EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: krav maga  (Read 45634 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sleepy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Odg: krav maga
« Reply #10 on: May 03, 2009, 10:33:52 AM »
...od opreme sta ti treba za pocetak su sorc, majica i stitnik za genitalije i puno dobre volje :D ...pa sto se grubosti tiche...moze se reci za KM da je tvrda vestina i da se tvrdo radi...ali se pazi da ne dolazi do povreda...neke stvari jednostavno moraju da bolje 360 odbrana npr...

...na drugi klub 100% mislis na CDS MMA tim...za pocetak tamo mozes da odes i da radis sa momcima sa KM...uvezbavas tehnike...radis na dzaku...polako posle kad naucis nesto mozes da se oprobas i sa momcima u boxu, kickboxu, MMA, rvanju, graplingu itd :D

Offline DrFeelgoodMC

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Male
Odg: krav maga
« Reply #11 on: May 03, 2009, 06:45:41 PM »
E pa super, sve se da nabaviti... :D

Ok, super, hvala na informacijama, ja cu se potruditi da odem na jedan trening, posto sam video da je "otvoren za javnost"... :)
A za taj klub, da mislio sam na CDS MMA tim, posto sam video da je to subotom, nego me interesovalo samo da li bih izigravao vrecu... :)

Offline sleepy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Odg: krav maga
« Reply #12 on: May 03, 2009, 09:53:12 PM »
...ne ne bi...cak tamo mozes i puno da naucis zato sto su momci iz CDS-a uvek otvoreni za saradnju, da ti daju savet i da ti pokazu...

Offline eragon

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Male
Odg: krav maga
« Reply #13 on: May 04, 2009, 10:09:08 AM »
Najbolje je da direktno dođeš i pogledaš trening i raspitaš se na licu mesta. lokacije su Karate Klub Kinder i Molerova. Tačni brojevi su ti dati nasajtu www.krav-maga.org.yu
Nadam se da ćemo te videti uskoro!
Sportski pozdrav!

Offline DrFeelgoodMC

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Male
Odg: krav maga
« Reply #14 on: May 04, 2009, 12:25:47 PM »
E hvala, hvala... Videcu da dodjem ove ili sledece sedmice, najverovatnije u Molerovu, posto mi je ona bliza... :)

Pa cu pokupiti sve dodatne informacije... :)

Offline Zeka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: krav maga
« Reply #15 on: May 05, 2009, 09:32:00 AM »
Meni je velika zelja da treniram Krav Magu :) Ali sve lokacije su mi jako daleko, na prvom mestu, na drugom ionako nisam u prilici zbog drugih obaveza :(

Inace, gledao sam tutoriale Moni Aizika (Combat Survival / Commando Krav Maga), interesantan lik i interesantne tehnike. Barem meni kao laiku ;)


Uzgred, pozdrav celoj ekipi sa foruma od clana neaktivnog dve godine!  :blowkiss: :lol:


P.S. - taman sto sam ovo napisao, nadjem nekoliko izvora gde tvrde da je taj Moni lazov i da se lazno reklamira kao trener specijalnih jedinica dok je on sam bio najobicniji vojnik. :hitself:

Offline sleepy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Odg: krav maga
« Reply #16 on: May 05, 2009, 11:24:29 AM »
poz :D

evo sto se tice Commando Krav Maga-e :D

http://www.realitybasedtraining.co.uk/commando.html

Offline Zeka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: krav maga
« Reply #17 on: May 05, 2009, 11:37:46 AM »
Haha, da da, i to sam nasao. Video sam ustvari prvo na nekom youtube klipu kako ga prozivaju pa mi nije dugo trebalo da nadjem svasta na tu temu :)

Iako mi je generalno simpatican lik, bilo mi je malo hard core sto je svog ucenika bukvalno zadavio "radi demonstracije" (prekinuo mu dotok krvi u mozak pa se ovaj onesvestio). :crazy:

Sreca pa imam i drugi video tutorial, sa Eyalom Yanilovim :lol: On nije prevarant, jel' da? :lol:

Nadam se da cu imati uslova nekad da treniram, stvarno bih voleo, ali mi je to realno neizvodljivo sad... :bored:

Ima li uskoro sanse za neke treninge i juzno od autoputa, lol? :)

Offline sleepy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Odg: krav maga
« Reply #18 on: May 05, 2009, 03:17:58 PM »
Eyal je najvece ime danas u KM...ne samo ime vec i strucnjak i covek koji najvise radi na pospesivanju i popularizaciji KM

Offline Kiza_robin_hood

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 65
  • Gender: Male
Odg: krav maga
« Reply #19 on: June 13, 2009, 04:36:35 PM »
Meni zanima da li bi ja mogao da pocnem da treniram krav magu u nekom klubu kada god hocu ili postoji vreme kada se upisuju novi clanovi??