ExYu-fitness Galerija > ::Legende ostalih sportova::

Majk Tajson

<< < (2/8) > >>

N_e_z_n_a_l_i_c_a:

--- Quote from: aleksandar_polomac on February 03, 2007, 08:44:26 AM ---Sto se tice Taysona njega je unistio zatvor da nije usao u zatvor bio bi i dan danas najaci nezaboravite da je to bokser koji ima naj  jaci udarac svih vremena njegov udarac se meri koda vas auto pogodi sa 70 km/h. nije cudo sto je jednim udarcom ubio konja kada ga je taj isti ujeo. Za mene je on kralj covek nemoze mu niko nista.

--- End quote ---
Hahahhaha, on je legenda svog vremena i nacina boksa, agresivno i moglo bi se rec pomahnitalo, ali ali, cim se stvorio ispred njega bedem od 195cm+ prici je dosao kraj, dobio je toliko direkta po tamburi da mu se zavrtilo u glavi a ne od zatvora, po meni je imao nakaradno djetinstvo i prerano usao u sport, a znas kako kazu, u Box-u ide sve u glavu...
A danas bi bio smijesan jer box koliko pratim ide u potpuno drugom smijeru, dakle teskaskom, a to je da vladaju DIVOVI!!!

Ted Arcidi:

--- Quote from: N_E_Z_N_A_L_I_C_A on September 24, 2007, 06:03:26 PM --- Hahahhaha, on je legenda svog vremena i nacina boksa, agresivno i moglo bi se rec pomahnitalo, ali ali, cim se stvorio ispred njega bedem od 195cm+ prici je dosao kraj, dobio je toliko direkta po tamburi da mu se zavrtilo u glavi a ne od zatvora, po meni je imao nakaradno djetinstvo i prerano usao u sport, a znas kako kazu, u Box-u ide sve u glavu...
A danas bi bio smijesan jer box koliko pratim ide u potpuno drugom smijeru, dakle teskaskom, a to je da vladaju DIVOVI!!!

--- End quote ---
pa pazi vratio se i Holifild,ne bih se ja bas kleo u te divove...a Tajsona je jedino on tukao kada je Tajson bio u punoj formi,a Luis ga je tukao u trenutku kada su bar jos 5 njih mogli to da urade

N_e_z_n_a_l_i_c_a:
Superteška je došla tako divovska da je to strava. Idi na top 10 boraca i pogledaj visinu nitko nije ispod 190+ cm!!! A Znaš i sam koliko je Nikolai Valujev imao 215cm i 150kg...stari a Mike Tyson's height is 5 ft 9.5 in (177 cm)  :dunno: :crazy:

Doslovno razlika u rukama je strašna, skoro dužina samog Tajsona, tako da Braća Klitčko, Evander, Lenox, te ostali su svi gorostasi, jedino to može da održi box na životu da nalaze takve teškaše "kamione" inače gledajući MMA i njih je kao da gledaš usporenu snimku formule 1...  :dunno:

unk:
neko moje misljenje...

jedan od najboljih,a to nije samo moje misljenje i misljenje drugih vec podatci koji govore koliko je imao pobeda a koliko poraza.
gledao sam neke meceve sa pocetka karijere i lepo se vidi brzina i refleks koji je imao.
imao je i mec od 13 (ili 15 rundi) gde je u poslednjoj skakutao i tukao kao da je prva.Tako da nema mnogo dileme tu.
Znaci moze on da ne bude neciji fan,ali to su stvari koje ne moze niko da odbaci i kaze da nije tako.

A to sto je poceo da gubi na kraju je normalna stvar...Dosao je do opadajuce crte u zivotu (pad snage,kondicije,koncentracije....),a da ne govorimo o tome koliko je to udaraca koje treba izdrzati i nastaviti dalje.Tako da je on bio cak i jako dugo prvi i dobar i nastavljao dalje.

Svaka cast Majku....

unk:
 :link:    :boxing:  :respect:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version