EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: IFBB KUP SRBIJE 2009  (Read 44743 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Blek Stena

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 178
  • Gender: Male
  • Zalud Beogradu slava,kada mu je Kragujevac glava
Odg: IFBB KUP SRBIJE 2009
« Reply #70 on: May 14, 2009, 07:29:19 PM »
Bravo Lazicu, pravi i realni komentar za moju kategoriju. Pobedio sam samog sebe, nadajuci se standardnoj konkurenciji dozvolio sam neke eksperimente na par dana sa vodom i hranom koji su ocigledno bili ogromna greska koja me je i kostala. Ha,ha,ha... ovoliko vode iz mene odavno nije izaslo, sve se vidi.
No, sta je tu je, idemo dalje i pametnije.
 Decko koji je pobedio, potpuno je to zasluzio svojom formom. A li samo formom.
Najvazniji deo na bini, poziranje stvarno ne mogu da komentarisem, sve si vec rekao dalje.
Hvala ti za ovoliko slika, imacu sta dobro da pogledam.
Nadam se da ces biti prisutan u Boru i posebno u Novom Sadu. 

Offline Aleksandar Stojic

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 39
  • Gender: Male
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: IFBB KUP SRBIJE 2009
« Reply #71 on: May 14, 2009, 08:44:49 PM »
Lazicu potpuno se slazem sa tobom da je Vladica trebao da dobije Papica ali kako je tako je, mislim da ce ga Vladica dobiti na Balkanskom ustvari ubedjen sam! A sto se tice mene takodje si u pravu da tempiram formu za Balkansko i mogu ti reci da je trenutno forma mnogo ali mnogo bolja videces! Sto se tice pobednika u mojoj kat. decko je stvarno toga dana bio najspremniji i tu nema pogovora, ali na Balkanskom svaki sudija ima tri liste prvo se ocenjuju cetvrtinski okreti, zatim uporedno poziranje(obavezne poze), i na kraju slobodan pozing! Da je tako bilo i u Cacku(a od sada ce na domacim takm. tako biti) momak bi maksimalno bio treci! Sada ce se lepo videti poredak kada sude Medjunarodne sudije!!!
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP-a!!!

Offline Alex

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 514
  • Gender: Female
  • i'am the best so fuck the rest
Odg: IFBB KUP SRBIJE 2009
« Reply #72 on: May 14, 2009, 10:15:06 PM »
Alex


to je informacija koju sam ja dobila, od coveka koji je sedeo pored mene a koji poznaje navedene takmicare i sa njima i dan danas vezba...

Sticajem okolnosti, moj prijatelj zivi pored Jovanovica , tako da ga zna jos od kada je bio mali...

E sad, ako ja nisam dobila tacne podatke...meni je neverovatno u svakom slucaju!
Ma,dobro sta si se primila...mnogo jaka stvar....

Offline Alex

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 514
  • Gender: Female
  • i'am the best so fuck the rest
Odg: IFBB KUP SRBIJE 2009
« Reply #73 on: May 14, 2009, 10:16:10 PM »
Zene Body Fitness

Vec sam napomenu u kracem izvestaju , da izostankom nekih zvucnijih imena, ova kategorija ne lici na to sto bi trebalo da predstavlja..Lepe devojke, lepi kostimi, ima materijala za rad, ali je stvarno bilo tesko odabrati ko ce biti drugi, treci itd..
Posto nije bilo nekih uzbudjenja i neizvesnosti slikao sam i neke ne sluzbene fotke, neka mi niko ne zameri.









E,cika Lazo pa zar i ti....

Offline Danilo Zec

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 185
  • Gender: Male
Odg: IFBB KUP SRBIJE 2009
« Reply #74 on: May 15, 2009, 05:31:28 AM »
Dosta kasnim sa komentarom o takmicenj ali imao sam dosta precih obaveza a i od nedelje sam na praznjenju tako da nisam bio nesto raspolozen za tipkanje po tastaturi....

Ocekevao sam mnogo vise od takmicenja,organizacija je bila strahovito losa da ne moze gora da bude,mazali smo se naz cetrdeset u somi od 20mm2,bilo je previse vruce i u svlacionice a i na pozornici,osvetljenje je moglo dosta da bude bolje,nije bilo ni nekih bucica za zagrevanje,na tu svu muku i takmicenje je kasnilo ko zna koliko.

SUDJENJE JE BILO NEREALNO I BEZVEZE,SVI IMAJU OCI ALI KOLIKO SAM JA VIDEO DA IH SUDIJE NEMAJU,KATEGORIJA BODY/KLASIC GDE JE DAMJAN POBEDIO TREBAO JE VLADICA DA BUDE PRVI,DECKO JE BIO MNOGO BOLJE SPREMNIJI OD DAMJANA,U TESKOJ JE MILAN SAVIC TREBAO DA BUDE PRVI A NE SASA STANKOVIC,NE KAZEM OVO IZ RAZLOGA STO SMO JA I MILAN KO BRACA,NEGO I SIMETRIJA,I PUNOCA I SLOBODAN POZING MA SVE JE BILO NJEGOVO TO SU SVI REKLI ALI SUDIJE SU SE OPET USRALE OD STANKA DA NE NAPRAVI SRANJE,PA AKO CEMO TO DA GLEDAMO ONA NEK IDE SVE U K...C.

U APSOLUTNOJ JE TREBO PEDJA MILOSEVIC DA BUDE PRVI A NE SLAVISA,ALI NARAVNO SLAVISA JE IZ CACKA PA NARAVNO DA NJEMU IDE TITULA APSOLUTNOG POBEDNIKA.

PO MENI JE PEDJA BIJO NAJSPREMNIJI TAKMICAR I ZATO JE TREBO DA BUDE APSOLUTNI.

A ORGANIZATORE MOZE DA BUDE SRAMOTA STO NISMO NIT NEKE PREPARATE DOBILI,ALI ONI SU TO SVE STRPALI U SVOJ DZEP.

                                             GORE PO MENI NIJE MOGLO DA BUDE

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: IFBB KUP SRBIJE 2009
« Reply #75 on: May 15, 2009, 06:41:08 PM »
BB -Srednja





























Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline kocijas1

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: IFBB KUP SRBIJE 2009
« Reply #76 on: May 20, 2009, 02:28:57 AM »
Da li neko slucajno ima jos neke slike od Milosa Mlianrevica?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: IFBB KUP SRBIJE 2009
« Reply #77 on: May 20, 2009, 11:11:06 AM »
Milose ,imam nesto slika iz teske ali ne mogu da ti obecam kad cu da pogledam jer kao sto vidis ,jos nisam ovaj pregled priveo kraju
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline kocijas1

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: IFBB KUP SRBIJE 2009
« Reply #78 on: May 22, 2009, 12:49:57 AM »
Ok.Kad budes imao vremena molio bih te da mi posaljes bas bi mi znacilo unapred ti zahvaljujem.

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: IFBB KUP SRBIJE 2009
« Reply #79 on: June 01, 2009, 10:58:27 PM »
Pedja je strasan!
Champions Train Losers Complain.