EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: DZUDO  (Read 54524 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: DZUDO
« Reply #30 on: August 23, 2007, 08:13:58 PM »
hvala ti bas mi znaci ovo. :blowkiss:

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: DZUDO
« Reply #31 on: August 24, 2007, 03:55:33 AM »
Zdravo Raw!
Izvini sto pitam ali sta ti ustvari treniras?
Postoji dobar hrvatski casopis,bolji od naseg busida,a zove se BUDO.Ako hoces da narucis neku oremu ili dvd-ijeve evo ti sajt casopisa www.budo-internacional.hr
Pa srecno se aikidom ;)

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: DZUDO
« Reply #32 on: August 24, 2007, 03:21:02 PM »
HVALA,virludob! trenutno ne trenerim nista, osim sto radim eto redovno pilates i rolam, tenis, plivanje, od svega po malo.....Nasla sam u NY centar - SHIN BUDO KAI, trener je Imaizumi Sensei, direktni ucenik Morihei Ueshibe......http://www.shinbudokai.org/ evo ga sajt. Idem u ponedeljak (tad su ti kao probni besplatni treninzi) da pogledam.....jako sam uzbudjenja! :clapping2:

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: DZUDO
« Reply #33 on: August 25, 2007, 12:39:32 PM »
Sta je to shibudo kai?Gde se tacno trenira?Hteo sam da te pitam za pilates.Hteo bih da idem na neke vezbe istezanja pa se dvoumim izmedju joge i pilatesa.Sta mi ti preporucujes i kazi mi gde ti treniras i koji su dobri klubovi.Molim te :blowkiss:Ja sam isao na ju-jutsu,ali ovu japansku.Sada cu da krenem ponovo,bilo nas je vrlo malo ne znam kako je sada ali ako si zainteresovana lepo bi bilo videti jedno zensko na treningu,a jos lepu,strava.Ako hoces adresa je Cetinjska 22-24.To je ulica ispod politike.Ako te zanima super,a ako neces mozda se vidimo na nekom drugom sportu.Pozdrav. ;)Nisam ti napisao kada su treninzi ponedeljkom i petkom od 21,a sredom od 22.

Offline SPAWN

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 57
  • Gender: Male
Odg: DZUDO
« Reply #34 on: August 25, 2007, 10:46:18 PM »
kakav aikido vrati se ti na DZUDO to ti je sport bijes, bacas a malo i tebe i odes kuci smiren!!!!!!!!! :strong:

Offline SPAWN

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 57
  • Gender: Male
Odg: DZUDO
« Reply #35 on: August 25, 2007, 10:48:37 PM »
nesto mi se nesvidja ovaj puls, kao da preskace? Ljudi slogiracu se!!!!!!!!!! :wow: :pullhair:

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: DZUDO
« Reply #36 on: August 27, 2007, 03:29:09 PM »
hehehehehe sjajni ste...
virlu.......hvala na informacijama, ali ja ne zivim u bgu  odavno. a bas bih volela da posetim te treninge. i ovaj shibudo je aikido, eno ti gore sajt; trener je ucenik samog Morihei Ueshibe......
pilates radim u kucnoj varijanti. Isla sam i na Yogu; postoje razne vrste; moja je bila neka koreanska, Dahn Yoga, posle su sledili treninzi Tai Chija.
Pilates mi trenutno jako prija. :blowkiss:

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: DZUDO
« Reply #37 on: August 27, 2007, 05:52:04 PM »
Cao Raw!
Zovem se Nenad,onaj nadimak me smori,zovite me kako hocete.
Tek kada sam ti poslao poruku video sam da nisi u BG-u,cak nisi ni u Srbiji.Nekad sam pravi pacijent,tupav do besvesti.Bas bi mi bilo drago da mozes da svratis ali sta da se radi.Ti si prva pisala o Ljubi Vracarevicu,mom komsiji.Evo danas sam bio do SCRA(SVETSKI CENTAR REALNOG AIKIDOA) i pocinjem sa treninzima od sledeceg utorka.Ja mu kazem da nemam iskustva i da se nisam mnogo bavio vestinama,a on mi je odgovorio da nema veze dovesce me oni u red :).Kazes da si trenirala thai chi.Kako je to?Mislim znam sta je to ali da li je zanimljivo za treniranje.Napisi mi nesto :blowkiss:

Offline Raw

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 329
Odg: DZUDO
« Reply #38 on: August 27, 2007, 06:32:48 PM »
Drago mi je, nenade! blago tebi, treniraces kod Ljube!!! :wow:
Tai chi se sastoji od tih tzv "Burning exercises", vezbe koje deluju jako lagane i fluidne, ali ti budes gola voda posle istih. Nisam dovoljno dugo trenirala da bih neke stvari tu skapirala, ali bilo je zanimljivo, kao i svaka nova i nepoznata vezba....Dosta pasivno ipak.
Pisaces mi o Ljubi i treninzima, molim te!!!!!! :blowkiss:

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: DZUDO
« Reply #39 on: August 29, 2007, 12:13:32 AM »
Pa naravno da cu ti pisati.Prvi cas mi je u utorak pa onda cemo videti kako ide  ;)