EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: DRZAVNO PRVENSTVO NABBA I WFF SAVEZA 2008  (Read 36470 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nebojsa Bogic

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
  • oktobar 2008.
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO NABBA I WFF SAVEZA 2008
« Reply #50 on: March 02, 2009, 06:00:38 PM »
Evo i nekih slika sa takmičenja NABBA WFF- Backa Palanka -početak jula 2006. Hristos Papahristodulu i ja.
Bačka Topola 2007. Igor Dulović, Danijel Mrazovac i ja
Nebojsa Bogic

Offline Nebojsa Bogic

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
  • oktobar 2008.
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO NABBA I WFF SAVEZA 2008
« Reply #51 on: March 02, 2009, 06:04:01 PM »
Backa Topola 2007- Liska Open
Nebojsa Bogic

Offline Aleksandra Rapajic Milose

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Female
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO NABBA I WFF SAVEZA 2008
« Reply #52 on: March 09, 2009, 12:39:32 AM »
Volimo te "naturalne".Ja sam mislila da su klembuterol,efedrin zabranjena sredstva ali mozda su sada dozvoljena.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO NABBA I WFF SAVEZA 2008
« Reply #53 on: March 09, 2009, 12:58:17 AM »
dokle god si nezadovoljan izgledom,dotle si natural  :lol:
Why so serious?

Offline Nebojsa Bogic

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
  • oktobar 2008.
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO NABBA I WFF SAVEZA 2008
« Reply #54 on: March 09, 2009, 10:33:58 AM »
Naime, i sami smo svedoci cinjenice da se u ogromnom broju topljaca masti, koji se mogu kupovati u supllement shop-ovima, nalaze sledeci sastojci: , efedra sinika, kofein, zeleni caj, guarana. to si sigurno ima svoj razlog. Da ste citali Arnoldovu enciklopediju modernog bodibildinga videli biste, da su ove supstance u grupi trava/ efedra, zeleni caj i guarana/, a da je kofein u grupi aktivnih metabolita. hydroxycut hardocore-Muscletech research and development,  Lipo6 Nutrex research, Animal cuts Universal nutrition, Therma core CRt Metrx...
Ukoliko malo bolje pogledate hemijski sastav AAS- Androgenih Analabolickih Steroida , kao i nacin delovanja, shvaticete da prvopomenuiti i potonji ne rade na isti nacin.
Prvopomenuti su dobri stimulatori i mogu blago popraviti formu, dok potonji vrse mutaciju izvazvanu povecanjem kolicine hormona kros unosenje istih. Potonji su iziuzetno potenti hemijski agensi koji uticu na biohemijske promene u telu na vise nacina,jedan je kroz sintezu proteina ,drugi je  unapredjeno skadistenje glikogena/vode u misicu ....
Posebno vi u cijem se stavu, ponasanju i glasu vidi sta radite i kako, bi ste se trebali suzdrzati neukusnih komentara, jer zapravo sebi jamu kopate takvim izjavama. Za razliku od nekih, ja se ne bojim dati krv dobrovoljno u bilo kojem trenutku.
Nebojsa Bogic

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO NABBA I WFF SAVEZA 2008
« Reply #55 on: March 09, 2009, 10:38:03 AM »
nebojsa.otvori svoj temu gde ces se dopisivati sa forumasima.ovo je tema o takmicenju..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Nebojsa Bogic

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
  • oktobar 2008.
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO NABBA I WFF SAVEZA 2008
« Reply #56 on: March 09, 2009, 10:48:32 AM »
Hocu Admine. Ja se izvinjavam ,ali objasnicu svoje delovanje. Osetio sam se prozvanim od strane Aleksandre Rapajic Milosevic, kao i Hansa.Nije u  redu da mi se tako  upire prst u oko,jer ja se stvarno trudim da to ne radim drugima. No, ovaj put mi je zasita bilo dosta. Doticna persona sebi uzima za pravo da svima pamet soli skoro stalno. To sto ja imam tolerancije i postovanja nije zato sto sam slab ili neuk, vec zato sto sam obrazovan i parlamentaran. Smatram da treba salsusati i tudje misljenje, a onda se mogu sloziti i prihvatiti ga ili uraditi suprotno, ali neki izgleda toliko daleko idu u svom bezobrazluku da vise nema smisla za dalju toleranciju. Tolerancija ima primenu  samo  u komunikaciji sa osobom muskog ili zenskog pola koja zna da se ponasa i ne preteruje u svojim izjavama nipodstavajuci sagovornika.
Nebojsa Bogic

Offline Aleksandra Rapajic Milose

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Female
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO NABBA I WFF SAVEZA 2008
« Reply #57 on: May 06, 2009, 10:15:52 PM »
 :)Posto sam ovde licno prozvana ja se licno izvinjavam na tome sto cu napisati u komentaru Nebojsi Bogicu sa kojim se licno poznajem i znam koje steroide koristi jer ih kupuje od mog prijatelja.Nije lepo da pises o meni ruzne stvari koje nisu istininte niti imas dokaza,pa zar si me video da se ja bodem ili od bilo koga uzimam steroide.E ako jesi onda super!!!!!!!!!.
Drugo ti kako krs takmicar sa kojim se sprda cela reprezentacija nisi uzeo nigde medalju i ne bi uzeo da se ne pojave dva ili tri takmicara.Ne volim da se sprdam i izuzetno sam te postovala kada si kao 7 na prvenstvu Srbije izasao preko zeleci da ti dam gas ta se popravis a ti se pravis pametan.Vozala sam te na sva takmicenja po Srbiji cak si kod mene vezbao za dzabe pa su te ljudi ismevali i pobego si.E super sto  si ti obrazovan drago mi je ali moje ime molim te ne uzima u usta jer tvoj i moj rang su kao nebo i zemlja.Ja sam napisala recenicu u kojoj tebe nisam spomenula sam si se prozvao.Svetlo nije bilo dobro to se slazem ali kada imas misice i ne prst masti preko misica onda se nesto i vidi.
Trece ja na doping idem svakih 6 meseci kada se takmicim u Americi na Musclemaniji mislim da naucnice ti koji si prosao pored Arnoldove knjige i tegova mozda si cuo za to takmicenje.

E a obrazovanju ja i ti mmoramo dugo da pricamo a ostavicuti samo deo mog Cv.


Nebojsa smanji dozivljaj sa tvojim pametovanjem moras dorasti zadatku!!!!!

Family name               Rapajic

First name               Aleksandra

Personal details
Date & place of birth         17th February 1981, Serbia & Montenegro, Belgrade
Nationality               Serbian
Martial status            Engaged
Children                None
Size                  N/A

Languages
Mother tongue            Serbian
Other                  English, French (passive), and Italian (passive)

Education   Currently studying Sports Science in field of Fitness and
Sport Endurance

Further education, courses         2001 - 2002 Diploma in Microsoft tools
                  2000 - 2003 Diploma in Nutrition
                  2001 - 2002 Diploma in Personal Training
                  2000 - 2003 Fitness Instructor in the following fields:
Aerobic, Step – aerobic, dance – step,
                  Jazzercise, Pilates, Tae – Bo, Kick aerobic,
Tae – Chi, Yoga, and Fitness Yoga.


Awards/Achievements         1999 National Champion Latino American Dance
2003 IFBB Vojvodina Championships Fitness (+168cm) 1st Place
2003 IFBB Belgrade Championships Fitness (+168cm)  1st Place
2003 IFBB Vojvodina Open - Championships Fitness (+168cm) 1st Place
2003 IFBB National Championships Fitness (+168cm) 1st Place
2004 IFBB Serbian Championships Fitness (+168cm) 2nd Place
2004 IFBB Serbian Cup Fitness (+168cm) 2nd Place
2004 IFBB Zlatibor Open - International Cup Fitness (+168cm) 1st Place
2005 IFBB Serbian Cup Fitness (+168cm) 1st Place
2005 IFBB Belgrade Championships Fitness (+168cm), Body fitness (+168cm) and Bodybuilding (Middle Weight) 1st Place
2005 IFBB European Championship Ukraine, Jalta Body fitness (+168cm) 10th Place
2005 NABBA – International World Championships Greece, Athens Fitness (+168cm) 3rd Place   
2006-IFBB Balcan Champion Cacak,Serbia fitness+168cm
2006 WFF Europen Championships 1 place Atlethic fitness
2006 Nabba Europen Championship Greec 1 place Aerobic extrme fitness 1 place
2006 WFF World Champion Aerobik extreme fitness 1 place
Pro competitor Wff and Nabba   
2007   World Profesional Wff contest 2 place
2007  Profesional cup Prag 5 place
                                                                                       2008 Europen professional championship 4 place KLaipeda Lithuania
                                                                                       2008 Kosice open Cup 1 place Slovakia
                                                                                       2008 Miss & Mister Univerzum 1 place Germany
                                                                                       2008 World Miss America Pagent   6 place  Miami Florida
                                                                                       

Computer skills            2001 - 2002 Diploma in Microsoft tools

Objectives               More effective and new techniques of working out
                  Results over a short period of time
                  Always positive attitude and new ideas
                  More members more business
                  
Working history

1998 - 2000            :   Sales person at a Clothing store “Psiho” Belgrade, Serbia
                  Dance Instructor and Folklore Instructor   
                  
2000 - 2001            :   Primary School Teacher (English and French) Belgrade, Serbia
                     

2001 - 2002             :   Gym Instructor, Jazzercise Instructor and Mix aerobic (till present)
 at Beo Gym, Belgrade

2002 - 2003            :   Aerobic and Classic Aerobic Instructor at Beo Gym, Belgrade

2003 - 2006            :   Pilates, Yoga, Kick Aerobic and Tae - Bo Instructor
at Beo Gym, Belgrade

2003 - 2006            :   Personal Trainer and Manager at Beo Gym, Belgrade

2004 - 2006            :   Fitness Instructor on TV Program RTS 1, Metropolis TV
                  and Palma TV Serbia & Montenegro

2005 - 2006            :   Expert-associate for national magazine “Bilje I Zdravlje”
                  (Herbs and Health) Serbia
1.06.2006.01.09.2006   Fitness menager in Kuwajt city Flex Family resort company
1.06.2006.01.09.2007   For three months

06.05.2006.   President of Wff and NABBA federation Serbia
06.05.2007.   Privte show on spoerts chanal every morning Sos


Offline Nebojsa Bogic

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
  • oktobar 2008.
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO NABBA I WFF SAVEZA 2008
« Reply #58 on: May 07, 2009, 09:49:27 AM »
Aleksandra, drago mi je sto si pokrenula pitanje obrazovanja. dakle, ipak ti se nesto desava u zivotu pored bodibildinga. Zanimljivo! Da nisi toliko preka u reagovanju i zivcana po prirodi, mozda bi i mogli normalno komunicirati.
Za razliku od tebe, ja govorim samo istinu, a ti je pakujes i to je velika razlika.  U vasem gym-u je bilo podske dok je vama bilo milo, nije bilo korektnosti u pravom smislu te reci i mi nemamo sta pricati o tome. A to sto istices svoje uspehe, to je dobro za tebe, tako ce i vise ljudi znati za tebe. To se zove promocija. Istine je, povela si me na takmicenje u par navrata, ali je takodje istina i da beogym tada nije imao ama bas nikoga u fitnesu i medalje koje sam osvojio idu u korist beogym-a, tako da malo ucutis.
Ako smo vec i clanovi istog kluba, onda se moramo pomagati, tako da ne vidim nista cudno u tome da neko nekome pomogne.
A vidim kako imas postovanja prema svojim bivsim saradnicima. Moram ti reci da ti je to izuzetna reklama. Gradis mostove prijateljstva na sve strane.
Uvek cu te voleti!
Nebojsa Bogic

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: DRZAVNO PRVENSTVO NABBA I WFF SAVEZA 2008
« Reply #59 on: May 07, 2009, 10:27:07 AM »
Quote
Uvek cu te voleti!


 :lol: :lol: :lol: :lol:
al se nekad dobro jelo