EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff  (Read 16961 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Aleksandra Rapajic Milose

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 69
  • Gender: Female
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #20 on: August 30, 2009, 03:57:32 PM »

Offline sasadim

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 107
  • Gender: Male
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #21 on: August 31, 2009, 03:42:34 AM »
a jel znas ti da svi ti koje si nabrojao NEMAJU NIKAKVU POMOC OD DRZAVE tj nemaju stipediju
i jel znas ti da je MIT i njhivom zivotnom standardu davnoooooo odjeban i da to vise ne pije vode
jel znas ti da sam mnogo putovao u protekle 3 godine i da im se serem na svaki dan njihovog zivota tamo gde im plata od 1500 eu sluzi samo da ne crknu od gladi,tako da prica o tome koliko su oni bogati i koliko je njihov zivotni standard dobar je smesna
i jos nesto za kraj
oni tamo nemaju mentalni sklop kao mi ovde i dok se ti,ja,on svi mi odavde borimo da svojoj DECI obezbedimo nesto kao sto su se borili i nasi roditelji NJIH ZA TO ZABOLE ONA STVAR
ako ima i malo viska para on ce da ga vec potrosi
bilo da je to da uzima hemiju ili kako god vec,u svakoms lucaju jedna je stva bitna
TO STO SU ONI KVALITETNIJI NEMA VEZE SA TIM STO KAO IMAJIU BOLJI STANDARD jer kao to ti rekoh sve i jedan takmicar iz inostranstva nema nikakvku pomoc OD DRZAVE
nadam se da me razumes

Iskreno ti kazem da te ne razumem... ja ni u jednom momentu nisam pricao o pomoci drzave... nego sam samo uporedjivao standard njihov i nas... Jer dok nasi ljudi ovde bukvalno nemaju sta da jedu i mi generalno postajemo najsiromasnija drzava u Evropi. morate priznati da je tamo ipak koliko toliko veci zivotni standrad i da su plate malo bolje, pa samim tim jedan prosecan nemac, Francuz ili ko vec moze da izdvoji MAKAR 500 evra mesecno da rokne sebi u dupe i plus da mu ostane za ostale zivotne potrebstine... Dok prosecan Srbin ne moze toliko novca da izdvoji samo za hranu ovde... Ja jos jednom kazem, divim se i tebi Pedjo Petrovicu i mom Pedji Milosevicu iz Jagodine, jer ga licno poznajem i znam koliko se muci da ostvari svoje ciljeve a pritom hrani celu porodicu, i svim nasim takmicarima koji su ostvarili kakav takav rezultat na medjunarodnoj sceni, a i kod nas, bas zbog toga sto generalno niko od nas, a posebno nas bildera nema novaca da priusti sebi OPUSTANJE makar u finansijskom pogledu i da moze bez problema da planira takmicenja, kure, ishranu, ....

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #22 on: August 31, 2009, 06:23:12 AM »
a ja ti opet kazem da gresis i da citas sa nerazumevanjem onda!!!

Quote
ja ni u jednom momentu nisam pricao o pomoci drzave
ja jesam!!
ponavljam
dok kod nas postoji stipendija od 500 eu za kurceve rezluatate,toga kod njih NEMA!!!!!
jel sada kontas kada ti pricam u brojkama??

Quote
er dok nasi ljudi ovde bukvalno nemaju sta da jedu i mi generalno postajemo najsiromasnija drzava u Evropi. morate priznati da je tamo ipak koliko toliko veci zivotni standrad i da su plate malo bolje, pa samim tim jedan prosecan nemac, Francuz ili ko vec moze da izdvoji MAKAR 500 evra mesecno da rokne sebi u dupe i plus da mu ostane za ostale zivotne potrebstine..

NETACNO COVECE!!!
o ovome sam ti i pisao ali ti ocigleno ne citas
ti tvoji prosecni VISE GRCAJU NEGO ti koje spominjes ovde
a da se ne ponavljam
prosecan srbin ili hrvat ili bosanac ili BALKANAC ode kod bake i deke pa mazne neko jaje,krompir,svinju,kravu,ovcu,ode ko komsije pa pozajmi 100 evrica itd itd itd itd itd
TAMO TOGA NEMA
JEL TI SHVATAS????
NEMA!!!!
80% tih koje si nabrojao tamo je na ivici egzitencije
to sto oni ovde dolaze pa se kurce sa koje kakvim kolima{na kredit naravno} i pricama o blagostanju,to je stvar lecenja sujete tj sami sebe uveravaju u nesto sto NIJE

a ja sam pricao o tome kako nisu oni bolji STO IMAJU VISE od kako ti kazes prosecnog srbina koji je gladan,vec ONI IMAJU VISE DISCIPLINE i mnogo su predaniji u radu nego taj prosecan srbin koji ima vise mogucnosti od njih!!!
jer ti je ovde matematika prosta
prosecan srbin DOBIJE STIPENDIJU od 500 eu a PROSCAN FRANCUZ,NEMAC,ITALIJAN itd JE NEMA
PROSECAN SRBIN SI ZABIJE U GUZICU JOS 500 eu i VISE kao i prosecan FRANUZUC,NEMAC,ITALIJAN sto ukupno izadje da su ti prosecni FRANUZCI,NEMCI I ITALIJANI u minusu za 500 eu u odnosu na PROSECNOG TVOG SRBINA
i jedno hipoteticko pitanje
taj prosecan (medju kojima sam i ja ;)),je nekada imao ili imaju sada stipendjie itd itd itd,ali zasto je od jednom porastao kvalitet a kod njih pao :rolleyes01: :rolleyes01:,jel to zbog svetske ekonomske krize :lol: :lol:,ili ce biti da je malo ekipa iz IFBB zasrala tamo gd nije trebala ;) ;)
razmisli malo ti o tome
jel moguce da nakon 30 godina od jednom je srbija svetska vele sila u body buildingu?
i jel moguce da je zivotni standard toliko porastao kod nas :dunno:,a kod njih pao da je sada srbija ultra giga mega svestska sila kada je u pitanju ovaj sport?
ou nou!!!!
ovo se opet kosi sa tvojom teorijom kako je ovde siromastvo a tamo blagostanje!!
u pm!!!!!
nista
moram da izvedem zakljucak kako u stvari u opste nije potrebno da covek bude disciplinovan niti da ima para vec je potrebno da bude ovde tj da zivi u srbiji i postati ce sigruno sampion jer samo boravak ovde je preduslov da bi se postalo sampion i pobedilo te sve strane agresore koji su puni love i imaju bolji standrad i mogu da si priuste 500 ojra mesecno u bulju da si zakucaju!!
ili jos bolje
svi mi smo ovde natural i takvi smo po defaultu i od rodjena!!
najbolji AAS -ziveti u srbiji :lol: :lol: :lol:
a ako ti treba GH-odes ko komsije u pozajmis nesto ojra i eto nas !!!
ojha
daj sasa jebote o cemu ti pricas burazere????
odo malo da bajs verglam,jedno 12 min,sada je toliko dovoljno da budem sampion i natural naravno!!
joj kada ovo vide cabin crew  :lol: :lol:,pa na drzavno dovedu sve koji rade u ADAS-u nebil koga navatali tj MOA :lol: da se zalegne
jer neko zaleci ovaj put mora
aj da ostavimo malo vremena da vidimo na kome se se kola slomiti zbog te neimastinje o kojoj ti pricas ;) ;)

Offline MrNick

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #23 on: August 31, 2009, 11:55:26 AM »
Pedja ti si genije! Ne mogu da verujem, ali stvarno ne mogu, da se kod nas jos uvek misli o nekom "blagostanju na zapadu". Pa njih je ova svetska ekonomska kriza bacila u takvu depresiju da se nece povratiti mnogo...mnogo...godina.Plate su im ostale iste, bez posla se ostaje iz meseca u mesec, a troskovi zivota sa kreditima za kucu, auto, itd su ih primorali da rade neke bedne poslove, ili da nacisto bankrotiraju i izgube sve sto su nazovi rekli "imali" u zadnjih nekoliko godina. Nije ni u zemlji Srbiji najbajnije, ali ako pogledamo kako nasi uspevaju "preko" to je samo zato sto su se u majci Srbiji naucili kako da se dovijaju i muvaju, pa ta iskustva koriste i prave neku lovu, koju opet kad donesu kuci potrose sepureci se i pricajuci o nekakvim avionima i kamionima, a sto je u sustini sve laz.Najbolji primer bi bio svakom ko ovo ne veruje da saceka bilo koji autobus koji vozi za EU na granici i da vidi sta sve kupuju od voca i povrca i koliko hrane vuku ti "bogati gastarbajteri" da bi mogli da prezive i ustede koji evric... :) :) :)... nista bez nase pastete i kisele salate a dobre su i salame.....
Ima jedan vic o amerikancu, nemcu i Srbinu.Pitali svu trojicu kolika im je plata i koliko mogu da ustede kad sve obaveze poplacaju.
amer kaze da mu je plata 1500$ i ka sve kad poplaca moze da ustedi 200$.
nemac ima platu 2000 Eura i kad sve poplaca ostane mu 200 Eura.
A nas Srbin ima platu 200 Eura i kad sve poplaca ostane mu 500 Eura, a odakle to ni on sam ne zna..... :)
Pedja, ja te totalno podrzavam u tvom rezonovanju stvari i samo mogu reci SVAKA TI CAST KAD TAKO MISLIS I KAZES STA MISLIS!!!

Offline Deja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #24 on: August 31, 2009, 01:23:58 PM »
Jos da u ovoj temi ima nesto u vezi ovog takmicenja pa da ima sta da se cita...

Aleksandra - link nije validan.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #25 on: August 31, 2009, 05:34:32 PM »
Quote
Jos da u ovoj temi ima nesto u vezi ovog takmicenja pa da ima sta da se cita.

o cemu ti?
stari,vec sam ti jednom rekao da ukoliko neces da citas sto neko pise samo se vratis na pocetak stranice i preseces a ne da kenjas bez razloga
ako te ne zanima nemoj da citas
vrlo je jednostavno
a i te kako ima veze sa temom,a naravno da ti nemozes to da kapiras jer koliko ja znam tebe takmicarski deo ovog sporta i ne zanima vec je ovo samo nesto drugo,ali to je nasa mala tajna ;) ;) ;) :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:

Offline Deja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #26 on: August 31, 2009, 07:27:42 PM »
Ne zanima me da se licno takmicim, ali me zanima sta ljudi postignu... dobro merilo sta ja necu postici i sta da ocekujem :D

A to kakve su gde plate nema veze sa temom, izvini.. slazem se ja sa tim sto si rekao u vezi zivota ovde i tamo - ali opet, to nije tema.

Offline djordjevic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 127
  • Gender: Male
  • I Am What I Am
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #27 on: August 31, 2009, 10:52:52 PM »
ZA MENE SU ŽENE ZAKON, JA OBOŽAVAM RUPE U ZAKONU

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #28 on: August 31, 2009, 10:58:04 PM »
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Nabba i Wff
« Reply #29 on: September 01, 2009, 01:35:45 AM »
ja se po prvi put necu mesati u rasprave o savezima :evillaugh: vec zelim da cestitam Saletu Dimitrijevicu zasluzenu pobedu u visokoj i apsolutnoj kategoriji :clap:


Uploaded with ImageShack.us