EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 2008 Serbia Open-Nabba  (Read 36662 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Slavko Zec

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #60 on: May 28, 2008, 03:54:40 PM »
Kad ti budes provodio i pravio prvenstva na koje nisi ni uspeo da dodjes da vidis kako izgledaju,a o tome svedoce video snimci na youtube-u,gde sam platio iz svog dzepa 2-3 televeizije,medju kojima je i sos televizija, gde se vidi da su me svi ti takmicari ispostovali,gde se vidi da su me mediji ispostovali,gde se vidi da sam delio novcane nagrade,a imam i svedoke koje znaju da sam reskirao svoj god. odnor zbod nabba i wff-a, i kad ti budes napravio 1000 deo toga,onda mozemo da pricamo na tu temu.A,Pedja,sa kojim si pricao,ako bude uvazio tvoju rec,slobodno nek se odrekne tog takmicenja,pa cemo da vidimo cija ce rec biti jaca.Nema potrebe da mi se vise obracas u tom kontekstu,mada vidim sa kakvim ciljem ides.Mene ime takmicara moze,a i ne mora da zanima,ali njegov izgled i redni broj koji nosi na kostimu ili kupacim gacicama,koji sluzi da bi sudije donele odluku,je bitniji nego ime. Schwarzeneger je Schwarzeneger,ali da je dosao sad na takmicenje nespreman,njegovo ime bi bilo zanemareno.

Offline Slavko Zec

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #61 on: May 28, 2008, 03:57:46 PM »
U svemu tome federaciju,Pedju Milosevica,kao i clanove upravnog odbora niko nije uzeo u usta,vec sam uzeo u usta sudije daltoniste i,ako zaista imas ljubavi prema ovom sportu,ne treba da te zanima ni Pedja Milosevic,ni Slavko Zec,niti Petar Celik,vec kvalitet takmicara,kvalitet takmicenja,sto rezultira kvalitetom federacije koju mogu da naruse daltonisti,a ne izjave bilo kog od nas, koje su lagane za ljudsko oko i uho.

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #62 on: May 28, 2008, 05:01:16 PM »
U svemu tome federaciju,Pedju Milosevica,kao i clanove upravnog odbora niko nije uzeo u usta,vec sam uzeo u usta sudije daltoniste i,ako zaista imas ljubavi prema ovom sportu,ne treba da te zanima ni Pedja Milosevic,ni Slavko Zec,niti Petar Celik,vec kvalitet takmicara,kvalitet takmicenja,sto rezultira kvalitetom federacije koju mogu da naruse daltonisti,a ne izjave bilo kog od nas, koje su lagane za ljudsko oko i uho.
izvini a da li ti bar znas sta znaci rec "daltonista" ?   :hitself:
evo probaj da naucis nesto http://hr.wikipedia.org/wiki/Daltonizam
 a u pravu si takvi kao ti su mi nebitni u zivotu i necu vise ni polemisati sa tobom


Uploaded with ImageShack.us

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #63 on: May 28, 2008, 08:26:53 PM »
ja ne razumem sta ti pricas,na ovim slikama vidim 7 devojaka koje izgledaju kao da u zivotu nisu vezbale

e bravo,ja ne razumem...svatam d anije u pitanju BB zene ali ovo nije ni fitnes...ni pilates...ma ni aerobik  :lol: :lol: ne razumem na osnovu cega se ocenjuju devojke   :lol: osim  po principu "Moj tip su plavuse ili crnke "   :lol: :lol:
Why so serious?

Offline Slavko Zec

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #64 on: May 29, 2008, 11:23:29 AM »
Procitaj tekstove od pocetka,pa ce ti biti jasno sta se trazi u toj kategoriji.

Offline Slavko Zec

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #65 on: May 29, 2008, 11:24:37 AM »
izvini a da li ti bar znas sta znaci rec "daltonista" ?   :hitself:
evo probaj da naucis nesto http://hr.wikipedia.org/wiki/Daltonizam
 a u pravu si takvi kao ti su mi nebitni u zivotu i necu vise ni polemisati sa tobom

A,jesi li ti nekad cuo za metaforu?

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #66 on: May 29, 2008, 01:20:10 PM »
A,jesi li ti nekad cuo za metaforu?
uuuuuuuuu izvini molim te ,nisam te prepoznao  :evillaugh:


Uploaded with ImageShack.us

Offline Alex

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 514
  • Gender: Female
  • i'am the best so fuck the rest
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #67 on: May 29, 2008, 10:44:56 PM »
Boze,boze,pa ove devojke nemaju veze ni sa fitnessom niti body fitnessom...u zivotu se nisu posteno ni oznojile...sta je ovo..izbor za miss mature...jeee

Offline Ksenija Dundjerski

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 110
  • Gender: Female
  • you are your own limit!
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #68 on: May 31, 2008, 12:07:32 AM »
pozz za Sandru Smilevski čestitke još jednom! :winner_th4h:

Offline Vanja

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Female
Odg: 2008 Serbia Open-Nabba
« Reply #69 on: May 31, 2008, 03:34:50 PM »
Cestitam i ja Sandri!!! Najlepsa si bila!  :clap: