (dupeta) - sto je glavni pokazatelj spremnosti takmicara ili takmicarke, jasno se vidi da je Vanja Zrnic trebala ubedljivo da pobedi, cak neka je sramota sudije sto su uopste dozvolili da Vanja Zrnic izlazi na uporedno poziranje.

Vanja, svaka cast, nemoj da se osvrces na neuspeh koji nisi zasluzila, niti da odustajes. Imas potencijala, dobre si gradje, a i ocekuje te svetsko takmicenje u Nemackoj Miss i Mr Universum, gde ti treba mnogo volje i energije i nemoj da je prosipas na kojekakva misljenja. Zelim ti sve najbolje.

Autor fotografije Zec Slavko
 

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #35 on: May 27, 2008, 05:13:07 PM »
Dobrodosao Slavko :)

Offline Slavko Zec

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #36 on: May 27, 2008, 05:20:05 PM »
Takmicenje koje se odrzalo u Pancevu 25.05.2008.god. znatno se poboljsalo u domenu brojnosti, kvaliteta takmicara i takmicarki, pogotovo najpopularnije kategorije za devojke - Fitness model, i za muskarce - Body classic.

Prema komentarima Zec Slavka, clana upravnog odbora NABBA i WFF Srbije i trostrukog Vice Mister internacional, sudjenje je bilo nepravedno u nekoliko kategorija, sto ce sigurno uticati lose na "razne poglede u raznim smerovima".

Greske u sudjenju, od kojih su neke uticale na plasman pojedinih takmicara, kao i zamerke, autor ne zeli istaci na forumu, vec ce sigurno biti prosledjene pismenim putem glavnom i odgovornom, kako bi se unapredio fitness i body building NABBA i WFF Srbije, koji su svoju ekspanziju zapoceli zaslugom autora koji je napravio prvo takmicenje za tu federaciju u Mladenovu 2006. god., kao i zaslugom pocasnog predsednika i legende Jugoslovenskog body building-a, gospodina Petra Celika, kao i energicne Rapajic Aleksandre.

Poznato je da su sudijske greske neminovne, ali moje kritike su upucene samo zbog ljubavi prema ovom sportu, a ne da bih ugrozio ime federacije za koju se borim pored ostalih, ali na pravi i svrsishodan nacin.

Na sledecoj fotografiji mozete videti sudije koje su davale svoje ocene u kategoriji Fitness model - niska i visoka.

Offline Slavko Zec

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #37 on: May 27, 2008, 05:24:39 PM »
Fitness model - niska....Fotografije u kupacim kostimima i vecernjim haljinama.

Autor fotografija Zec Slavko.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #38 on: May 27, 2008, 05:26:55 PM »
druze nema potreba da otvaras posebnu temu..zavrsi sa ovim pa cu spojiti sa postojecom
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Slavko Zec

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #39 on: May 27, 2008, 05:27:00 PM »
Pobednica u kategoriji Fitness model ispod 168 cm - Sandra Smilevski iz Panceva je zasluzeno uzela prvo mesto.
Bitno je napomenuti da je Sandra Smilevski do sada trebala imati punu sobu pehara, ali ih nije stekla zahvaljujuci sudijama koji ne znaju po kakvim kriterijumima treba da se sudi. Isto tako, devojka je ulozila mnogo truda za ovaj nastup, kao i za svaki prethodni, i od srca joj cestitam!