EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: KARATE  (Read 231136 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ma$ter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 368
  • Gender: Male
Odg: KARATE
« Reply #90 on: May 02, 2008, 08:17:49 PM »
ti si iz panceva...ja sam trenirao prvou radnickom pa onda kk beograd..pa partizan..pa onda kk arena...
Kad pocnes da tones...pokusaj da se izvuces,mlataraj rukama...ako nemozes da se izvuces padni na dno i onda se odbaci nogama.
I isplivaj jaci nego ikada..

Offline corak

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 28
  • Gender: Male
Odg: KARATE
« Reply #91 on: May 02, 2008, 08:20:46 PM »
ti si iz panceva...ja sam trenirao prvou radnickom pa onda kk beograd..pa partizan..pa onda kk arena...
jep,,, odosmo offtopic
..sto izmenja toliko klubova ,idi u jedan i drzi se jednog...
Bitevic je usao u finale na evropskom danas u poluteskoj -80 ,ne znam ostali sta su uradili

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: KARATE
« Reply #92 on: May 02, 2008, 08:51:08 PM »
osim ako dif ne smatras vrhunskim obrazovanjem :)

Ovo se iskreno nadam da je neka sala  :shocking: :pullhair:

veliki pozdrav corak, ako se ne varam seniori su se sad pripremali u pancevu,jel?
" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline corak

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 28
  • Gender: Male
Odg: KARATE
« Reply #93 on: May 03, 2008, 09:40:26 AM »
Ovo se iskreno nadam da je neka sala  :shocking: :pullhair:

veliki pozdrav corak, ako se ne varam seniori su se sad pripremali u pancevu,jel?
da zato sto selektora mrzi da ide za bg ,svi putuju za pancevo :hitself: :evillaugh:

Offline Tijanica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 67
  • Gender: Female
Odg: KARATE
« Reply #94 on: May 04, 2008, 11:46:00 AM »
Koji biste klub sada preporucili devojci koja je napravaila puzu u treniranju od nekih 6 godina.

Naime, karate sam pocela da treniram kad sam imala 3 godine i sa 11 sam vec imala braon pojas. Trenirala sam prvo u Hrvatskoj, pa Skoplju pa na kraju u Beogradu u Partizanu kod Bunde. Razlog zbog kog sam prestala karate je sto sam videla trening kung fu kluba koji je radio u sali posle mene i presla sam da treniram kod njih ( a i rekli su mi da sam jos uvek mala za crni pojas i ja sam se uvredila  :blush:, decija posla). Izmedju ostalog trenirala sam aikido (nije mi se dopalo, previse mekano) i tekwondo u Zvezdi.

Htela bih da se vratim da treniram karate kako bih mogla da se spremam i polazem za crni pojas.

 :)
The deeper you dive into the ocean, the deeper you dive into your self...

Offline corak

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 28
  • Gender: Male
Odg: KARATE
« Reply #95 on: May 04, 2008, 12:02:40 PM »
Koji biste klub sada preporucili devojci koja je napravaila puzu u treniranju od nekih 6 godina.

Naime, karate sam pocela da treniram kad sam imala 3 godine i sa 11 sam vec imala braon pojas. Trenirala sam prvo u Hrvatskoj, pa Skoplju pa na kraju u Beogradu u Partizanu kod Bunde. Razlog zbog kog sam prestala karate je sto sam videla trening kung fu kluba koji je radio u sali posle mene i presla sam da treniram kod njih ( a i rekli su mi da sam jos uvek mala za crni pojas i ja sam se uvredila  :blush:, decija posla). Izmedju ostalog trenirala sam aikido (nije mi se dopalo, previse mekano) i tekwondo u Zvezdi.

Htela bih da se vratim da treniram karate kako bih mogla da se spremam i polazem za crni pojas.

 :)

pa mozes da se vratis ponovo kod bunde ,on ti je jedan od jacih strucnjaka za kate ,ako te interesuju borbe , mislim da samo soko stark ima neki veci broj devojaka u klubu... a ako mislis profesionalno da se bavis ,zaobidji sport,
u ovome ni manje para ni vise lopova

a sto se tice polaganja za crni :) to je sad takva formalnoooost samo pljunes pare i kao odradis to sto ti traze ,nikog ne obaraju

Offline Tijanica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 67
  • Gender: Female
Odg: KARATE
« Reply #96 on: May 04, 2008, 12:52:58 PM »
a sto se tice polaganja za crni :) to je sad takva formalnoooost samo pljunes pare i kao odradis to sto ti traze ,nikog ne obaraju

Uzas, stvarno ne mogu da verujem...a ja mislila da odvojim minimum godinu dana za spremanje . :nonono:

razmislicu ponovo, ako je takva situacija ne znam koliko uopste zelim da se vratim tom sportu...

mada nije samo tu takva situacija, nazalost :pullhair:
The deeper you dive into the ocean, the deeper you dive into your self...

Offline Ma$ter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 368
  • Gender: Male
Odg: KARATE
« Reply #97 on: May 04, 2008, 02:29:16 PM »
Sto se tice partizana ako si radila kate klub se raspao ....posto je sanja mihajlovic koja je to radila tamo otisla odatle i otvorila svoj klub a to je kk arena imas i njihov sajt...u radnicki takodje nemoj da ides jer su to najveci lopovi...Mislim da bi ti najbolje bilo da odes u kk arena pogledaj njihov sajt...
Kad pocnes da tones...pokusaj da se izvuces,mlataraj rukama...ako nemozes da se izvuces padni na dno i onda se odbaci nogama.
I isplivaj jaci nego ikada..

Offline Tijanica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 67
  • Gender: Female
Odg: KARATE
« Reply #98 on: May 05, 2008, 08:03:29 PM »
Hvala puno...

pogledacu kk Arena...
The deeper you dive into the ocean, the deeper you dive into your self...

Offline drzare

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 31
  • Gender: Male
Odg: KARATE
« Reply #99 on: May 07, 2008, 01:53:01 PM »
ne kontam poentu vraćanja na sport samo da bi dobila "crni pojas"?
шта слушаш-чуј
шта гледаш-види
шта не знаш-научи