EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: KUNG FU  (Read 162474 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline zuti car

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 209
  • Gender: Male
Odg: KUNG FU
« Reply #70 on: April 19, 2007, 11:35:16 AM »
Dokle si stigla sa karateom , ako nije tajna
Ko ne zna sta mu je , nek' pogleda gde mu je , pa ako ga nadje , za veceras , to mu je .

Offline kiya

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 44
  • Gender: Female
Odg: KUNG FU
« Reply #71 on: April 19, 2007, 11:38:05 AM »
Naravno da nije. Do V3kyu-a, uskoro imam polaganje za 2kyu. Ti?

Offline zuti car

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 209
  • Gender: Male
Odg: KUNG FU
« Reply #72 on: April 19, 2007, 11:45:31 AM »
Ja sam prosao kompletnu obuku za majstorsko zvanje , ali na zalost nikad nisam polagao . Bilo je to u ono divno vreme devedestih , nisam bas imao mnogo vremena , ni moucnosti da treniram , i eto, tako je to ostalo nedovrseno . Odradim i danas po neku katu , ali to tako lose izgleda da me je samog sebe sramota .
Ko ne zna sta mu je , nek' pogleda gde mu je , pa ako ga nadje , za veceras , to mu je .

Offline kiya

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 44
  • Gender: Female
Odg: KUNG FU
« Reply #73 on: April 19, 2007, 11:52:00 AM »
Super...steta sto ne nastavis da treniras? Bio bi dobar trener sa dobrim savetima. :)

Offline zuti car

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 209
  • Gender: Male
Odg: KUNG FU
« Reply #74 on: April 19, 2007, 12:01:05 PM »
 Hvala  :blush: .Karate mi je malko fizicki prezahtevan , a i vremena nemam bas previse , i na wing chun , koji je dva puta nedeljno jos nisam stigao na vreme . 'el dolazis veceras ?
Ko ne zna sta mu je , nek' pogleda gde mu je , pa ako ga nadje , za veceras , to mu je .

Offline kiya

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 44
  • Gender: Female
Odg: KUNG FU
« Reply #75 on: April 19, 2007, 12:06:02 PM »
Da.  :) Ali cu doci pred kraj jer mi se casovi zavrsavaju u 20h. :(
« Last Edit: April 19, 2007, 12:29:55 PM by kiya »

Offline Freelander1111

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 94
Odg: KUNG FU
« Reply #76 on: April 19, 2007, 02:16:53 PM »
Samo peglaj;). Zuti ne nabroja mi ni jedno od samo dvadesetak tehnika?

Offline zuti car

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 209
  • Gender: Male
Odg: KUNG FU
« Reply #77 on: April 19, 2007, 02:54:18 PM »
Pak sao, Tan sao, Gan sao, Wu sao , Lap sao, Bong sao, Huen sao, Jum  sao, Jut sao, Tok sao, Fook sao, Gum sao, Kwun sao, Bill sao,Tie sao, Jip sao,Lan  sao,Man sao, Fak sao, Kao sao, Chum sao
 
Ko ne zna sta mu je , nek' pogleda gde mu je , pa ako ga nadje , za veceras , to mu je .

Offline zuti car

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 209
  • Gender: Male
Odg: KUNG FU
« Reply #78 on: April 19, 2007, 03:22:35 PM »
Za Freelander1111

Do sada si mogao da shvatis da ja pricam o stvarima o kojima posedujem odredjeno znanje , i iznosim cinjenice koje se mogu proveriti . Druga je stvar sto se neke stvari o kojima pricam tebi ne svidjaju , tu na zalost ne mogu da ti pomognem . Sto se mene tice , sistem koji radim poznajem odlicno , teorijski deo u svakom slucaju , i ne dozvoljavam sebi da komenarisem stvari o kojima nemam dovljno podataka , iskustva... Ti sa druge strane nisi komletirao ni svoj sistem , a dajes sebi za pravo da komentarises sisteme koje niti si radio , niti poznajes . To je u najmanju ruku nepristojno . Lepo sto sto volis svoj stil wing chuna i sto ga cenis , jer da nije tako ne bi ga radio, ali ima ljudi koji isto tako misle i osecaju za svoje borilacke stilove pa ne vredjaju i ne nipodastavaju tudji rad . Ako zelis da neko postuje to sto ti radis , moras i ti da postujes druge , a ako ides okolo i guras ljdima prst u oko ...
Ko ne zna sta mu je , nek' pogleda gde mu je , pa ako ga nadje , za veceras , to mu je .

Offline Freelander1111

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 94
Odg: KUNG FU
« Reply #79 on: April 19, 2007, 11:24:14 PM »
Mislim da je vreme prestanemo sa prepucavanjem. Do sada si i ti mogo da shvatis da ja treniram WC i da znam mngo vise od tebe o njemu, pogotovo sto se prakticne strane tice. Istorija jeste lepa prica i treba je znati, ali praksa je otelotvorenje same istine o MWC i TWC. ne zelim vise da ulazim u rasprave tog tipa. Ja mogu da komentarisem druge sisteme i imam pravo na to, jer sam radio sa mnogo vise ljudi od tebe, sto borbe, sto vezbe i znam sta je cija prednost i mana, pogotovo sto se odeljaka u Wing Chun-u tice. Mislim da je sa tvoje strane nepristojno da nipodistavas mojih 10 godina u TWC-u.
Navedi mi jedan momenat na ovom forumu koji si ti doziveo kao napad na tvoju vestinu?
I kao drugo ono sto si naveo kao tehnike su nazivi jednorucnih i dvorucnih blokova. Takodje Jip, Lan, Man ne postoje u TWC-u, bar ne pod tim nazivom.